DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: статистика.  (Прочетена 5499 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
30 Август 2005

ам... на път е да се получи нещо, което е често срещано в други "профилирани" форуми, а също и в други depeche mode форуми.
хвърлих един случаен поглед на статистиката и видях, че "други групи" и "извън темата" имат повече отговори от всички останали взети заедно.
http://www.depeche-mode.org/dmforum/index.php?action=stats

това на какво се дължи според вас ?
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #1: 30 Август 2005

И аз това гледах вчера и се почувствах тъпо.Темата за U2 даже май  е по-интересна на хората.И аз бих искал да пишем повече неща за групата Депеш Мод,а не за други неща,защото форума все пак се казва depeche-mode.org,a не izvun-temata.org,или u2.org.Тъпо е наистина,но вината си е в самите нас.Все си мисля,че като излезе новия албум най-сетне това ще се промени.Но от друга страна пък се чудя какво ще стане когато еуфорията от него затихне?Вероятно пак ще започнем да пишем по други теми,да си задаваме въпроса "защо?",или пък да обсъждаме дали Bono е комерс или не.Дано това не се случи....
bono
Възбуден
Публикации: 150

Профил WWW
Отговори #2: 31 Август 2005

ами незнам, ако толкова много ви пречи тази тема винаги може да се разкара, има хора с права който могат да го направят, както и аз. Доколкто до ДМ по колко трябва да се пиши според Вас за даденото турне, за новия албум, който все още не е излезнал  Бесен да не говорим пак за форума анкети или събития, то няма теми там има 5-6 събития и 10 анкети  Намигване За събитията специално не съм бил и затова не съм писал там. За анкетите гласувах за песните който ми харесва, ако искате мога да почна да ги възхвалям и т.н. Дайте интересни теми и ще се получи, ако помните в стария форум беше обратното форума за ДМ имаше най-много постове  Намигване

One Love! One Life! When It`s One Need! In The Night! One Love!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #3: 02 Септември 2005

Хайде не бъдете толкова песимистични, все пак когато група хора са събрани на едно място от обща страст, дори темите съвсем извън темата Ухилен са приятни за обсъждане!
 А и като се съберат процентите на публикациите в нов албум, турнето, групата и музика стават доста над 60%
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #4: 02 Септември 2005

Сигурен съм, че като излезе новия албум хората ще почнат да пишат повече за ДМ, отколкото за други групи. Изглежда може би фенството ни още не е се е събудило достатъчно, трябват нови въглища, за да се разпали отново огъня (о боже, какви неща пиша...).
А това,че примерно U2 се обсъжда повече от доста теми свързани с Депеш...ми то виновника за това е ясен Бияч
Последна редакция: 02 Септември 2005 от Padan Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

bono
Възбуден
Публикации: 150

Профил WWW
Отговори #5: 03 Септември 2005

Аз ли? или просто групата си я бива и се обсъжда  Одобрение
ако толкова много ви дразни тази тема думайте директно. казвате точно и ясно и това какво заобикалкате

One Love! One Life! When It`s One Need! In The Night! One Love!
ballbreaker
Екип
Публикации: 228

Профил
Отговори #6: 04 Септември 2005

...т.е. искате да направим нещо по-различно.... да започнем да се възхищаваме на ДМ "обичам ги" "невероятни са" "уникални". Да говорим колко са добри ненадминати....кой кога е започнал да ги слуша....кои са му любимите песни....кой кога и как, и въобще смята ли да ходи на техен концерт?Объркан А и като гледам сме се скъсали да ходим по ДМ партита, та после да имаме какво да разказваме и т.н. И накрая какво... да започнем да си мерим пишките кой е по-голям фен?Объркан О ДАААААААААА...наистина ще сме първите!!!!
ПРИМЕР:"ДМ са най-любимата ми група" и веднага следва отговор от някой супер еродиран и критичен "О колко сме "разнообразни"! Т'ва ми напомня на...бла бла бла" и следва някой линк от друг форум или сайт
Просто няма неизчерпаема тема, а по форумте се е писало и писало. Какво повече може да се каже? Нали трябва нещо да се случи, трябва ТЕ самите да ни предоставят нещо.. НОВО. Нещо, за което да се публикуват 10-15 теми, нещо което да се пише. Неможе непрекъснато да се пишат и повтарят едни и същни приказки за едни и същни неща.
А тези, на които ви е толкова скучно... ами давайте направете нещо по въпроса! Всеки може да критикува Ядосан
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #7: 04 Септември 2005

Цитат
росто няма неизчерпаема тема, а по форумте се е писало и писало. Какво повече може да се каже? Нали трябва нещо да се случи, трябва ТЕ самите да ни предоставят нещо.. НОВО. Нещо, за което да се публикуват 10-15 теми, нещо което да се пише. Неможе непрекъснато да се пишат и повтарят едни и същни приказки за едни и същни неща.
не желая да се заяждам и ще се опитам да не вложа никаква лична емоция, но по този смисал не се ли обезсмислят форуми и страници за доста групи, които вече не издават музика ?

