DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4
  Печат  
Автор Тема: Подгряваща група  (Прочетена 20372 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Emo
Гост
Отговори #30: 22 Февруари 2006

Освен проверките на входа, веднъж видях как човек от охраната на ДМ концерт мина през толкова натъпкан стадион, че не можеше да се диша, стигна до ръката, която държеше апарат и го взе. resurrection е прав, не е ли по-добре човек да се кефи на събитието, отколкото да мисли за глупости. И наистина е страшно важно да се влезе рано на стадиона, аз по-скоро се опасявам да не се повтори схемата от Металика в Пловдив, където държаха всички до последно навън, а после стана меле. Освен това конфискуваха водата на входа, уж да не се хвърлят бутилки, а после се оказа че е за да могат да ти продават вътре на 2лв. Или като на Дейвид Бърн в НДК, където охраната изгони хората от пред сцената, та човека спря концерта и каза да ги пуснат....абе с 2 думи да нема БГ простотии.
PuFF
Агент
Публикации: 118

Профил WWW
Отговори #31: 22 Февруари 2006

Опасявам се, че много трудно може в БГ да нема БГ простотии. Говорим за страната на абсурдите, все пак. А и малкото опит, който имам на подобни мероприятия е горчив! Ставаше дума просто да запечатам няколко красиви момента. Запален съм си по снимането и това е... Естествено, няма да го направя на ДМ-концерта, решил съм го. Прекалено ясно ми е станало, че тук (в БГ) хората могат да бъдат достатъчно опасни с нецивилизоваността си, а и с някои други 'качества', че да си помисля изобщо да се занимавам с тях... Както и да е. Това не беше ли темата за подгряваща група? Усмивка

I hurt my most beloved...
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #32: 22 Февруари 2006

Напоследък има слухове, че Пласибо щели да се включат като съпорт на няколко концерта...

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

resurrection
Джуниър
**
Публикации: 69

Профил
Отговори #33: 22 Февруари 2006

(е насо русков нали каза да се готвим за тях, защото "нищо чудно" да дойдели по принцип)
пожелавам отсърце да видиш и тях и брет под каквато и да е форма

.iMMersE your soUL in LOVE.
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #34: 22 Февруари 2006

Ей виж ако The Tears дойдат да подгряват в София ще се убедя в съществуването на Бог. Усмивка

dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #35: 23 Февруари 2006

Напоследък има слухове, че Пласибо щели да се включат като съпорт на няколко концерта...

Шок Дано!!!! Да вземат да изпълнят кавъра на "I Feel You". Бияч
Ако случайно дойдат в BG,това ще ми е вторият техен концерт и трети на DM!
А относно снимането по време на концерта-и аз се отказах.Няма смисъл да си жертвам апарата. Тъжен

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
PuFF
Агент
Публикации: 118

Профил WWW
Отговори #36: 23 Февруари 2006

Е, дано! Макар че хич не ми се вярва! То това ще си е двоен концерт! Ама като си помисля какви им бяха изискванията около концерта в НДК, малко не си ги представям в ролята на подгряваща група. А и от друга гледна точка - то тая цена на билетите само за самите Депеш е евтина, камо ли да ти излязат и Placebo. Иначе, със сигурност те много се кефят на Депеш... бе, като нищо може да подгряват нейде из Европа-та, ама за наш'та родина, силно се съмнявам... (ако можех да се изразявам гладко и ясно, щеше да е много гот, нали?  Ухилен)

I hurt my most beloved...
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #37: 23 Февруари 2006

Ако подгряваща ще бъде някоя БГ група, аз бих предпочела това да е Гравити Ко., иначе ако пък слухът за Пласибо се окаже верен - още по-добре. Но кой изобщо ще им обърне нужното внимание имайки предвид че всички ще чакаме с нетърпение да видим ДМ... Пощурял
Мен лично ме притеснява фактът, че когато отворят вход-терен ще бъде страшна лудница и след това много трудно ще се добера до сектора пред сцената, за който имам билет. Със сигурност ще си взема отпуск същия ден, за да мога поне спокойно да отида в ранния следобед пред стадиона. А относно снимките...май и аз ще се откажа, защото не ми се ще да ми вземат фотоапарата, все пак не ми се вярва охраната да е толкова ларж, както на концертите в чужбина, та да ни остави да снимаме свободно или изобщо да вкараме апарат вътре Тъжен   

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #38: 24 Февруари 2006

Искам Covenant!
Отначало си мислех, че след като са оповестени Franz Ferdinand няма надежда за моите фаворити, но после прочетох в сайта им, че става въпрос само за няколко летни гига, така че искрата на надеждата пламна отново! Тъкмо като видят еуфорията в публиката ще се замислят сериозно за самостоятелен концерт в България и може да дойдат по някое време насам! Относно фотоапарата, трудно е вкарването през охраната само първия път (и то заради психологическата бариера, че вършиш нещо нередно и можеш да бъдеш хванат), аз съм вкарвал фотоапарат на всички концерти, на които съм бил и не е имало проблеми(да чукна на дебелата си кратуна да бъде все така), в София ще съм назад в тълпата, но точно това искам да заснема, хилядите екзалтирани фенове от по-задна позиция...вълната на Never Let Me Down Agan...такива работи.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #39: 24 Февруари 2006

поне на концертите, на които аз бях снимането беше разрешено, за разлика от снимането с видео камера. не знам как ще е тук, но самото носене на фотоапарат мен ме притеснява. Ех, ти Кириле, ама и вие художниците сте едни артистични натури Усмивка, ако не е рисуване, ше е снимане Усмивка не знам за мен съм си се обедил, че поне на концертите това, което ми е останало в главата е по силно от всяка снимка., пък и дори да хвана Дейв примерно в някаква уникална поза, абе да гот е че снимката се е получила, ама на другия ден виждаш в нета още 100 подобни на твоята, ако не и с по-добро качество.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #40: 25 Февруари 2006

В Париж бяха The Bravery, а и те ще бъдат на всички концерти до Април.
Не съм силно впечатлена. От Ню Йорк са момчетата, вокала прилича на ранен Робърт Смит, но музиката е доста по-китарна и бърза.

Относно снимането: Нямаше никакъв проблем да внесеш фотоапарат или камера в Берси.

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #41: 10 Март 2006

доколкото знам екипа на gravity co. са изпратили материали на мениджмънта на дм...силно се съмнявам и нз дали да вярвам, доста прегоряло ми изглежда... Побъркан
в отговор са казали, че нямат нищо против съпорт от тук, стига да пасват на Депеш като стил и концепция.
пак казвам - нз колко вярно е това
и така де...бих се радвал за gravity co...бих се радвал и за franz ferdinand.както и за някоя друга група
важно е, но едва ли е от първостепенно значение
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #42: 10 Март 2006

Muse ще подгряват 2 концерта през юни, единия беше в Дания, другия не го помня.

Не знам какво са им отговорили на Гравити, но The Bravery, Franz Ferdinand или Scissor Sisters поне на мен не ми пасват нито като стил, нито като концепция по отношение на ДМ Усмивка Иначе от спряганите имена аз гласувам за Placebo.

Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #43: 10 Март 2006

Иначе от спряганите имена аз гласувам за Placebo.

Ако това стане, ще бъде направо два концерта в едно, незабравимо от началото до края. Дано !

...you take me there, you take me where...
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #44: 21 Март 2006

Чуват се слухове, че Нова Генерация ще подгряват...

Страници: 1 2 [3] 4
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.