DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: Среща с групата?!  (Прочетена 15591 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
19 Януари 2006

SME и Анимато Мюзик – българският представител на звукозаписната компания на Депеш Мод Mute, са подготвили специални изненади за многобройните фенове на групата у нас. Късметлията, който си купи пръв билет за концерта от касата на Билетен център НДК (която отваря точно в 9 ч.) ще има уникалния шанс да се срещне очи в очи с групата броени часове преди излизането им на сцената на стадион Локомотив. Следващите десет, които се наредят след него, ще бъдат зарадвани или с по един безплатен билет допълнително, или с оригинален компактдиск с последния албум на Депеш Мод “Playing The Angel”.

...

Тези хора незнаят какво си причиняват Зъл
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #1: 19 Януари 2006

Ще се получи май:
"Борбата бе безмилостно жестока....." Бияч Зъл

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #2: 19 Януари 2006

Ще се получи май:
"Борбата бе безмилостно жестока....." Бияч Зъл

Ухилен Да,доста нечестно!  Бесен
Не знам дали преборилият се ще е най-заслужаващият да се срещне с групата фен,но...На трениралите-честито!
Всъщност може би ще е някой връзкар. Плачещ

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
_DaRkest_StaR_
Гост
Отговори #3: 19 Януари 2006

Еми ...ще бъде грозна гледка общо взето.Предлагам да се държим като цивилизовани граждани на Европейския съюз (поне би трябвало да се държим като такива) и да не се изпобием и изпоблъскаме.Предлагам ако някой от форума спечели тази среща да снима с телефон/цифров фотоапарат/камера... и после да качи снимките тук Намигване
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #4: 19 Януари 2006

Съгласна съм с Dearrose-обикновено се слу4ва така,4е някой съвсем слу4айно,дори незнаещ за тези т.нар. ''изненади'',се оказва щастливец с главно ''щ''.Който и да е,дано тази среща му донесе много емоции,защото има и такива,които не могат да оценят такова нещо.
А защо да не е и някой от форума? Намигване
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #5: 19 Януари 2006

Цитат
обикновено се слу4ва така,4е някой съвсем слу4айно,дори незнаещ за тези т.нар. ''изненади'',се оказва щастливец с главно ''щ'

Да, например леля Драганка от село Мало Големанци, но пък какво ще прави пред НДК в понеделник Объркан Ще търси гарата естествено, и вместо билет за влак, ще си купи за концерт на Депеш, ще цъка възмутено с език, ще каже: Пак ги вдигнаха тез билети, маскари! И ще се запъти в подлеза да търси коловоза... Идиот
Мисля да си опитам късмета Зъл Само да не се окаже ако съм първи пред вратата, като отворят касата вътре да има 15-20 души подредени от предния ден Бияч

* всяка прилика с действителни лица и събития е случайна и неволна.
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #6: 19 Януари 2006

ще ви избияааа!!!!!!!!!!!! Зъл Зъл Зъл Зъл Ухилен...ще настанат масови безредици пред НДК и май и в Нощен Труд ще има съобщения за зверства пред билетен център.....определено не знаят какво си причиняват Ухилен
Последна редакция: 19 Януари 2006 от loosemyself

[:There's a devil lying by my side:]
hooky
Джуниър
Публикации: 77

Профил
Отговори #7: 19 Януари 2006

Предпологам, че ще е доста по-голяма блъсканица, от колкото беше за билет за премиерата на Star Wars Episode III  Пощурял, но...основният извод е...Лелел...че си носим щангата и хокейния стик браточки Бияч

I never dreamt that I would get to be
*this* cool
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #8: 19 Януари 2006

А не е ли по-добре, след като НИЕ сме феновете, да се опитаме поне да направим среща с ДМ??? Нещо като пресконференция, а?
Все пак ние сме хората които живеем и дишаме с Депеш откак се помним. Ако не се опитаме сами да организираме нещо такова, те едва ли ще го предложат сами.....

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
loosemyself
Странен Любовник

Профил
Отговори #9: 20 Януари 2006

доколкото знам,,по света има доста оторизирани фен клубове,които наистина правят официални срещи с групите,не говоря специално за ДМ,така беше с ХИМ например...но те са значително повече от нас....а колкото до това,че всеки би искал да е срещне с тях и че дишаме музиката им-вярно е,но не сме само ние,нали?феновете са много и всеки един заслужава да се срещне с групата не повече или по-малко от другите Усмивка

_DaRkest_StaR_
Гост
Отговори #10: 21 Януари 2006

Тази идея е наистина страхотна,дайте да се организираме по някакъв начин и да направим нещо за да може да се осъществи тази среща...
loosemyself
Странен Любовник

Профил
Отговори #11: 21 Януари 2006

ти какво предлагаш?според мен са възможни някакви преговори или нещо подобно Плезене....но според мен късно се сетихме и едва ли има шанс...но да опитаме все пак Плезене

_DaRkest_StaR_
Гост
Отговори #12: 21 Януари 2006

Да и според мен трябва да преговаряме първо с някой от SME,а те от своя страна с представители на Depeche...много е сложно наистина,но не и невъзможно.Не знам обаче дали групата ще се навие,защото ще имат може би репетиции или пък други ангажименти,но при всички случаи трябва да се говори с хората от SME.Те са ни надеждата Намигване
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #13: 21 Януари 2006

Това, че нищо не се публикува по въпроса не означава, че  нищо не се прави. За съжаление до момента хората от СМЕ се отнасят много несериозно към помощта, която им се предлага. Типично по български, не ги вълнува перфектното изпипване на гостуването на Депеш в България, а най-евтиния вариант носещ естествено най-висока печалба за тях. Продължаваме опитите за смислен диалог с тях, да видим до какъв резултат ще доведе в крайна сметка това. Колкото до частния случай за среща с групата, ми се струва абсолютно невъзможно. Смятам дори, че и от Анимато не са наясно с това, което са предложили като награда. Много съм любопитен, дали наистина първият закупил си билет, ще се срещне с цялата група или ще го пратят при Анди да си говорят като фенове помежду си. Зъл
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #14: 21 Януари 2006

Много съм любопитен, дали наистина първият закупил си билет, ще се срещне с цялата група или ще го пратят при Анди да си говорят като фенове помежду си. Зъл

Страхотна награда,няма що! Бияч Мисля да се въздържа от срещата с Анди. Ангелче

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.