DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Интересни са ми предположенията ви за това колко фенове ще има на концерта в София  (Гласуването приключено: 13 Февруари 2006)
Под 20 хил. - 6 (30%)
От 20 до 30 хил. - 11 (55%)
От 30 до 50 хил. - 3 (15%)
Над 50 хил. - 0 (0%)
Общ брой гласове: 19

Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  
Автор Тема: Колко публика ще има на 21ви юни  (Прочетена 13962 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #30: 24 Април 2006

Повече от 30000 няма как да бъдат,иначе 5000 ще трябва да гледат извън съоражението Усмивка

Не е така.Капацитета на стадиона е 22 000 места.От тях около 20 000 ще бъдат заети.На тревата могат да се съберат доста хора.15 000 на тревата могат да се съберат при всички случаи.Ако не вярваш сметни го.

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #31: 25 Април 2006

абе темата на този топик не е чак толкова интересна. със сигурност ще има толкова хора за колкото са пуснали билети, което според мен ще е между 30 и 35 хиляди... колкото-толкова.

викторе, пишеш че хаос няма да има,а ръгането със сигурност щяло да присъства. какъв хаос имаш предвид?

ще ми бъде безкрайно интересно дали ще изчистят пейките, да не се окаже само, че да изчистят пейките само на вип сектора. не мисля и че ще сложат пейки на празните места, поради факта, че там е само бетон и няма върху какво да ги закрепят. едва ли някой ще си играе да слага метални лайсни и т.н. само заради един концерт, а футболен клуб локомотив рядко се радва на повече от 3-4 хиляди зрители и то когато са в подем, за какво им е да инвестират в нещо, което няма да се ползва? много ми се иска ти да се окажеш прав.

s.p.,

щом като ти онема толкова време да пишеш на кирилица, мисля че всеки би те разбрал ако си пишеш на латиница. все пак ти живееш в чужбина и не става въпрос просто за моя или нечий друг мързел, ами си имаш основателна причина да пишеш на латиница.

аз нямам чак толкова голям опит от ходене на концерти, не е като да не съм ходил, но опитът ми съвсем не е богат.

Цитат
рядко местата за правостоя6тите биват разграни4ени на зони,едиснсвено в слу4аите, когато дори и на стадионите има седалки отпред пред сцената

както казах и в първия ми постинг, обикновено разделението на две зони на терена се прави най-вече на стадиони... но понякога има и разделение(много рядко) в зали като например на концерта в прага от това турне. това съвсем не е единствено в случаите когато има пейки отпред и не е рядка практика. и за да бъда по конкретен, така ще е в букурещ, братислава, истанбул и на още много стадиони през лятното турне. на други места пък като варшава и будапеща няма да има разделение, така че това е до виждане на организаторите явно.

за цените: ами не смятам, че 15 лева разлика е голяма, когато става дума за концерт на любимата ти група, която никога не е идвала в българия. колкото и да си затруднен, дори без пукната стотинка да си пак ще намериш отнякъде пари.

всъщност не бях сигурен дали съм те разбрал правилно затова и попитах. понеже спомена бутилка и тоалетна в едно изречение и аз веднага направих асоциацията, че бутилката може да се използва за нужник, което ми е кофти да си го представя, но и по странни неща съм виждал.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
nikoto
Гост
Отговори #32: 25 Април 2006

Повече от 30000 няма как да бъдат,иначе 5000 ще трябва да гледат извън съоражението Усмивка

Не е така.Капацитета на стадиона е 22 000 места.От тях около 20 000 ще бъдат заети.На тревата могат да се съберат доста хора.15 000 на тревата могат да се съберат при всички случаи.Ако не вярваш сметни го.
Щом казваш....А иначе Надежда не може да е 22000!В никакъв случай...То има трибуни само от двете страни,мисля 4е гледах в нета,че е за 16000...Така,че сметни 16000+15000=? Усмивка
Infra Red
Странен Любовник

Профил WWW
Отговори #33: 25 Април 2006

Щом казваш....А иначе Надежда не може да е 22000!В никакъв случай...То има трибуни само от двете страни,мисля 4е гледах в нета,че е за 16000...Така,че сметни 16000+15000=? Усмивка

Няма да споря с теб,явно си голям математик.А иначе мога да ти дам поне 5 линка където пише ,че е 22 000,не знам къде си видял,че е 16 000.

