DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 6
  Печат  
Автор Тема: Концерта в Будапеща  (Прочетена 23803 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Nyna
Гост
05 Август 2005

Объркан  Някой може ли да ми помогне с инфо за концерта в Будапеща, в смисъл дали има вече организирано нещо или........
 Преди време МО каза, че ще се опита да измисли екскупзия до там, но не знам какво е станало, дали е успял и т.н.

Последна редакция: 09 Август 2005 от Nyna
rusimode
Агент
Публикации: 116

Профил
Отговори #1: 05 Август 2005

Zdrawei Nyna,

Az sam edin ot organizatorite na grupa ot Burgas, koiato ste poseti tozi koncert. Vsashnost organizator e malko presileno zashtoto wsichko e na priatelski nachala bez firmi posrednici i t.n. i vsichki se poznawame. W momenta sam osiguril 21 bileta za wsichki jelaeshti. Ste se leti s ungarskite aviolinii na simvolichnata cena ot 1 Euro. Dokolkoto imam informacia w sledwashtite dni ste se kupuwat oste niakolko bileta (tozi pat ne ot mene) na nikolko dushi, koito dopalnitenlo proiawiha interes da idwat. Ako potwardish interesa ti i jelaesh da podsilish  nashata balgarska grupa bihme mogi da ti sadeistwame (az i dobomode) s porachvaneto na bileta i ostanalite podrobnosti okolo nashata akcia.

Pozdrawi

TOTU2009/10 - Berlin / Frankfurt / Muenchen / Rome / Mailand / Mannheim / Barcelona / Barcelona / Nuernberg / London / London / Manchester / Berlin / Duesseldorf
MO.
Гост
Отговори #2: 07 Август 2005

OK neka vi "svetna" po temata, dokolkoto az ya byah zapo4nal predi sriva na servera i foruma ni! Otnosno akciyata na Invitro (v moe lice) Vision i novoprisaediniliyat se saorganizator Na Tamno vse o6te ne sme organizirali ni6to konkretno. Prez tazi sedmica 6te se kupuvat 100te bileta, koito si byahme zapazili za koncerta 4rez na6 friend v Budapest. Otnosno taka komentiranite poleti s ungarskite promo aviolinii za 1 EU proverihme savsem v dalbo4ina i tova prez 2006 nyama da vaji ve4e kato promo. Samoletite sa super stari, bez stuard i tryabva da se poru4vat koli4estva za da si zapazi6 takuv polet. S 2 dumi tezi koito iskat samosindikalno da se pridvijat neka se ogledat predvaritelno za plan B! Na6ata ekskurziya opredeleno 6te e sus 2 busa i 2 no6tuvki, dobra fenska organizaciya i vsi4ko, za koeto pove4eto ve4e sa se uverili ot polzvani uslugi ot Vision prez 1993, 1998, 2001 i na drugi ne Depeche tripove s firmata. Ne iskam da puskam sluh no veroyatnostta da ima live in Sofia vaob6te ne e za izhvarlyane i tova ako stane 6te se potvardi do kraya na august. Dosta bogata kompaniya (ne concert promoutarska) sa se zahvanali s pokanata i moje da ima live tuk! Ako tova stane savsem 6te se obezmisli biznesa na Vision i Na Tamno! Te go vazpriemat kato biznes tva patuvane se pak zatova az li4no sum se zael samo s promoutarskata deynost ako biznesa se naredi s patuvaneto 4rez reklama po forumi, zapisvane i nabirane na jelae6ti, flyers za moite partyta i t. n. Vremeto 6te pokaje kakvo 6te se slu4i. Bileti se prodavat lesno v Ebay sled tva taka 4e az predlagam vseki da si ima reserven variant za pone 1 live ot turneto! Az opredeleno sum za Budapest, vzel sum si ticket, ako ima trip 6te se kefa pove4e 6tot si padam po masovite fenski deynosti! Одобрение
......let me take u on a trip......
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #3: 07 Август 2005

