DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  
Автор Тема: People Are People  (Прочетена 10256 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
28 Януари 2006

Днес се замислих за нещо. Откакто съм се регистрирал тук, съм се запознал с много нови хора. С едни само виртуално ... поне засега, с други първо виртуално, а после и на живо. В един момент някои от тях станаха неотменна част от живота ми и мога да кажа, че те вече са ми приятели - мога да им се доверя. Виждаме се, говорим си, намираме общи интереси, провокираме се. С две думи - правим разни неща заедно и вече не си представям живота си без тях. Сигурно с някои хора, с които съм се запознал тук, ще остана приятел за цял живот. И това ме прави щастлив. А при вас как е?! Ангелче

P.S. А по една случайност в момента звучи It Doesn't Matter ...

I am happy
That I have you
Even though you're not here now
I know somewhere
You are dreaming
Though it's definitely not of me

It doesn't matter
If this all shatters
Nothing lasts forever
But I'm praying
That we're staying
Together

I am warmed by
Your friendship
Even when you're far away
And I'm happy
In the knowledge
We may never see the day
...
Последна редакция: 28 Януари 2006 от julianep
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #1: 28 Януари 2006

Сигурно с някои хора, с които съм се запознал тук, ще остана приятел за цял живот.

Искрено се надявам да се получи така.Все още е доста рано да се каже,но виждам предпоставки за истински дълготрайни приятелства.
Само мога да кажа,че вече не искам да посрещам новата година по никакъв друг начин,а само като настоящата 2006 г.! Одобрение
Пожелавам на всички тук все повече сбирки на форума,съвместни посещения на концерти и много нови приятелства!  Усмивка

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #2: 28 Януари 2006

Това му е великото на интернета Усмивка

Хубаво е, че посредством места като тези, срещаме хора, които иначе не бихме срещнали.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #3: 28 Януари 2006

Тази тема ме накара да хвърля поглед към статистиката, оказа се че с приятелите си тук във форума съм прекарал вече 14 денонощия...Има нещо специално в това място, членувам в доста клубове и форуми, но единствено тук има хора, които спокойно мога да нарека приятели! Присъединявам се към пожеланията на dearrose, много приятни емоции и повече купони за всички!
 Усмивка
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #4: 28 Януари 2006

Хубаво е, че посредством места като тези, срещаме хора, които иначе не бихме срещнали.

Въпреки 4е феновете на ДМ сме много,интернет наистина е мястото,където можеш да срещнеш хора,които в реалността няма как да  срещнеш или би било по-трудно.
Приятелите ми от форума се броят на пръсти,но и те са ми достатъ4ни.Разбира се,нови такива са добре дошли Усмивка
Искам да им благодаря,4е се познаваме и реално и да им кажа,4е винаги могат да раз4итат на мен Усмивка
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #5: 28 Януари 2006

Днес се замислих за нещо. Откакто съм се регистрирал тук, съм се запознал с много нови хора. С едни само виртуално ... поне засега, с други първо виртуално, а после и на живо. В един момент някои от тях станаха неотменна част от живота ми и мога да кажа, че те вече са ми приятели - мога да им се доверя. Виждаме се, говорим си, намираме общи интереси, провокираме се. С две думи - правим разни неща заедно и вече не си представям живота си без тях. Сигурно с някои хора, с които съм се запознал тук, ще остана приятел за цял живот. И това ме прави щастлив. А при вас как е?! Ангелче
Това е най-хубавият пост, след темата за идването на ДМ в БГ, която съм чела тук! Много  красиво казано. И аз също се присъединявам Одобрение

Angels of the Universe
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #6: 30 Януари 2006

Джулиан, донесе ми много приятно настроение с този пост.

И нямаше по-добър текст /It Doesn't Matter/ за илюстрация  Усмивка

Благодаря !

