DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Печат  
Автор Тема: 15 АПРИЛ 2006 - depeche-mode.org Convention в град Пловдив  (Прочетена 33142 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sinner
Възбуден
Публикации: 151

Профил
Отговори #75: 08 Април 2006

Ще са повече със сигурност. Има хора, които са регистрирани тук,но не постват и явно също така и не четат, защото научиха от мен за партито съвсем случайно. Плезене /Били са с вас в Загреб дори/
А за футболната среща - мачкам на джаги! Ухилен

Страдание! Едно страдание безлично,
жалко, безразлично,
там негде по средата
на истината и лъжата...
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #76: 08 Април 2006

Цитат
Има хора, които са регистрирани тук,но не постват и явно също така и не четат, защото научиха от мен за партито съвсем случайно.  /Били са с вас в Загреб дори/

Как ли се е получило?!?!? Киро раздаде флаери и в двата автобуса!
Тези хора освен, че не постват и четат, май и се губят някъде по трасето  Зъл
Със сигурност ще се съберем много фенове, но би било хубаво да сме повече форумци.  Усмивка

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
MO.
Гост
Отговори #77: 09 Април 2006

Ролята на мажоретките и респективно на агитките е да дават стимул за игра на дадения отбор,така че в този ред на мисли ако Мо. е мажоретка в моя отбор аз по-добре да не играя Усмивка
Ако не гледаме от веселата страна на неща, вероятно и Мартин като булка не те кефи, затова да не слушаме Депеш ли?  Усмивка Просто се опитах да пусна малко майтап, ма то понякога не хваща всички....или никой! Както и да е, няма да съм мажуретка, тва е ясно,  Пощурял но поне ще гледам да дойда, макар и с малко въпросителни за сега (от лично здравословен характер!). Знам, че ще съм в "Сага" ако дойда и дано е хубаво времето тогава! Остават 6 дена до събитието....времето си отлита  Намигване
sinner
Възбуден
Публикации: 151

Профил
Отговори #78: 09 Април 2006

Цитат
Как ли се е получило?!?!? Киро раздаде флаери и в двата автобуса!
Тези хора освен, че не постват и четат, май и се губят някъде по трасето  Зъл
Със сигурност ще се съберем много фенове, но би било хубаво да сме повече форумци.  Усмивка

Е виж, на този въпрос не мога да ти отговоря, наистина се е получило странно, още повече, че са били в автобуса, в който и Кирил, не са се запознали с почти никого и изобщо не знаеха за партито хахаха! Ще ги попитам аз тях, на 15ти в Пловдив. Намигване

Страдание! Едно страдание безлично,
жалко, безразлично,
там негде по средата
на истината и лъжата...
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #79: 10 Април 2006

Смятам, че е редно да споделя и мнението си относно партито, също и примерен план за самото събитие.
Имаше въпроси защо точно сме избрали "Петното". Далеч съм от мисълта, че "Петното" е най-доброто заведение на света. За съжаление в последните 1-2 години, заведенията в Пловдив просто нямат какво да предложат. Колебаехме се между 3 заведения, като в останалите две никога не се беше провеждало DM парти, особено в събота. Съобразявахме се също и със самата клиентела на заведенията, понеже не искаме редовните клиенти да ни осврикат или замерят с каквото им падне. Не искаме да имаме проблеми и да трябва да мислим за хората, които всеки ден киснат в заведението и музика разлина от до болка познатите им 3 диска, им действа отрицателно.
Толкова относно избора на заведението.
Намира се срещу съдебната палата, в началото на "Капана".
За съжаление в България трябва да се случи някоя трагедеия за да почнат хората да си вършат работата. Това го казвам във връзка с органите на реда, които проверяват непрекъснато заведенията в района. Задължително си носете документ за самоличност! Лица под 18 години няма да бъдат допускани, освен ако не са с пълнолетен придружител, който им е роднина по пряка линия (брат, сестра, баща и т.н.)
Музиката ще бъде приблизително 70% DM и проекти свързани с групата. Останалите 30% са за други synthpop групи, които със сигурност ще ви допаднат.
Официално обявеното начало е 21.00ч. Ако дойдете по-рано и изпиете една бира на горното ниво, никой няма да ви върне.
Заведението принципно работи до 4-5 часа сутринта в събота, но в случай, че няма инциденти и на никой не му се тръгва... може и да затвори по-късно.
Относно продажбите. Все още не е ясно какво точно ще се продава.
Единствените неща, за които със сигурност се знае са:
Remixes 81-04 - 15лв. (Лицензно издание на Анимато)
Playing The Angel - 15лв. (Лицензно издание на Анимато)
Speak and Spell (Ремастериран) - 15лв. (Лицензно издание на Анимато)
Music For The Masses (Ремастериран) - 15лв. (Лицензно издание на Анимато)
Violator - (Ремастериран) - 15лв. (Лицензно издание на Анимато)

