DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Съвет?  (Прочетена 4810 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Nico
Кукла
Публикации: 31

Профил
09 Май 2013

Здравейте! Бих искал да се допитам до вас за следното: В колко часа според вас е добре да сме заели позиции пред стадиона, тези които имаме билети за пред сцената? Нали пада едно голямо тичане след като отворят вратите, за да може човек да се добере до "най-отпред" Усмивка
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #1: 09 Май 2013

Най-късно към обяд ако искаш да си на първа линия, за трети-четвърти ред може и по-късно.
Kannibale
Новороден
Публикации: 5

Профил
Отговори #2: 09 Май 2013

А на оградите ли е най-готино? Тоест вижда ли се достатъчно добре или сцената е прекалено висока. Мисълта ми е заслужава ли си човек да се бута за оградата ако на трети, четвърти ред ще се вижда по-добре?  Усмивка Усмивка Ангелче
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #3: 09 Май 2013

Принципно от 3-4 ред се вижда по-добре, не му се изкривява на човек врата Усмивка

See what I see!
Kannibale
Новороден

Профил
Отговори #4: 09 Май 2013

Ами какво е най-подходящото облекло? И обувки?  Усмивка Извинявайте, че така разпитвам - не съм ходила почти на концерти.  Очиврът
Nico
Кукла

Профил
Отговори #5: 09 Май 2013

Благодаря за отговорите! Значи по обяд ще сме там Усмивка
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #6: 09 Май 2013

Удобни обувки, че чакането е доста дори и да дойдете след обяд. В тълпата става горещо, така че ако имате връхна дреха нека е нещо, което може да се върже на кръста. Един тънък дъждобран не е излишен с прогнозите за времето Усмивка
Kannibale
Новороден

Профил
Отговори #7: 10 Май 2013

Благодаря ви, хора! Ако си под 18 трябва ли ти някаква декларация или придружител  Ухилен Ако си на 16 примерно нали ще те пуснат, щото преди две-три години някъде бях в Каварна и там май имаше някаква такава схема
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #8: 10 Май 2013

Понеже моята дъщеря ще ходи на концерта, а тя е на 9, от СМЕ ми казаха, че трябва да се попълни декларация от придружителя и на входовете на стадиона ще има бланки на въпросните декларации.
Не знам до колко години е необходим придружител, но можеш да пишеш на СМЕ във ФБ или на сайта им - отговарят на всякакви въпроси  Усмивка

See what I see!
Nico
Кукла

Профил
Отговори #9: 11 Май 2013

Тъй като на билетите ни пише стадион Георги Аспарухов, а концерта ще е на Локомотив, знаете ли дали секторите остават същите? Да речем за "пред сцена" пак ли остава сектор А?
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #10: 11 Май 2013

Пред сцена си остава пред сцена, иначе според схемата на Локомотив не се води сектор А, но от СМЕ писаха, че билети продадени за Георги Аспарухов важат за Локомотив без презаверка, така че няма проблем Усмивка

See what I see!
Nico
Кукла

Профил
Отговори #11: 11 Май 2013

Благодаря! Усмивка
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #12: 11 Май 2013

Накратко, ще се видим на входа: Entr.Pitch
За сектор А седящи входът е 5.

See what I see!
Nico
Кукла

Профил
Отговори #13: 11 Май 2013

да Усмивка
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.