DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4
  Печат  
Автор Тема: Подгряваща група  (Прочетена 19264 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #15: 15 Февруари 2006

Ако Митко Воев беше жив, щях да съм категоричен коя да е подгряващата група, иначе в сегашното положение, Нова Генерация май не е удачния вариант.

Плачещ Това би било сбъднатата ми мечта...Наистина,биха си паснали много по-добре като подгряващи за концерт от World Violation или Devotional-турнетата...

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
resurrection
Джуниър
**
Публикации: 69

Профил
Отговори #16: 16 Февруари 2006

нова генерация или клас щеше да е чудесно :/
остава не, гравити ко може би повече... но при всички положения имам чувство, че ще сме жалки

а ако те си докарат група ще е прекрасно, най-малкото ще успеем да видим още една група на живо, която може би не бихме имали възможност да видим

а това с подгряването е доста тъпо... аз лично исках веднъж една цяла група да изчезне и да не са се раждали

.iMMersE your soUL in LOVE.
PuFF
Агент
Публикации: 118

Профил WWW
Отговори #17: 16 Февруари 2006

Между другото, стига с тея Остава!!! Кво общо имат?! И на мен са ми симпатични, ама те по-скоро биха били охлаждаща, отколкото подгряваща група! Нещо не ме радва чак такава популярност на българските "звезди", те са много далеч от истината все още, колкото и да не ни се ще... Включително и Остава. Съжалявам ако накърнявам чувствата на някой техен freak-фен, но според мен Остава са ок за на живо в О!Шипка, но не и за подгряване на Depeche Mode. .....Както и на Placebo, добре че тогава избраха Imbeciles (бяха много гоини, само дето цялата зала си седеше по местата и мълчеше - мноо тъпо)! Абе, аз вярвам на хората от SME, те достатъчно красноречиво са си написали мнението за родните 'звезди'.

I hurt my most beloved...
resurrection
Джуниър
**

Профил
Отговори #18: 16 Февруари 2006

то на пласибо май не даваха да се става от местата

но за остава си прав :/

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #19: 16 Февруари 2006

ние няма кво толкова да му мислим, Brevery си ги бива, макар и те да няма да подгряват, каквото и да е все ще е ок, в сравнение с това на каквото сме свикнали. И аз бих се раядвал на НГ, но по добре да е нещо, което не сме чували, нещо ново.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
PuFF
Агент

Профил WWW
Отговори #20: 17 Февруари 2006

то на пласибо май не даваха да се става от местата

Тъпаците просто не даваха да излизаш отстрани (извън редовете) и да минаваш напред. Но все пак можеше да се става от мястото... На Imbeciles всички седяха вкаменени и изглеждащи отегчени... Е, все пак можеше някаква реакция, гримаса нещо =)  ...както и да е. Минало.

Да се надяваме, че организацията на концерта на Локомотив ще бъде перфектна!

resurrection
Джуниър
**

Профил
Отговори #21: 17 Февруари 2006

ами ти се надявай да е перфектна, но се зареди с търпение и разбиране, защото ще видиш някакви неща, които не си очаквал, че може да им хрумнат :/

PuFF
Агент

Профил WWW
Отговори #22: 17 Февруари 2006

ами ти се надявай да е перфектна, но се зареди с търпение и разбиране, защото ще видиш някакви неща, които не си очаквал, че може да им хрумнат :/

Като например? =) 

Аз мисля да се заредя някакси с моя FZ-20, ама къде да го скрия??? +)

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #23: 18 Февруари 2006

Цитат
Аз мисля да се заредя някакси с моя FZ-20, ама къде да го скрия??? +)

Ако не е много голям в чорапа, слагаш едни леко по-широки дънки и си готов. Винаги има мързеливи охранители, които проверяват само до кръста, минаваш оттам и си готов...а да щях да забравя, върху фенската си тениска слагаш някаква супер неангажираща...небесносиня на цветенца ако искаш дори, хаха...така не се занимават много с теб, защото не си die-hard fen!  Зъл

П.П. Надявам се охраната на концерта, не чете това, но в противен случай, нека бъде по-снизходителна и мързелива, ние снимаме само и единствено за удоволствие! Намигване
resurrection
Джуниър
**

Профил
Отговори #24: 18 Февруари 2006

(не искам да давам пример, защото нямам достатъчно извратено въображение)

и това с апаратите не мога да разбера само за бг ли е? какво значение има, като утре ще идат на рок ам ринг, където е разрешено да се снима :О

SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #25: 20 Февруари 2006

е, то и в мюнхен не беше разрешено /изрично беше съобщено на тези до нас/, ама се снимаше под носовете на охраната без никакъв проблем... дори не проверяваха дали имаш фотоапарат или не... Усмивка

ages of delirium
curse of my oblivion
PuFF
Агент

Профил WWW
Отговори #26: 20 Февруари 2006

А дали в БГ ще е така? Никой не знае... Лошото е, че не искам да си рискувам фотоапарата за да разбера... (много ми е ценен!). Едва ли ще може да се разбере и до самия концерт.

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #27: 21 Февруари 2006

аз също на първите ми концерти бях много нахъсан да снимам, ама с времето открих, че в нета излизат уникални снимки, които едва ли могат да се сравняват с моите, така че захвърлих апарата и реших да се забавлявам, а не постояно да мисля дали няма да счупя апарата или да ми убива в джоба.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #28: 21 Февруари 2006

tova e i moqta prichina Усмивка samo che ne znam kakvo shte stane ako vsichki reshat da chakat na unikalnite snimki v neta... mai nqma da ima mnogo takiva Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
resurrection
Джуниър
**

Профил
Отговори #29: 21 Февруари 2006

според мен е мн по-яко да идеш да се изкефиш на концерта, отколкото да се притесняваш за апарат. пък и тези, които искате да сте на оградата... честно, ако аз исках да съм там, щях да ида на стадиона поне сутринта или предната вечер. така, че едва ли бих рискувала да ме забавят на вратата, заради апарат Усмивка но аз съм малко психо на темата.

Страници: 1 [2] 3 4
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.