DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 4
  Печат  
Автор Тема: Подгряваща група  (Прочетена 20085 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
08 Февруари 2006

Все още не се знае коя ще е подгряващата група за концерта на DM в София-Franz Ferdinand,Goldfrapp или някоя друга  Объркан...
Но ако имаше възможност това да е българска група,коя бихте избрали и защо?

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #1: 08 Февруари 2006

Но ако имаше възможност това да е българска група,коя бихте избрали и защо?

Вероятно Остава, въпреки че не са някакси подходящи за ДМ. Май  за концерта на Pearl Jam по-добре се вписват Усмивка

Въпреки, че за групата ще е нещо невероятно да свирят с ДМ, не смятам че ще бъде избран български съпорт.
Последна редакция: 08 Февруари 2006 от Padan Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #2: 08 Февруари 2006

сериозно ли някои си мисли, че има българска група достойна да подгрява DM?
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #3: 08 Февруари 2006

Достойнство не е точната дума.
Поне за мен примерно Остава са далеч по-идейни като таланти от Franz Ferdinand например. Доволен
Но някакси БГ музика+ДМ не се връзва.

dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #4: 08 Февруари 2006

Именно,и аз смятам,че Franz Ferdinand не са най-подходящият избор.От българските групи аз залагам на Gravity Co. и също на Остава.
А ако този концерт се състоеше някъде в миналото най-много бих се зарадвала на Клас като подгряваща група. Очиврът За съжаление вече няма шанс да ги видим на живо... Тъжен

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Emo
Гост
Отговори #5: 10 Февруари 2006

Да си подгряваща група на ДМ е много трудна работа и на повечето групи им остава доста неприятен спомен от преживяното. Виждал съм група, която получи толкова бутилки минерална вода по сцената, че.... А барабаниста си получи палките, които метна на публиката обратно (добре че залегна зад барабаните си). Усмивка

А конкретно на въпроса за бг група - с 3 ръце гласувам за Gravity Co.
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #6: 10 Февруари 2006

Ще се съглася с останалите за Gravity Co. Одобрение, но относно това, че Остава подхождали на Pearl Jam - предполагам е някаква шега.
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #7: 10 Февруари 2006

Мнението на Остава в Автора.

Цитат
.: Очаквате ли покана за подгряващи на Depeche Mode и смятате ли, че сте подходяща група?

Свилен: Не очакваме, защото аз съм сигурен, че няма да има български съпорт. Но иначе да, с удоволствие. С удоволствие бих пял пред 20 000 човека, които крещят "изчезни гаден педераст".

.: Удоволствието заради 20 000-те хиляди ли е, или заради това, че ще свирите с Depeche Mode на една сцена?

Свилен: Ще свиря не на една, а на една хилядна от тяхната сцена. С кеф ще го сложа най-отгоре в историята на групата, с най-дебели букви. Но без никакви уточнения. Това не променя по никакъв начин нивото на една група. Анимационерите, Gravity Co., всички, които са свирили с някакви известни групи, какво стана после? Нищо!

cerwin
Възбуден
Публикации: 152

Профил
Отговори #8: 10 Февруари 2006

мен лично ferdinand са ми много симпатична група.
а скоро по БГрадио по едно предаване с део бяха гости gravity co. и те казаха че се надяват момчетата да свирят.да свирят може.но не и подгряваща.Може би загаснеща( кам 12 часа ) Усмивка

Ego sum flagellum dei
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #9: 10 Февруари 2006

и аз съм съгласна,че май Остава най-добре се вписват ако трябва да се говори за бг подгряваща група,доста са близки май...или поне не мога да се сетя за друг... Усмивка

[:There's a devil lying by my side:]
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #10: 10 Февруари 2006

доста са близки май...

С ДМ?

Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #11: 10 Февруари 2006

Моето мнение е, че група от ранга на Депеш Мод никога не биха си позволили и подгряващата група да не е на ниво. Надали занаят която и да е група от България и винаги биха заложили на чужда група която те са си избрали. Много ми се иска и това един ден да стане, но още сме мнооого далеч от шоу бизнеса по света.

Angels of the Universe
Emo
Гост
Отговори #12: 13 Февруари 2006

Не съм бил на много концерти на ДМ, но мога да споделя, че когато очаквам на сцената да излезнат те, общо взето ми е все тая кой ги подгрява, важното е да свърши бързо. През цялото време всички викат "Депеш Мод" или пеят песни. Хора, които са били на концерт от Devotional Tour в Германия ми разказаха, че половината стадион паднали на колене, с навит на фуния в ухото билет и викали "Депеш Мод" докато подгряващата група не се е прибрала. Единстветната група, за която поне аз съм чувал да е добре приета от Devotees e Sisters Of Mercy, които са подгрявали няколко концерта в UK.
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #13: 13 Февруари 2006

доста са близки май...

С ДМ?

не,по-скоро като усещане доста би ми било приятно да съчетая двете банди,би се получило нещо доста приятно Усмивка

[:There's a devil lying by my side:]
PuFF
Агент
Публикации: 118

Профил WWW
Отговори #14: 13 Февруари 2006

Според мен, важно за  подгряващата група е популярността в момента и колко вдига адреналина... Концертна стратегия на локална основа. В този смисъл, може би наистина на СМЕ им е възложена задача... Хич не лесна, обаче. ...Ако Митко Воев беше жив, щях да съм категоричен коя да е подгряващата група, иначе в сегашното положение, Нова Генерация май не е удачния вариант. Почти съм сигурен, че няма Franz Ferdinand да подгряват в София. Не знам.

I hurt my most beloved...
Страници: [1] 2 3 4
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.