DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [25 ЯНУАРИ 2006] Suffer Well - Много ремикси, тъмна звезда и една булка  (Прочетена 37401 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #90: 13 Март 2006

На мен пък Better Days ми хареса-доста интересна и нестандартна песен,Newborn и Free са по-добри,но в тази песен пък има нещо бунтарско,което ме радва.Освен това отново се оказа,че ремикса само е развалил парчето,защото в оригинал си звучи доста по-добре.
cxt
Посветен
*
Публикации: 320

Профил
Отговори #91: 13 Март 2006

от 3те b-sida тази най ми хареса ... доста добре звучи... а и вокала на Дейв е cool - стил bottle living ....обаче ремикса на песента ми харесва пъти повече.

So High so Far to Fall
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #92: 16 Март 2006

Като изключим наистина безкрайно интересните пасажи в инструменталния фон, песента не увлича слушателя. Дори напротив, според мен и 2:28 минути са и много...по-добре би звучала като инструментал.
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #93: 18 Март 2006

Да, определено съм доволен, че не е намерила място в албума, макар да смятам, че след време ще ми звучи better

Good Evening, Sofiaaa!
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #94: 18 Март 2006

Харесва ми, но ми звучи малко незавършена ... сякаш са искали да приключат с нея възможно най-бързо. Инструменталът е бесен! Зъл
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #95: 22 Март 2006

да,и мен адски ме кефи песента и наистина ми напомня за bottle living  но досега Free ме изненада най-приятно,най ми се връзва с албума,макар че това не е в концепцията на един b-side... Усмивка

[:There's a devil lying by my side:]
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #96: 22 Март 2006

На мен Better Days не ми харесва особено, но предполагам, че след още няколко слушания, може и да си променя мнението Усмивкано за мен досега най-добрият b-side от PTA е Newborn, тази песен ме грабна още от първия път, когато я чух.
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #97: 23 Март 2006

Много се радвам, че в PTA намериха място и песни на Дейвид...
Невероятно силна песен, още повече заради автобиографичния й характер, който във видеото е съчетан и с ретроспективен за групата.

В Better Days има странна магия... 

v1l10l80r
Господар
Публикации: 190

Профил
Отговори #98: 24 Март 2006

Suffer Well е в продажба от ДНЕС(в германия...)
 Пощурял
предполагам че и в повечето страни ще около тази дата...

I wrap my white arms around the
black box where you live now and
listen to you talk to me all night.
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #99: 24 Март 2006

страхотна снимчица Ухиленкато се върнем към първоначалната тема,честно да си призная,напоследък забелязах,че Suffer well доста нашумя и се върти нон стоп по радиата и телевизиите,и то дотолкова,че ми гръмна главата и я избягвам Очиврът и на всичкото отгоре,по разни музикални форуми хората са абсолютно шокирани от факта,че Мартин носи рокля и като цяло клипа доста ги е шашнал...какво да се очаква от американците Ухиленстранно ми е,все пак аз лично бих очаквала всичко от ДМ;)

[:There's a devil lying by my side:]
MO.
Гост
Отговори #100: 28 Март 2006

Доста силно я усетих тази нощ, слушам на рипийт и изследвам.....харесвам песента, не само защото "Suffer well" е любимата ми песен от албума и като сингъл би сайт "Better days" по своему е също специална за мен  Усмивка Доста ъндърграунд техно....новаторски и размазано....и най-вече модерно е звученето и на "The Darkest Star" (PXL12BONG37) промо винила....там са Holden's Remix и Dub версийте. Аз съм повече от доволен от този макси сингъл във всичките му формати, видеото и с нетърпение си чакам оригиналните сидита, дивиди и винилчета от Мют!!! Ухилен Пощурял Доволен
personal_Dessy
Ултрас

Профил
Отговори #101: 30 Март 2006

Robert Smith takes legal action against Anton Corbijnpost date: March 29th, 2006
We are getting preliminary reports that Robert Smith (lead singer of The Cure) is looking to stop further production of the album "Playing The Angel". It is said, through sources, that Robert has a concern that the "Mister Feathers" character that Anton Corbijn created for the "Playing The Angel" cover bears more than a passing resemblance to the cover for The Cure's "Boys Don't Cry" single.

http://www.depechemode.com/news/index.html#032906_anton

atomheart
Агент
Публикации: 116

Профил WWW
Отговори #102: 30 Март 2006

Определено има прилика...

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* the_cure_bdc_cover.jpg (22.54 KB, 347x350 - видяно 433 пъти.)
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #103: 30 Март 2006

Прилика има,но не чак дотолкова,че Smith да предприеме такава крайност,но все пак всеки си защитава интересите Ангелче
personal_Dessy
Ултрас

Профил
Отговори #104: 30 Март 2006

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.