Не че искам да съм песимист...но ДМ в България?! Плезене
Още не са остарели достатъчно,за да идват тук Нерешителен

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

MO.
Гост
Отговори #4: 07 Август 2005

Po temata: ostaryal i neizvesten (zapada6t v profesiyata) e razli4no. Ne napisah 4e idvat, a 4e ima vse po-golyama veroyatnost tova da se slu4i. Vsi4ko e question of money, ne na drugo. Kogato doydoha Metallica, Placebo, Moloko, Orbital, naskoro i Underworld......Ozzy.....nima nyakoy ot tezi artisti/bands ili dinozavrite KRAFTWERK byaha ostareli v musikalen smisal? Marketinga ne e 4ak tolkova do tova imame li zala.....za fenovete v BG ima zala....nyama da se napulni stadion v mnogo darjavi kadeto peyat vsyako turne no go pravyat.....i tova turne sviryat v dosta mizerni i malki zali......vuv festivalna i hr. botev ta dori i v ndk sviriha dosta golemi imena....ot li4en opit i pogled varhu fenskata masa na depeche prez poslednite godini s bg mislene i pari v joba pri bilet kum 30lv (sponsorite pokrivat razlikata zaradi niskiyat east standart) edva li 6te doydat 10 000 fena makar 4e ima tolkova.....kum 5000 fena sabirat dosta ot zalite.....ok neka sa 25 000 fena....Faithless ne be6e nikak zle i ima6e vazduh! Ako metnem 1 pogled kade sviryat prez zimata v ex east europe shit stranite i zalite i kapaciteta i po li4no info za nyakoi ot stranite......zalata v Prague 2001 ne be6e nikak privetliva inside ili po-golyama ot nyakolkoto tuk........ne e nevazmojno i ako ima podhvurlena ideya na nyakoy s pari za prane sre6tu malko brand na opredelena marka koncert moje da ima. v slu4aya e vapros na nastroeniya........no vremeto 6te pokaje i dokaje tova mi tvardenie.....po skoro logika na razmisala! az li4no ako imah tolkova money bih oti6al na pone 10 koncerta ot nyakolko gledni to4ki!  Доволен Одобрение Полицай
...... come on and lie to me ......
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #5: 07 Август 2005

SME vs. MO ? Усмивка
Ам,не знам.Щом българските титанични агенции не успяха да ги доведат и даже Фънки казваше,че ДМ искали много кинти и че даже се страхували да минат през БГ...но щом имаш средства...давай Усмивка Чакам резултата Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

MO.
Гост
Отговори #6: 08 Август 2005

SME vs. MO ? Усмивка
Ам,не знам.Щом българските титанични агенции не успяха да ги доведат и даже Фънки казваше,че ДМ искали много кинти и че даже се страхували да минат през БГ...но щом имаш средства...давай Усмивка Чакам резултата Усмивка
Padan, vnimavay v tova kakvo pi6e6 vse pak si moderator men! &DNyakade da sum spomenaval izob6to SME ili 4e az kanya i pla6tam?! Taka trugvat sluhovete, pls ne mi pripisvay takiva veliki za kauzata dela Fein! Ухилен Tova koeto yasno napisah e, 4e ne koncertna ili promoutarska firma tip SME ili NMA pregovaryat za idvaneto na DM za live at Sofia! Tova kakvo e kazal Funkye za tova kakvo kazali DM  spored men e savsem izmislena rabota....edva li sa razgovaryali personal, bg mantaliteta e da si familiarni4im s imenata na golemite v biznesa i da se per4im pred prostoludieto....si mislya az! Moeto info ne e oficialno, 2ra raka e savsem yasno napisah, 4e ni6to ne e sigurno, no kompaniyata e s mnogo pari i to sveji....sumi i dela neponyatni za men, nas, teb i horata tuk (pove4eto veroyatno) Доволен Ako tova se slu4i Vision 6te prodadat biletite i nyama da riskuvat s ekskurziya za Budapest....tova be6e ideyata na infoto za eventualen live here at BG! Ina4e ako tova ne se slu4i 6te ima 2 buss trip to Budapest march 2006! That's all! Полицай
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #7: 08 Август 2005

