Форум
Индекс
Помощ
Търси
Календар
Фенове
Форум
Чат
Клуб
Дневник
Събития
Е-Мейл
Фен
Регистрирай се
- или -
Име:
Парола:
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Форум
DM.org
>
Архив
>
Tour 2013
>
Концертът в София
> Тема:
Концертът в няколко думи...
Страници: [
1
]
« назад
напред »
Печат
Автор
Тема: Концертът в няколко думи... (Прочетена 7144 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
plamenivanov
Новороден
Публикации: 2
Концертът в няколко думи...
13 Май 2013
http://www.webcafe.bg/id_1730231250/slide_1_I_vtoriya_pat_ni_haresa
Deni
Новинар
Пол:
Публикации: 711
Re: Концертът в няколко думи...
Отговори #1:
13 Май 2013
"Като стар любовник, който се връща при поредната прелъстена и изоставена" - прелъстяването ясно, ама кога е ставало дума за изоставяне!?
А иначе думи за концерта... няма открити, няма открити. На няколко пъти мислех, че ще умра, на Black Celebration и Policy of Truth реших, че вече съм умряла и съм във някакъв вид рай.
Изобщо, думи няма, но пък и глас нямам, така че всичко е наред. Остава да кажа като Дейв - "до следващия път".
I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Nico
Кукла
Пол:
Публикации: 31
Re: Концертът в няколко думи...
Отговори #2:
13 Май 2013
Толкова съм щастлив! Една от мечтите ми се сбъдна! И се роди нова - да бъда отново на техен концерт
A Pain That I'm Used To - тази версия на песента беше уникална!!!
rosi
Новороден
Пол:
Публикации: 1
Re: Концертът в няколко думи...
Отговори #3:
14 Май 2013
На първият концерт 2006 просто не бях на себе си, не можех да повярвам, че съм на концерт на любимата ми група...Сега на 12-ти май след концерта се разплаках, от силната емоция, от щастие... и аз не знам защо...Обичам ги, това е! Надявам се да ги видя отново.
bobby route
Някой
Публикации: 11
Re: Концертът в няколко думи...
Отговори #4:
14 Май 2013
'Айде бе, Миме аз ли да се хваля...
http://bobbyroute.snimka.bg/arts/depeche-mode.377776.30453044.big
"....This world has left me broken inside
I’ll have to decide
I’m hanging onto my pride...."
Kannibale
Новороден
Пол:
Публикации: 5
Re: Концертът в няколко думи...
Отговори #5:
14 Май 2013
Концертът наистина беше страхотен! Но аз се чудя - Забелязахте ли, че успяхме да изпеем Should be higher? Имам предвид тези викове "Love", които са накрая на песента. Гледах на другите концерти публиката хич не загряваше как и какво трябва да пее. Определено бяхме яка публика, може би първата, която успя да схване Дейв какво иска от тях!
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576
Re: Концертът в няколко думи...
Отговори #6:
14 Май 2013
много ме зарадва, че новите парчета звучат добре на живо и изпитах голям глад (и удоволствие) за (и от) тях. при мен се получава, че чак когато чуя новите парчета на живо, добивам цялостно усещане за новия албум. това беше и голямо облекчение след миналото турне. бих искал да чуя и още от новия материал на живо и най-вече Broken и Alone.
всичко беше прекрасно и емоцията огромна. публиката - много шумна и за втори път се представихме супер. много от тук-пребиваващите си оставихме гласовете на стадион Локомотив и дано се върнат до края на седмицата.
един велик концерт е такъв и заради публиката и тъй като съм убеден, че групата се храни от емоцията и реакциите на публиката - вярвам, че се почувстваха добре от нашата реакция, т.е. усетиха това, което Дейв ни накара да пеем на края на Should Be Higher.
за мен лично това беше най-бързо изминалият концерт на Депеш Мод, на който съм присъствал, въпреки че като времетраене би трябвало да е най-дългият.
не мога и да си представя фронтмен да се движи повече, отколкото Дейв на този концерт.
нямаше песен, която да не ми хареса... е, може би в оригинален вариант APTIUT и Halo щяха да ми харесат много повече, но от друга страна почитателите на ремиксите със сигурност са се зарадвали.
не искам и да чувам за друг стадион да приема концерт на ДМ, на този стадион с всичките му кусури се получават специални концерти.
Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
ani
Някой
Публикации: 10
Re: Концертът в няколко думи...
Отговори #7:
20 Май 2013
Щастието от срещата с DM(отново), емоцията, уникалният глас на Дейв ме накараха да игнорирам лошата работа на тон режисьора. На предишния концерт общуването публика/група беше много по-добро.
- това на всички форумци!
RizaaR
Странен Любовник
Пол:
Публикации: 417
Re: Концертът в няколко думи...
Отговори #8:
21 Май 2013
Не съм писал от много отдавна, но концерта в София заслужава няколко реда.
