DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12
  Печат  
Автор Тема: Анди и функцията му в Depeche Mode  (Прочетена 43310 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #120: 16 Ноември 2006

...и "секси"-то,с оглед всяка задна случайност, се задълбочи в музиката , търсейки рязко с таза си близостта на синтезатора! Каква красота! Какъв финес! Каква страст!
АНДИ Е ВЪРХЪТ

...Канто, с тез' затворнически мохабети ме съмняваш!!! Ухилен

Иначе, Анди има безброй функции... прибира награди, съобщава новини, забелязва табелите на публиката... и очевидно сее сексапил... Намигване

See what I see!
the_sinner
Гратис Любовник
Публикации: 53

Профил
Отговори #121: 17 Ноември 2006

Ухилен страшни шемети сте! този "жест на интерес" от страна на Дейв и на мен ми направи голямо впечатлние. Честно казано са много сладки в тая ситуация и тримата, понеже Анди поглежда към Мартин, който очевидно се забавлява от видяното. Един от любимите ми моменти от Devotional е, защото показва колко всъщност се забавляват на сцената!!!  Побъркан

I'm not evil, I'm just not up to anything good...
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #122: 17 Ноември 2006

Aз някъде бях споменал, как по време на концерта ми мина през ума идеята за ''някакъв'' триъгълник между Дейв, Мартин и Анди - то и в София имаше задявки между Дейв и Анди, след които задявки Анди беше в екстаз  Зъл
В светлината на така загатнатите отношения в Депеш, сега си обяснявам източника на страдание и вдъхновение за Мартин, който бивайки пренебрегнат от Дейв излива измъчената си,неразбрана и отхвърлена душевност и кърти сърцераздирателни стонове от единствено вярната нему божествена китара:

I'm not going down on my knees begging you to adore me
Can't you see it's misery and torture for me
When I misunderstood try as hard as you can
I've tried as hard as I could
To make you see how important it is for me

Here is a plea from my heart to you
Nobody knows me as well as you do
You know how hard it is for me to shake the disease
That takes hold of my tongue in situations like these....

Мдаааа....сега много неща ми се изясниха в съвсем друга насока  Зъл
Ами значи Дейв и Анди са като онези изначални сили Ин и Ян, спираловидно осукани около творческият и безкрайно самотен център Мартин, който като една трансмисия улавя страстите и емоциите,част от които той не може да бъде, а така горещо копнее, облагородява ги със собственото си страдание и ни ги поднася по до болка познатият ни начин Готин....и ние страдаме заедно с него(че даже ни и харесва, нещо което малко ме смущава, сега като се замисля Шок).
Е в такъв случай как може въобще да се поставяме на въпрос фундаменталната функция на Анди?
Където няма Ин не може да има и Ян..... Зъл

Ето я моята формула за съвършенството на Депеш:

Дейв-Ин>>>Мартин>>>Флеч-Ян

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #123: 18 Ноември 2006

Мдаааа....сега много неща ми се изясниха в съвсем друга насока  Зъл
Ами значи Дейв и Анди са като онези изначални сили Ин и Ян, спираловидно осукани около творческият и безкрайно самотен център Мартин,

Много интересна теза, RizaaR  Одобрение . Ще ми е интересно да обясниш обаче защо виждаш Дейв като Ин, а Анди като Ян. Объркан

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #124: 18 Ноември 2006

Много интересна теза, RizaaR  Одобрение . Ще ми е интересно да обясниш обаче защо виждаш Дейв като Ин, а Анди като Ян. Объркан

Абе dearrose, защо ми задаваш такива сложни въпроси  Усмивка?
Надявам се не си останала с впечатлението, че сериозно съм обмислял идеята за това кой точно е Ин и кой Ян-хехехе  Намигване
Всичко това бе просто хрумка инспирирана от насоката, в която бяха тръгнали предните постове, макар че сега като се замисля може би има накъде да се развие моята 'теза'   Усмивка
Но не се наемам сам да бистря тия дълбоки и мътни води така че предлагам да отворим нова тема ''Дейв и Анди-Ин или Ян-, и ситуирането на Мартин между тези две сили'', в която всеки да предложи своите разсъждения по въпроса  Намигване

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #125: 18 Ноември 2006

Абе dearrose, защо ми задаваш такива сложни въпроси  Усмивка?
Надявам се не си останала с впечатлението, че сериозно съм обмислял идеята за това кой точно е Ин и кой Ян-хехехе  Намигване
Всичко това бе просто хрумка инспирирана от насоката, в която бяха тръгнали предните постове, макар че сега като се замисля може би има накъде да се развие моята 'теза'   Усмивка
Но не се наемам сам да бистря тия дълбоки и мътни води така че предлагам да отворим нова тема ''Дейв и Анди-Ин или Ян-, и ситуирането на Мартин между тези две сили'', в която всеки да предложи своите разсъждения по въпроса  Намигване

Ясно, мислех, че си имал някаква конкретна идея. Намигване
Ако разглеждаме DM по този начин, аз по-скоро виждам Мартин и Дейв като Ин и Ян- взаимно допълващото се ядро, съставено от две противоположности, а Анди по-скоро бих го оприличила с окръжността, която ги обгражда, като ги уравновесява и задържа заедно. Ангелче

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Little Angel
Кукла
*
Публикации: 21

Профил
Отговори #126: 19 Ноември 2006

Твърдо заставам зад думите на dearrose!Много добре го каза.

"I take pictures
photographc pictures"
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #127: 23 Февруари 2007

Хм, итнересно. Какво ли искал да каже Анди с това ?
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #128: 23 Февруари 2007

Хм, итнересно. Какво ли искал да каже Анди с това ?

Вероятно това е отговора му по тези тема "Анди и функцията му в Depeche Mode"... така де, така добре го обсъдихме, беше крайно време да се включи Ухилен

See what I see!
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #129: 23 Февруари 2007

Какво ли искал да каже Анди с това ?

Хм, нещо като "Дреме ми де ме туряте"?

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #130: 23 Февруари 2007

Според мен показва пръста, с който свири, понеже е само един Усмивка
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #131: 24 Февруари 2007

Според мен показва пръста, с който свири, понеже е само един Усмивка
Хахахахахаахх!!!
Не можах да се сдържа! Ухилен Ухилен Ухилен

Просто му завиждате, че вие не можете така!
benev
Агент
*
Публикации: 82

Профил
Отговори #132: 14 Декември 2007

Анди... фашист... може, с този често зализан бретин, безмълвно изражение и високо вдигната глава по фотосесиите.  Ухилен мисля, че освен значението за уравновесяване на Дейв и Март, той все пак помага малко в изпълнението на музиката. все пак всеки тон е важен, и даже като натиска със... кхъммм... единия пръст синтезатора, пак влияе маааалко. това всеки може да го направи, но го прави точно той, защото без него групата не би съществувала. пък и понякога изглежда  Готин

I'm a man of flesh and bone.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #133: 15 Декември 2007

...аз не мога

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
unrated
Гост
Отговори #134: 05 Март 2009

Анди е по-скоро за екзотика според мен! Иначе цял живот стои и пляска с ръце до синтезатора, 2-3 пъти на песен натиска едно копче, движи се като робот и гледа тъпо. Но именно това го прави да изглежда като анимационен герой, като луд професор или електронен нео-фашист и предава завършен вид на визията на групата! Усмивка Сигурно прави и друго, но това е очевидното! Усмивка
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.