DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: С какво да изненадаме приятно групата на концерта им в София и каква сума бихте отделили за осъществяване на реализране на тази изненада?  (Гласуването приключено: 14 Април 2006)
- листове хартия с ваши предложения за надпис - 8 (34.8%)
- рози (изкуствени или естествени) - 2 (8.7%)
- светлинки (изкуствен източник, като телефони или запалки например) - 7 (30.4%)
- балони с надпис или изображение по ваше предложение - 3 (13%)
друго: посочете какво - 3 (13%)
Общ брой гласове: 22

Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Печат  
Автор Тема: Концертът в София  (Прочетена 18955 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
PuFF
Агент
Публикации: 118

Профил WWW
Отговори #60: 10 Май 2006

Някакви предложения за текста върху тениските?!

I hurt my most beloved...
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #61: 10 Май 2006

Въпреки че вече съм се изказала по темата, аз ще потвърдя, че подкрепям идеята и се надявам наистина да се реализира, така че, давайте да се организираме Усмивка
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #62: 11 Май 2006

PuFF, радваме се, че искаш да помогнеш и оценяваме ентусиазма ти, но може ли всякакви конктретни оферти да ги изпращаш към webmaster@depeche-mode.org, а не да ги публикуваш тук.

Просто се получава едно голямо объркване и крайният резултат няма да се хареса на никой.

Ние също имаме няколко варианта относно тениските и искаме да изберем най-добрият.

Освен това да ви напомня, че темата е за нещо, което да бъде масово разпространено из между всички присъстващи или поне да има някакъв ефект в/у феновете, групата и т.н.

Ако се появят 100 души с фланелки на сайта, ще е супер, понеже ще се направи прекрасна реклама, но все пак ефекта няма да е същият.
Последна редакция: 11 Май 2006 от Recoil
PuFF
Агент
Публикации: 118

Профил WWW
Отговори #63: 11 Май 2006

PuFF, радваме се, че искаш да помогнеш и оценяваме ентусиазма ти, но може ли всякакви конктретни оферти да ги изпращаш към webmaster@depeche-mode.org, а не да ги публикуваш тук.

Просто се получава едно голямо объркване и крайният резултат няма да се хареса на никой.

Ние също имаме няколко варианта относно тениските и искаме да изберем най-добрият.

Освен това да ви напомня, че темата е за нещо, което да бъде масово разпространено из между всички присъстващи или поне да има някакъв ефект в/у феновете, групата и т.н.

Ако се появят 100 души с фланелки на сайта, ще е супер, понеже ще се направи прекрасна реклама, но все пак ефекта няма да е същият.

Ok. Разбирам те прекрасно и съм съгласен с теб. Но все пак можеше да споделиш това по-рано. Или може би съм го пропуснал?
Не виждам проблема всичко да се говори на място и на време. Нали това е форум?! Или не разбирам правилно понятията? =)

Аз споделих каквото знам и мога да направя, и за да не звучат думите ми празни приказки, реших да си набавя нужната по-конкретна информация, включваща и конкретното предложение.
Що се отнася точно до офертата, всичко съм казал във форума, и за мен това е начина, не е било случайно. Не мисля, че когато нещо се дискутира от всички, се получава объркване... Както и да е.

Казах каквото имам да казвам. Това е. По тази тема съм до тук.
Не обичам да ме гледат на криво, понеже се чувствам свободен човек. Още повече, пък да се меся в чужди интереси.
Накрая, все пак, бих се извинил, ако съм внесъл смут. Простете.

Респект!

I hurt my most beloved...
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #64: 11 Май 2006

Много правилна забележка!

Следващият път се надявам да отреагираме навреме Усмивка

Също така, като вземем дадено решение... ще те уведомим лично.
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.