Първо, да си кажа честно, новият албум никак не ми се нрави - няма да се впущам защо и как, всеки си има свое виждане. Съответно, очакванията ми не бяха особено високи...wrong.
Всъщност вечерта на 12 Май, от там където бях аз, се получи чудесно - изненадах се, че концертното звучене на повечето нови песни е така добро, наистина изпипана работа, а публиката отново бе на ниво и подготвена с оригинално посрещане. Общо взето - впечатленията на Мао се припокриват с моите, няма нужда да повтарям. За мен лично Home, Higher Love и особено I feel you донесоха най-емоционланите моменти.
Ще се опитам да ида на поне още един концерт от турнето - заслужава си!
o
Y +Devil inside, seeking for light+
boneff
Кукла
Пол:
Публикации: 26
Re: Концертът в няколко думи...
Отговори #9:
17 Юни 2013
А звук от София?
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576
Re: Концертът в няколко думи...
Отговори #10:
17 Септември 2013
Днес за първи път гледах клипчета от концерта в София. Наистина страхотен концерт беше и доста от клипчетата са хванали масовото подивяване и атмосферата на концерта. Толкова го хулиха бедният локомотив, а колко хубави концерти се получават на него. Сякаш той отразява точно цялата ни държава - стар, закърпен, тук-таме нещо подменено, приличащ на някой от изоставените заводи, които могат да се видят на толкова места в бг, но все пак функциониращ...някъде там в крайния квартал (на края на Европа). И напук на избори, мутри, крадци и фантазьори, бяхме отишли да забравим цялата простотия в глупавата ни държава и нищо друго да няма значение за тези малко повече от 2 часа. За мен това си остава най-страхотното изживяване от концерт от това турне.
Как всички страхове за полупразен стадион като с магическа пръчка изчезнаха и този стадион - ветеран (който по възраст, съвсем не трябва да се окачествява като такъв) отново стана арена на бягство от реалността и лудостта, която толкова чакахме се отприщи с пълна сила. И колко отдавна ми изглежда този концерт, а беше само преди няколко месеца и какво щастие е да можеш да правиш планове с приятели.
И аз като повечето от Вас не съм си помилслял, че ще има зимна дата, но това че няма да има е наистина доста глупаво и нелогично. Ние си заслужихме това право с представянето си като всеотдайна публика. жалко, че не ни дадоха възможност да покажем, още веднъж, че това не е просто поредна спирка.
Последна редакция: 17 Септември 2013 от MAO BOY
Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
yori
Посветен
Пол:
Публикации: 363
Re: Концертът в няколко думи...
Отговори #11:
01 Декември 2013
2013 г. определено е искала да остане запомнена. И така ще бъде.
Близо 7 месеца след 12-ти май, споменът за Концерта е толкова жив, колкото беше и по време на партито в Mixtape 5. Когато всички бяхме заедно и както не се беше случвало отдавна - се разбирахме само с погледи. Или прегръдки.
Да опиша с думи това, което изпитах тогава, ми е невъзможно дори сега.
Един от най-силните
Най-силният концерт на който съм била досега. Изобщо. Не знам дали ще ме разберете правилно, но за мен това беше нещото свързано с ДМ, което исках да ми се случи от 21.06.2006 г. От момента, в който не го изживях по този начин тогава. От момента, в който поисках да стана такъв фен, който да го разбере. И то се случи. Пях с пълно гърло всяка една дума, присъствах там с цялото си същество и дадох всичко от себе си до такава степен, че не ми остана нищо и буквално трябваше да се събирам парче по парче, седмици след това.
Такива неща се случват веднъж в живота. Радвам се, че имам такава случка в моя живот, за която и след 50 години ще си спомням с усмивка и пеперуди в стомаха ...
Страници: [
1
]
Печат
DM.org
>
Архив
>
Tour 2013
>
Концертът в София
> Тема:
Концертът в няколко думи...
« назад
напред »
Прегледай:
Моля, избери:
-----------------------------
Depeche Mode
-----------------------------
=> Групата
===> Солови проекти
=> Global Spirit Tour 2017/2018
=> Spirit
=> Събития
-----------------------------
Музика
-----------------------------
=> Групи
=> Събития
=> Други
-----------------------------
Други
-----------------------------
=> Извън Темата
=> Лично Творчество
=> DM.org
-----------------------------
Архив
-----------------------------
=> Tour 2013
===> Концертът в София
=> Delta Machine
=> Sounds of the Universe
=> Тour of the Universe
===> Концертът
=> Playing The Angel
=> Touring The Angel
===> Концертът
-----------------------------
Административни
-----------------------------
===> DM.org
===> Фенове
=====> Линкове
===> Архив
===> Справочник
DM.org | Powered by
SMF 1.1.2
.
© 2004,
Simple Machines LLC
. All Rights Reserved.
Loading...
Powered by SMF 1.1.2
|
© 2005-2008 depeche - mode dot org