DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: People Are People  (Прочетена 10037 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #15: 12 Август 2006

kirilart ти направо ме просълзи и мен като Кеви Плачещ както сам и далеч от вкъщи и всичко ми липсва....Дано всичко стане реалност...аз сам с вас Приятели Усмивка

Angels of the Universe
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #16: 07 Февруари 2009

Случайно се сетих за тази тема и макар по нея да не е писано от две години и половина, мисля, че заслужава да стои сред залепените. Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #17: 12 Август 2013

Уви, не се получи точно така....

Днес сутринта слушах албума на Status Quo от 2005 година The Party Ain't Over Yet издаден 40 години след началото на кариерата им и си представих как Депеш издават албум през далечната да кажем 2022 година...
Нежна бледо жълта светлина от филтъра пред камерата:
тогава Светльо, 33 годишен левент се захваща да намери старите кримки, за да се съберем отново за турне...звънва телефона в ателието ми на брега на морето - поредния досаден клиент си казвам аз. Захвърлям четките и палитрата прокарвам ръка през посребрените си коси и отговарям троснато. С напредването на разговора се прокрадва по лицето ми онази младежка усмивка, появяваща се точно преди да свърша някоя голяма лудория, бръчките изчезват, отново съм млад поне за година. Изтичвам навън в градината, Миряна се е изтегнала на сянка вперила поглед в морето. Разказвам и разпалено и вадим старите архиви, започва лудо издирване на всички...адаша събира харема си, Джулиан и Миро зарязват ангажиментите с клубната сцена по света, сателитните телефони свързват най-отдалечените кътчета на планетата, юристи напускат тежките си кантори, банкери лъскавите хромирани офиси на банките, някои хващат самолет от други континенти, нахлуваме в depeche-mode.org отново, форума е изпълнен с млади фенове на групата, старите никове оживяват, отново коментираме, спорим, разказваме си преживелици и се готвим за поредното парти преди концерт...тогава, когато времето няма значение...когато всички сме заедно и безкрайно щастливи.
Благодаря ви, че ви има!

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.