Тук е момента да издам, че Анимато издават първите 3  ремастерирани албума в комерсиалният им вариант.
Колекционерското издание, което включва и DVD може да бъде поръчано, но за съжаление все още не мога да ви дам повече подробности. Партито на 15ти освен събор на феновете... ще бъде и с промоционална за региона на Пловдив.

Специално за партито бяха поръчани най-успешните сингли на De/Vision и Mesh, които DM.org внася ексклузивно. Но за съжаление поради ред уважителни причини, те няма да бъдат продавани на самото парти.

Както вече споменахме MaoriGirl е първият потребител спечелил безплатен вход, напомням, че все още имате възможност да спечелите и вие подобна награда.

В оставащите дни до convention-а ще стане ясно какво точно ще включва и томболата покрай събитието. За сега в наградният фонд имаме ключодържатели и връзки за телефон с логото на сайта (Любезно предоставени от Admirer). Томболата ще бъде из между тези, които са се "записали" за събитието в специалната секция, която отворихме (без значение какъв отговор са посочили).

Някой от присъстващите на 15ти ще бъдат в Пловдив още от предният ден. Напомням, че ако се координирате правилно е възможно да прекарате доста добре вечерта преди партито.

Приемат се предложения за футболната среща. Очаквайте скоро повече подробности.
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #80: 10 Април 2006

Благодаря за това обяснение - имаше нужда Усмивка
А до мен бяха стигнали слухове, че идеята за футболната среща била първоаприлска шега Усмивка
Дано наистина бъде едно хубаво преживяване за всички на 15-и Усмивка Ангелче

BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #81: 11 Април 2006

Наистина би било хубаво да се съберем и миналия ден или в Събота по-рано... Който е в Пловдив да пише, пристигащите ден по-рано също ]:>

Може да се получи нещо от сорта на The Warming of The Warming of The Angel... Готин

Сий Ю

П.С. Петното на Роршах наистина ми се струва най-адекватния избор за Пловдив... Макар че преди 2 седмици влизайки в Найлона (култово арт/рок/побой местенце в Пловдив) да чух 101 и да видях барманката с третия ром в 11 сутринта... Петното е мястото ]:>

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #82: 13 Април 2006

А ето го и втория ангел, и текста REWARD отдясно (виж аватара ми)!!!!
 Одобрение

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #83: 13 Април 2006

А ето го и втория ангел, и текста REWARD отдясно (виж аватара ми)!!!!
 Одобрение

Честито!

Обадете се преди 21 часа в събота, за да бъдете включени във ВИП лист.
На телефона, който е оставил Кирил или на някой от email адресите ни.
А за най-сигурно може да ми изпратите писмо (miro@depeche-mode.org) с имената си и ако евентуално няма да може, да присъствате: адрес, на който да изпратим стикер, който представлява пропуск.

Малко е сложно, но за сметка на това е ефектно Усмивка
Последна редакция: 13 Април 2006 от Recoil
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #84: 13 Април 2006

Цитат
Може да се получи нещо от сорта на The Warming of The Warming of The Angel...

