DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  
Автор Тема: Среща с групата?!  (Прочетена 15786 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Murry
Някой
*
Публикации: 9

Профил
Отговори #30: 23 Юни 2006

Блазе им на тези 16мата  Одобрение Ангелче ако някой се познае на снимката моля да разкаже за тази среща http://m.dir.bg/novina_galeria.php?mid=4343&pid=1&jid=14
ned
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #31: 26 Юни 2006

...  някои К.ми  направи  забележка и ми  истри поста/VERTIGO/,но  NEVERMIND.Ставаше дума за 16-те човека при групата,които маи са били по малко от 16 и наистина срещата е  минала   за  бьрзо  не  е  имало  вьпроси ,а   няколко бьрзи  снимки  по   време  на НОВА .И   разкарване  след  това???Инфото е  от единствениа спечелил  от  КРЕЧЕТАЛо. Повтарям  Пловдивчанин фен на  Ботев/другите са  с  друга  насока кьм музиката-досетете  се? Зъл/Тези  дни ще  се  видим и  очакваите повече Инфо  и  снимчици.........Поздрави   за   Recoil  от ПЕТНОТО 
Alt
Джуниър
Публикации: 80

Профил
Отговори #32: 26 Юни 2006

'срещата' е била за не повече от 10 минути. не са имали възможност да разговарят с групата - само няколко бързи снимки и това е. измежду хората е имало истински фенове, но и такива, които са нямали билет за концерта и след фотосесията са се прибрали по домовете си.  Идиот
doroty
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #33: 26 Юни 2006

а онова моми4е, което си беше купило 1ва билет ощр януари?

I need to drink more than you seem to think
before I'm anyone's
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #34: 26 Юни 2006

Блазе им на тези 16тимата :-( не мисля точно така. Първо, това, което видяхме през сцената бе, че срещата мина твърде експедитивно. Е да, някои са били късметлии да се докоснат до Дейв или Мартин или Анди, но след това гледаха концерта от възможно най-тъпото място, докато ние се кефехме отпред и вместо минута на наслада, преживяхме екстаз от позитивни чувства и емоции в продължение на почти 2 часа. Но въпос на гледна точка предполагам...

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
Alt
Джуниър
Публикации: 80

Профил
Отговори #35: 26 Юни 2006

а онова моми4е, което си беше купило 1ва билет ощр януари?

информацията я имам именно от нея...
Murry
Някой
*
Публикации: 9

Профил
Отговори #36: 26 Юни 2006

Дааа разбирам, че е било не това, което би трябвало да представлява подобна среща. Аз си мислех, че ще е нещо от типа на пресконференция, но вместо журналистите, самите фенове ще могат да поздравят или пък да зададат поне по един въпрос или пък най малкото да си направят индивидуална снимка с тях Объркан  Объркан
А за това, че после са гледали концерта най-отзад е ясно, то се очакваше, че как да ги пуснат после най-отпред, само като се сетя нас как искаха да ни минат една групичка от 4-5 човека и едвам не ги изядохме с все нахалството им Бияч Ухилен
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #37: 26 Юни 2006

Повтарям  Пловдивчанин фен на  Ботев/другите са  с  друга  насока кьм музиката-досетете  се? Зъл/

Подсети ме ти, моля ти се, с какво "друга" насока са "другите" и уточни какво им дава тази "друга" насока - Това че са футболни фенове или  това че са фенове на Ботев-Пловдив или  ....

jump out of time
ned
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #38: 27 Юни 2006

.....ами   под  ' другите ' имам  предвид  феноветв на другия пловдивски тим /локо/,които наблягат на един тип  музика,която  става  за  квартални  кра4ми и   за  гледане по   ТВ  на   MUTE. Усмивка.....e ве4е се  досетихте    нали
Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.