ако повечето хора са дошли тук за да си говорят за групата или за нещо свързано с нея... то те ще го направят така или иначе.

забелязал съм, че откакто се появих на няколко места хората пропускат да кажат "аа, ама дейв колко яко пее и какъв хубав глас има в едикое си парче"
понеже съвсем случайно или парчето не е на depeche mode или пее мартин.
естествено на тях като им се говори, ще си говорят каквото си искат и където си искат... стига да не е в разрез с правилата.

не искам да се впускам в личностни характеристики, но всички ние пишем в "извън темата"
и идва един ден, когато ще се наложи да се освободи място или пък  някаква друга администраторска работа и ще се види, че "извън темата" е няколко пъти по-голяма от "основната дискусия" или каквото и да е там.

за съжаление във форума няма достатъчно фенове, които да носят качествена информация освен добо и светльо. не става въпрос само за постването на новини, ами и за интереса към групата...
ако вие може да коментирате само "невероятни са" или "обичам ги" си е ваша работа.
аз искам да разбера в кои хотели са отсядали и в кои заведения се подвизават след концертите си, примерно.
искам да разбера и актуални новини, а що се отнася до минали неща... има си няколко издадени биографии на няколко езика.

нямам нищо против u2, даже ги уважавам. верно, ако трябва да ги степенувам... сигруно уважавам cure и new order повече от u2, но това си е лично мнение.

зададох елементарен въпрос, на които все още не съм получил отговор.
според мен отговор като "не са издали нищо" не ми се вижда надежден.
понеже съвсем скоро след около месец вече ще са издали нещо. при това за пръв път от 5 години и ще видите, че "off topica" ще е доста по-пълен.
въпроса продължава да стои отворен.

на какво се дължи говоренето на празни приказки повече, отколкото на неща свързани с depeche mode?
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #8: 04 Септември 2005

[за съжаление във форума няма достатъчно фенове, които да носят качествена информация
Цитат

Ехх...Един ден ще се появи ФЕН (убеден съм),който ще донесе качеството със себе си...И тогава ще знаем не само къде Депеш отсядат след концерти,но и къде ще отседнат след години,какво ще хапнат...Ще се възцари качество...Но ние,дотогава...ние обикновените люде ще се борим за позиции в класацията "Фен,по-фен,най-фен"

freelove for everyone
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #9: 04 Септември 2005

защото колкото и да ги обичаме, depeche mode не са единственото нещо на тоя свят, и е нормално човек да се интересува и от други теми, които, както написа kirilart, са приятни за обсъждане с хора, свързани от нещо общо. и ако всичко друго наистина е "празни" приказки, то не знам има ли смисъл изобщо от съществуването на който и да било форум, защото точната и "качествена" информация си я има така или иначе на разни сайтове... а форумите са за да коментират хората, и то по желание, а не насила...
така че въпросът ти ми се струва обвинителен към хората, и насилващ, вижте каква статистика и започвайте да пишете веднага повече за депеш, щото иначе... Намигване изобщо на кого е притрябвала статистика?? да се изчисли кой е най-големия фен?? за мен това е абсолютно най-безсмислената наука... и най-неточната...
освен това просто този целия раздел с други теми можеше да не се слага /а както е сложен може и да се махне/, и нямаше да има още една тема с празни приказки за статистики... Млъкнал

ages of delirium
curse of my oblivion
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител

Профил
Отговори #10: 04 Септември 2005

горе-долу за едно и също говорим...не сме си плюли в устите,сестро Усмивка

freelove for everyone
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #11: 04 Септември 2005

че и горе-долу по едно и също време Намигване изпревари ме само щото умувах дълго време как да го напиша така, че да не засегна някого... надявам се че съм успяла...

ages of delirium
curse of my oblivion
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител

Профил
Отговори #12: 05 Септември 2005

Усмивкадокато умуваш и опитваш да не обидиш се появява тиква като мен,чиято сила е в отказа да умува...Гепих ти думите и това е Намигване

freelove for everyone
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.