Това определено ми харесва като идея, обсъдихме я и ето какво е предложението ни.
ПЕТЪК
Всички, които имат желание да сме заедно и да отидем някъде да загреем за събота могат да дойдат в петък19 часа пред централния вход на Халите в Пловдив. Магазинът се намира на главната улица, много близо до хотелите, посочени за настаняване. Оттам с Миро (Recoil) ще ви водим из пловдивските потайности.  Ухилен
СЪБОТА
В 10 сутринта ще бъда в Турската сладкарница (в сградата на джамията) на площад Джумаята, отново съвсем близо до хотелите и клуба. Който иска да пием кафе или има апетит за оригинално приготвени баклави, кадаифи и други лакомства за подсилване да заповяда, около 10.45 с пристигналите ранобудни фенове потегляме на обиколка в Стария град. Ще видите Античния театър, църквите, Етнографския музей, панорамата от Сахат тепе и т.н. След като приключим с обиколката, ще имате свободно време през целия следобед. Футболната среща все още се уточнява като време и място, така че ще ви информираме на място. Вечерта, който няма нещо по-интересно за правене да дойде в клуб Петното...щяло да има някакво парти Ухилен и то не какво да е, а много лудо парти! Зъл Ангелче
Ето и някои от наградите в томболата:
значки
ключодържатели
връзки за телефон
както и няколко специални изненади.

Петното ни зове, да покажем на какво сме способни! Зъл

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* keyholders.jpg (137.71 KB, 420x388 - видяно 345 пъти.)

* mobile.jpg (124.8 KB, 500x375 - видяно 339 пъти.)

* mobile close up.jpg (146.93 KB, 550x412 - видяно 340 пъти.)
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #85: 13 Април 2006

Ето и инфото за футболната среща!

Мачът на мачовете ще се състои на стадион хммм на двора на училище Св.св. Кирил и Методий, намиращо се зад Съдебната палата в Пловдив, която на свой ред се намира в близост до хотелите и клуба ( май се повтарям ). Желаещите да участват да са на мястото на събитието около 12 часа за загряване, първият съдийски сигнал ще прозвучи в 12.30.
За зрителите и поддържащите агитки входа е свободен по всяко време!
Нека по-добрите победят.
Специално за пристигналите по-късно в София ще има повторен тур в стария град от 15.00 часа в Събота - сборен пункт Турската сладкарница!
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #86: 13 Април 2006

Последни приготовления. Днес получихме и още няколко добавки към наградният фонд, които ще представляват голям интерес.

Все пак за тези, които ще са в Пловдив на 14ти Април, тоест Петък.
Ето едно интересно събитие, което си струва да бъде посетено:
http://www.arttoday.org/site/bg/svetlina-bg.php

Баня Старинна се намира на няколко крачки от Петното.
BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #87: 14 Април 2006

Арт събитието звучи интересно. Ако мога ще бъда пред мястото към 18 без 5 примерно. Иначе утре със сигурност ще се видим.. дори и по към вечерта ]:>

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #88: 14 Април 2006

Едно пояснение за Светлинното шоу днес вечерта. Баня старинна или както е по-известна Чифте Баня се намира на кръстовището на 6ти Септември и Цар Борис III, голяма шестоъгълна постройка Усмивка Началото е в 18 часа, така че ще имаме време да се придвижим до Халите за уговорката в 19 часа.

Ето и специалните изненади от наградния фонд. По едно копие от трите албума издадени в БГ в новия ремастериран вариант, любезно предоставени от Анимато Мюзик специално за depeche-mode.org.

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* remastered.JPG (56.74 KB, 420x315 - видяно 316 пъти.)
Последна редакция: 14 Април 2006 от kirilart
PuFF
Агент
Публикации: 118

Профил WWW
Отговори #89: 15 Април 2006

Ето че денят дойде, а аз ще пропусна поради това, че ме сполетя поредната финансова безизходица... Много приятно изкарване на всички ви в този хубав ден, и дано да сте много! Намигване

I hurt my most beloved...
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.