ballbreaker
Екип
Публикации: 228

Профил
Отговори #34: 26 Април 2006

Повече от 30000 няма как да бъдат

...Така,че сметни 16000+15000=? Усмивка
А сега де?! Хем неможе да са повече от 30 000, хем са 16 000 + 15 000=? Аз немога да ги сумирам, но подозирам, че сборът е малко над 30 000  Намигване
nikoto
Гост
Отговори #35: 26 Април 2006

Повече от 30000 няма как да бъдат

...Така,че сметни 16000+15000=? Усмивка
А сега де?! Хем неможе да са повече от 30 000, хем са 16 000 + 15 000=? Аз немога да ги сумирам, но подозирам, че сборът е малко над 30 000  Намигване
Mи 31000 са по близко до 30000 откколкото 35000 както ти каза Усмивка
PuFF
Агент
Публикации: 118

Профил WWW
Отговори #36: 27 Април 2006

И пак невероятно смисления спор-кой е най-депешарския град в България?! Както и да е, ще го подмина това, защото смятам, че отговорът е ясен и изобщо не може да се свърже с това колко хора ходят по депеш партита.
 Простото обяснение е ,че много от феновете на групата са над 30г, всичко живо, което се събираше на Кравай, това са хора, които най-вероятно рядко ще се вяснат на депеш-парти, но съм убедена, че ще са на концерта.

Браво за това изказване! Подкрепям го напълно!
 ...Ако Димитър Воев беше жив как ли щеше да стои въпросът с вясването на Депеш партитата и концерта?! =) Позволявам си да го спомена за сравнение и от възхищение!
 Респект и към тези уейв фенове, изживели младините си в онова време, защото съм склонен да си мисля, че с това, че са живели точно в това време, точно при такива обстоятелства, и нещата са се случвали точно по този начин, са по-големи късметлии от нас, които просто доживяхме да очакваме PlayingTheAngel + малка част от ДМ творчеството на живо в БГ.
 Надявам се, че няма да схващате изказването ми погрешно, макар и да съм склонен да си мисля, че няма да бъда много добре разбран...
Всъщност - който усеща нещата, знае и за какво става дума.

А що се отнася до 21-ви юни, мисля си, че доста повече от 30'000 ще се опитат да присъстват! Просто си представям стадиончето как се пръска по шевовете! =)

I hurt my most beloved...
Infra Red
Странен Любовник

Профил WWW
Отговори #37: 02 Май 2006

А що се отнася до 21-ви юни, мисля си, че доста повече от 30'000 ще се опитат да присъстват! Просто си представям стадиончето как се пръска по шевовете! =)
И аз мисля така.Ето че и Туборг,подобно на Кока-кола пускат игра с билети,само че те подаряват 1000 билета...така,че едно е сигурно-публиката ще е повече от 30 000.

Nick at Night
Гост
Отговори #38: 27 Май 2006

Със сигурност капацитетът на стадион "Локомотив" ще е запълнен.
Лично аз ще бъда сам,но със същият заряд към предстоящото грандиозно шоу!
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #39: 27 Май 2006

Лично аз ще бъда сам
Сам ли? Ядосан Идиот
естествено, че няма да те оставим сам, човече.
не вярвам някои от потребителите да остане сам.
да ги нямаме такива.
    Бияч
 Намигване Намигване

for all the right reasons
Nick at Night
Гост
Отговори #40: 27 Май 2006

Това звучи супер поне за мен,което си постнал victor.С голям мерак бих контактувал live с всички от чудният форум! Одобрение Надявам се да е взаимно.
Последна редакция: 27 Май 2006 от Nick at Night
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #41: 27 Май 2006

Надявам се да гътнем стадиона - 30 000 а дано и повече . Виждам тенденция към солови посещения - и аз съм така за сега, но на стадиона  сме едно цяло Одобрение Одобрение Одобрение
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #42: 28 Май 2006

С голям мерак бих контактувал live с всички от чудният форум! Одобрение Надявам се да е взаимно.

Според мен ще е много хубаво да се уговорим за някакъв сборен пункт като наближи концерта,защото иначе надали ще можем да се открием всички в навалицата пред стадиона Тъжен.По този начин със сигурност няма да има "самотни" фенове и всички желаещи да сме заедно ще се съберем преди концерта. Одобрение

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Nick at Night
Гост
Отговори #43: 28 Май 2006

Подкрепям мнението на dearrose!
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #44: 28 Май 2006

" като му дойде времето"  Усмивка

Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.