DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5
  Печат  
Автор Тема: Любими live изпълнения на песни на Depeche mode  (Прочетена 15645 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #30: 17 Август 2006

Personal Jusus от Концерта в София- изпадам в транс, невиждан душевен оргазъм. Пощурял A Enjoy The Silence и I Feel You от One Night in Paris и Walking in My Shoes и In Your Room от Devotional качат адренанила страшно много.
h_t
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #31: 17 Август 2006

ONIP : 1) ,,In Your Room'' 2) ,,Enjoy the Silence'' 3) ,,Freelove'' и ,,Dream On'' 4) ,,Never Let Me Down Again'' 5) ,,Personal Jesus'' и ,,I Feel You''

101 : ,,Everything Counts'' и ,,Black Celebration''

от концерта в София: ,,A Question Of Time'', ,,Home'' , ,,Photographic'',
,,Suffer Well'', ,,World in My Eyes'', ,,Enjoy the Silence'' и ,,Nothing's Impossible''

Live Monsters: ,,Stay'' и ,,I Need You''

playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #32: 18 Август 2006

Много са любимите ми концертни изпълнения...One Night In Paris е направо шедьовър за мен.Но един от най - скъпите ми спомени е как на концерта на Depeche Mode в София след края на "Shake The Disease" съвсем ясно се чува как Дейв казва:"BY FAR THE MOST AMAZING CROWD EVER!!!".E, кажете ми какво по голямо признание от това:))))

'Heaven ain't far from where we are '
tedieo
Някой
*
Публикации: 10

Профил
Отговори #33: 18 Август 2006

Е
в такав случаи от моя страна подкрепа за Shake The Disease
           Одобрение
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #34: 03 Септември 2006

Photographic от София.... А, а и A Question Of Time пак при нас..... Пощурял
Independent
Кукла
**
Публикации: 30

Профил
Отговори #35: 03 Септември 2006

Интересно ми е, защо никой не харесва Condemnation??? Объркан
Live изпълнението е с доста силно емоционален заряд!!!
Поне за мен! Усмивка
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #36: 03 Септември 2006

Интересно ми е, защо никой не харесва Condemnation??? Объркан
Live изпълнението е с доста силно емоционален заряд!!!
Поне за мен! Усмивка

Определено е така! Готин Неслучайно това е най-любимата ми песен на DM изобщо,а и като live изпълнение също е сред фаворитите ми.Дори проверих дали случайно съм пропуснала да я спомена още в първия си пост в тази тема Шок,но ще подчертая,че предпочитам Devotional варианта на песента.Версията в ONIP някак така и не успя да ме грабне... Тъжен

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
yty
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #37: 03 Септември 2006

Определено от София, най-убийствени за мен бяха A question of time и Personal Jesus. Бррррррбрбрбр, направо тръпки ме побиват само като се сетя...Велико!  ПощурялЗа другите им турнета няма да коментирам защото просто личното ми усещане е някакси несравнимо  Намигване
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #38: 03 Септември 2006

Понеже 'Лайф' съм бил само в София(за сега Намигване) , посочвам само изпълнения от концерта в София:

'Shake The Desease'>разтърсващо изпълнение на Мартин и на
'Home'---------------->двете песни Усмивка

'Enjoy The Silence'-непесредсвено след 'World Im My Eyes''и PJ',публиката обезумяхме Пощурял

'Photographic'-новото и звучене беше голяма и много приятна изненада за мен Усмивка

'Nothing's Impossible'-според мен най-добре изпълнената песен от новия албум,Дейв беше много убедителен Усмивка

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
shining_halo
Някой
**
Публикации: 14

Профил
Отговори #39: 04 Септември 2006

Обожавам целия Devotional...този концерт ме кара да откачам от време на време...особено любими са ми World In My Eyes, Condemnation Пощурял (пощурявам от тая песен), Rush, In Your Room-момента когато Дейв скача в публиката с потник и излиза без него Ухилен, Everything Counts и Enjoy The Silence...май изредих почти целия концерт Идиот.
От нашия си концерт помня как настръхнах когато чух гласа на Дейв...много любим момент, а също и на Shake The Disease, когато се огледах и видях всички ръце във въздуха, кой със запалка, кой с телефон..., а също и гледката от високо (на конче) накрая на NLMDA...въобще целия концерт...магия...

От 101 Еverything Counts...това изпълнение я направи една от любимите ми песни Усмивка

Reach out and touch Dave....
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #40: 05 Септември 2006

... аз определено мога да кажа, че live изпълнението на Shake The Disease от Мартин, на всеки концет, ми харесва доста повече от оригиналната песен... но live-a в действителност, звучи, като съвсем различно парче... Очиврът
.. същото се отнася и за It Doesn't Matter Two , въпреки, че там разликите с оригинала са предимно в аранжимента, концертното изпълнение ми допада повече...
...Leave In Silence live също ми допада повече от албумната версия...
... а на изпълнението на Photographic от Ангелското турне, имам чувството, че ще ми експлоадира главата... много, много повече ми харесва  Photographic на концерт...просто нямам думи Млъкнал

See what I see!
bong13
Възбуден
Публикации: 160

Профил
Отговори #41: 05 Септември 2006

Любим live и на мен ми е Shake The Disease в изпълнение на Мартин. На концерта в София това момче ме накара да се чувствам така, както никой друг мъж не го е правил досега... на седмото небе  Ангелче Определено повече подхожда на Мартин да изпълнява тази песен, защото е много чувствена и въздействаща. Kevy е права - просто все едно е друго парче!
Също така обожавам 101, имайки предвид цялата история около концерта и какво им е било в душичките... като най-любимо ми е изпълнението на Strangelove. Защо не я пеят изпълняват вече, каква загуба! ...  Плачещ
И между другото, харесвам изпълнението на Мартин на Sister Of Night, но тук Дейв не му отстъпва по нищо, още повече като знаем в какво състояние е бил, докато са я записвали за ULTRA, излял си е душата, според мен.

The more I look   The more I see   The more I feel
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #42: 05 Септември 2006

Едно време предпочитах да слушам студийните записи, но от година-две съм луда по концертните  Усмивка. За момента най, ама най любимото ми е Enjoy The Silence - Live in Sofia  Пощурял и Leave In Silence - Live in Mexiko 05.05.2006

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #43: 05 Септември 2006

... За момента най, ама най любимото ми е Enjoy The Silence - Live in Sofia  Пощурял и Leave In Silence - Live in Mexiko 05.05.2006
... еееее да ве... изпълнението на Leave In Silence в Мексико Сити е просто непоносимо невероятно... Мартин за пореден път доказва, че е безбожно добър вокал... как пък дори не му трепна гласеца, как нито една фалшивинка не изкара Объркан... как пропуснах това акапелно изпълнение на Мартин сред любимите си лайфове, при положение, че ми подкосява краката при всяко слушане... Идиот

See what I see!
nelly
Гратис Любовник
**
Публикации: 48

Профил
Отговори #44: 05 Септември 2006

За мен N:1 e NLMDA от 101,както и Stripped.. Готин...От Devotional : In Your Room и Enjoy The Silence...A ot Live in Sofia: Walking In My Shoes и A Question Of Time.. Пощурял

Do i need to sell my soul for pleasure like this Did I have to lose control To treasure your kiss Did I need to place my heart In the palm of your hand Before I could even start To understand
Страници: 1 2 [3] 4 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.