...you take me there, you take me where...
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #7: 10 Август 2006

Днес сутринта слушах албума на Status Quo от 2005 година The Party Ain't Over Yet издаден 40 години след началото на кариерата им и си представих как Депеш издават албум през далечната да кажем 2022 година...
Нежна бледо жълта светлина от филтъра пред камерата:
тогава Светльо, 33 годишен левент се захваща да намери старите кримки, за да се съберем отново за турне...звънва телефона в ателието ми на брега на морето - поредния досаден клиент си казвам аз. Захвърлям четките и палитрата прокарвам ръка през посребрените си коси и отговарям троснато. С напредването на разговора се прокрадва по лицето ми онази младежка усмивка, появяваща се точно преди да свърша някоя голяма лудория, бръчките изчезват, отново съм млад поне за година. Изтичвам навън в градината, Миряна се е изтегнала на сянка вперила поглед в морето. Разказвам и разпалено и вадим старите архиви, започва лудо издирване на всички...адаша събира харема си, Джулиан и Миро зарязват ангажиментите с клубната сцена по света, сателитните телефони свързват най-отдалечените кътчета на планетата, юристи напускат тежките си кантори, банкери лъскавите хромирани офиси на банките, някои хващат самолет от други континенти, нахлуваме в depeche-mode.org отново, форума е изпълнен с млади фенове на групата, старите никове оживяват, отново коментираме, спорим, разказваме си преживелици и се готвим за поредното парти преди концерт...тогава, когато времето няма значение...когато всички сме заедно и безкрайно щастливи.
Благодаря ви, че ви има!
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #8: 10 Август 2006

Леле човече, приятелю, настръхнах като го прочетох това. Дано!!!!!!!!
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #9: 10 Август 2006

Ох, разчувствах се много от тези думи адаш. Сигурен съм, че това ще се случи, защото ние всички тук го заслужаваме. Звъни на Ованесови адаш и да се стягаме.

Good Evening, Sofiaaa!
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #10: 10 Август 2006

... Ох, аз даже две сълзи пророних от умиление... Плачещ....

... да сме живи и здрави... и да дочакаме таз' така далечна сега 2022... надявам се само за едно нещо да си сбъркал Кире.... дано не си загубим дирите през годините, та 33 годишния левент да не е много затруднен с откриването ни... 'щот' аз мисля често да ви гостувам в крайбрежното ателие... Доволен

See what I see!
bong13
Възбуден
Публикации: 160

Профил
Отговори #11: 10 Август 2006

Силно въздействащ текст, Кириларт. И при мен се случи същото - настръхнах. Пожелавам на всички нас много по-скоро от 2022 г. да съберем "сектата" за следващото турне, а дотогава да не се забравяме, да сме тук заедно. Но когато и да е, не забравяйте и леля bong13, да почете подобаващо поредните BONG 42, 43... да кажем...  Намигване

The more I look   The more I see   The more I feel
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #12: 10 Август 2006

адаша събира харема си, Джулиан и Миро зарязват ангажиментите с клубната сцена по света, сателитните телефони свързват най-отдалечените кътчета на планетата, юристи напускат тежките си кантори, банкери лъскавите хромирани офиси на банките, някои хващат самолет от други континенти, нахлуваме в depeche-mode.org отново...

Ех,дано само проблемът с транспорта и часовете чакане по границите до 2022 г. да се разреши,защото с тъга забелязвам твърде много желаещи/принудени да ни напускат,търсейки по-добър живот в чужбина. Тъжен Мисля,че всички сме чували или познаваме лично не един или двама видни DM фенове,спасили се някъде по света. Плачещ Мъчно ми е като си го помисля,но кой знае,току виж до 2022 г. положението в страната ни се подобрило и да посрещаме с радост завръщащите се стари познати. Очиврът

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #13: 10 Август 2006

Ох, разчувствах се много от тези думи адаш. Сигурен съм, че това ще се случи, защото ние всички тук го заслужаваме. Звъни на Ованесови адаш и да се стягаме.

И аз много се разчувствах от думите на Киро(арт)...Радвам се, че Ви намерих преди няколко месеца и дано през 2022 г. да сме живи и здрави и тогава пак да се съберем, а дотогава си пожелавам много срещи, партита и концерти с Вас, приятели!  Намигване

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #14: 10 Август 2006

и дано през 2022 г. да сме живи и здрави и тогава пак да се съберем, а дотогава си пожелавам много срещи, партита и концерти с Вас, приятели!  Намигване

След като тук някои хора се познават още от края на 80-те, началото на 90-те...не виждам нищо невъзможно Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Страници: [1] 2  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.