DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  
Автор Тема: Red Hot Chili Peppers  (Прочетена 7430 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
_DaRkest_StaR_
Гост
23 Януари 2006

Какво ще кажете за тази група?На мен лично са ми любимци Усмивка
Последна редакция: 23 Януари 2006 от _DaRkest_StaR_
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #1: 23 Януари 2006

И аз много ги харесвам, но в последно време, според мен, нямат много силни песни.
_DaRkest_StaR_
Гост
Отговори #2: 23 Януари 2006

И аз много ги харесвам, но в последно време, според мен, нямат много силни песни.
Eми последно "Californication" ме изкефи."Other side","Scar Tissue" и "Around the world" oт него са ми любими ."By the way" е албум от средно ниво.
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #3: 23 Януари 2006

И аз така мисля за By The Way, но определено за мен Californication  е един от най-добрите им албуми.
insomnia
Гратис Любовник
**
Публикации: 47

Профил
Отговори #4: 05 Май 2006

След последното видео на Red Hot- Dani California МТВ посвещават уикенда на музиката им...enjoy! Доволен

To mess you up
To strip you down
And have their fun
With my little one
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #5: 05 Май 2006

След последното видео на Red Hot- Dani California МТВ посвещават уикенда на музиката им...enjoy! Доволен
... и аз много им се кефя на тея момчета, ама това последното парче ми звучи много познато -  в смисъл, че не откривам нищо ново в него като звучене... дано другите в албума да са по-свежи! Намигване

See what I see!
insomnia
Гратис Любовник
**
Публикации: 47

Профил
Отговори #6: 05 Май 2006

И Dani California е свежо парче за мен, но си права, че не е нищо особено, нищо чудно и да е кавър, но засега нямам такава информация...Ред Хот след Californication ми станаха малко еднотипни, като че ли се изчерпаха...но въпреки това са си остават много яка банда! Одобрение

To mess you up
To strip you down
And have their fun
With my little one
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #7: 06 Май 2006

Когато бързам занякъде с колата често си пускам Ред Хот. Има някакъв перфектен синхрон между това да караш бързо и да слушаш музиката им.
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #8: 06 Май 2006

Когато бързам занякъде с колата често си пускам Ред Хот. Има някакъв перфектен синхрон между това да караш бързо и да слушаш музиката им.
Напълно споделям мнението ти, но напоследък се чудя аз ли пътувам по едни и същи маршрути или музиката им е без развитие и еднообразна?  Усмивка

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #9: 06 Март 2007

RED HOT CHILI PEPPERS ще пеят в Indjija, Open Air, на около 50 км от Белград на 26.06.2007 от 20:00ч.
Билетите са 2790 динара или около 70 лева.
И аз ще бъда там, защото имам 2 билета подаръка ми за 8-ми март!  Намигване

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
dead_of_night
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #10: 27 Май 2007

На мен Red Hot са ми много любима група,но първите 5 албума.След Оne Hot Minute имат развитие ама комерсиално за съжаление,с което спечелиха нови фенове и загубиха стари ,като мен.

life is better there on the other side, the grass is greener there on the other side
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #11: 27 Май 2007

RED HOT CHILI PEPPERS ще пеят в Indjija, Open Air, на около 50 км от Белград на 26.06.2007 от 20:00ч.
Билетите са 2790 динара или около 70 лева.
И аз ще бъда там, защото имам 2 билета подаръка ми за 8-ми март!  Намигване
А от Тикетпро прават добра оферта за 140 с превоз до там. За съжаление аз няма да мога да отскоча, но са и мои любимци... Ще си чакам да дойдат в Бг. Винаги когато съм в кофти настроение едно от нещата, които си пускам са Ред Хот. Винаги успяват да ме оправят, като че ли в музиката им миа някакъв заряд, който просто иска да бъде предаден (ех, как го измислих само Очиврът)
crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #12: 01 Юни 2007

'отвори си бира, опъна цигара, нацепи ред ход и дойде му куража' се пееше в една песен...ъх, почти. с малки изключения почти никога не съм харесвал ред ход. а в последно време въобще. една групичка познати май ще посетят концерта, който е до белград (или поне така говорят)...та после ще разправят. дано на живо са по-добре =)
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #13: 27 Ноември 2007

и аз ги харесвам.имам 3 албума...и ако се не лъжа някъкъв сборен...щото не съм "най-голям" фен, а просто ги харесвам, кефя се на все известните парчета..ама и албумите им като цяло са добри.
vini
Новороден
Публикации: 6

Профил
Отговори #14: 02 Септември 2008

МНООООГО,ДОБРИИИ................ Ухилен Ухилен Ухилен

vini
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.