Мой коментар от 26 юли Готин
Относно чартърите по 1 евро Ухилен

Така е,  това е цената без летищни такси и то ако поръчаш повече билети мноого рано;)
Като цяло излиза малко по-евтино от обикновен билет, но няма стюардеси, хапване, самолетите са стари и имат закъснение обикновенно...на теб ли ти обяснявам предполагам че знаеш как е в Европа. На острова няма да ти стигнат за сносно капучино 5 евро:)))
АВТОБУС! АВТОБУС:))) Хайде дано МО. ме зарадва с някоя добра вест. А иначе определено Будапеща е града...а както се майтапехме, че може и БГ да дойдат,току виж станало реалност Одобрение
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #8: 08 Август 2005

Нерешителен Модератора може или по-скоро е желателно да изтрие предходния ми пост, моля!
 Проблема е че РС ми беше на др дата и просто се побърках........

Благодаря на Dave и МО за изчерпателните отговори, това с пътуването за 1 EUR звучи примамливо, но реалистичен ми се струва др вариант с Будапеща.А ако дойдат в БГ мисля че ще има достатъчно фенове, независимо от цените на билетите, ще бъде пълно и съм сигурна - невероятно..., надежди....

...you take me there, you take me where...
bono
Възбуден
Публикации: 150

Профил WWW
Отговори #9: 08 Август 2005

Идеята ми допада много, само кажете колко приблизително ще излезе цялата идея  Усмивка със всичките му джиджавки  Ухилен че един друг концерт ме хвърли във финансов крах  Ухилен

One Love! One Life! When It`s One Need! In The Night! One Love!
TCP/IP
Кукла
**
Публикации: 27

Профил
Отговори #10: 09 Август 2005

Здравейте,
досега не съм писал тук, но след като изчетох написаното искам да направя едно уточнение относно WIZZAIR, авиокомпанията, която така усилено коментирате тук. Почти нищо написано за тази компания не е вярно!!!

Самолетите са AIRBUS 320  - това не са стари самолети, дори компанията сега закупи 24-тия си такъв самолет - НОВ

Стюарди има, единствената разлика с другите авиокомпании е, че храната се плаща (което според мен не е проблем за полет от 70 мин)

Никъде няма ограничение за количество билети, тоест може да се закупят 1,2 билета, като предимство е да се закупят месеци преди полета, тъй като бройката (логично) е ограничена........

Цената до Будапеща и обратно е около 100 Евро за един човек

Това е което имах да кажа.......Поздрави на всички..... Усмивка Усмивка Усмивка
Последна редакция: 09 Август 2005 от TCP/IP
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #11: 09 Август 2005

Супер! Могат ли да се купят онлайн някъде?

TCP/IP
Кукла
**

Профил
Отговори #12: 09 Август 2005

...ето това е сайта на авиокомпанията - http://wizzair.com/bg/index.shtml

Мисля обаче, че вече е късничко, защото има невероятен наплив от клиенти..... Усмивка Усмивка Усмивка
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #13: 09 Август 2005

...ето това е сайта на авиокомпанията - http://wizzair.com/bg/index.shtml

Мисля обаче, че вече е късничко, защото има невероятен наплив от клиенти..... Усмивка Усмивка Усмивка

Мерси, като че ли има още малко останали билети... Усмивка

Предвиждам, че на 20-ти Март, половината самолет ще са депешари, хехе Ухилен

TCP/IP
Кукла
**

Профил
Отговори #14: 09 Август 2005

Не само март, а и януари....и февруари..... Усмивка Усмивка Усмивка

Успех и дано да намерите места....... Полицай
Страници: [1] 2 3 ... 6
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.