DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Печат  
Автор Тема: 15 АПРИЛ 2006 - depeche-mode.org Convention в град Пловдив  (Прочетена 37584 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MO.
Гост
Отговори #90: 15 Април 2006

За жалост (поне за мен) и аз ще липсвам на сбора на форума ни днес! Вярвам, че ще изкарате супер и дано времето в Пловдив е било днес така прекрасно като в София....за мача де  Намигване! Няма да занимавам никой с причините да не дойда, но не е от неуважение, само това да отбележа! Имам огромно желание да съм с всички Вас сега там, но се задоволявам с ремастерите, които подлудяват цялата кооперация в която живея от 2 часа насам.....поздрав със "Sweetest perfection" brothers and sisters!!! Намигване
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #91: 16 Април 2006

Най-доброто DM - New Wave парти EVER!Беше пипнато отвсякъде Одобрение
Благодаря ви за всичко!!!
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #92: 16 Април 2006

Одобрение Партито беше перфектно! Благодаря на всички, които направиха всичко възможно нещо подобно да се случи. Усмивка

"I'm my own worst enemy"
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #93: 16 Април 2006

Партито беше невероятно,само мога да изразя благодарността си към организаторите,че направиха такова нещо възможно.Всичко около партито беше перфектно.Клубът беше пълен до дупка с депешари,пеещи,танцуващи...за атмосферата няма какво да говоря,ще видите снимките.Сет-а също беше страхотен,поздрави за Миро и Юлиан.Наистина беше невероятно,където и да е следващото парти,несъмнено ще присъствам!

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
PuFF
Агент
Публикации: 118

Профил WWW
Отговори #94: 16 Април 2006

Разправяйте с повече подробности за партито!!! Намигване

I hurt my most beloved...
insomnia
Гратис Любовник
**
Публикации: 47

Профил
Отговори #95: 16 Април 2006

Пощурял Супер купон беше!  Пощурял Едно голямо БЛАГОДАРЯ на организаторите и на диджеите! Одобрение !

To mess you up
To strip you down
And have their fun
With my little one
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #96: 16 Април 2006

words are meaningless and forgettable...

все още не мога да коментирам партито, но за сметка на това съм прикачил любителски запис на части от сета, който подробно съм описал в дневника си.

[Прикаченият файл е премахнат]

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* 01.jpg (70.34 KB, 420x315 - видяно 380 пъти.)
Последна редакция: 17 Април 2006 от Recoil
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #97: 17 Април 2006

Lots of surprises in store
This isn't a party
It's a whole lot more
[/i]

... More than a Party...

Намигване Ангелче
Последна редакция: 17 Април 2006 от personal_Dessy

celene
Някой
Публикации: 17

Профил
Отговори #98: 17 Април 2006

Партито беше страхотно. Отдавна не бях прекарвала толкова добре. Много благодарности на организаторите! Мерси и за ключодържателчето. Много е сладко! Веднага го вкарах в употреба Усмивка
Съжалявам само, че не успях да говоря и да се запозная с много хора, но от танцуване не ми остана време за почти нищо друго .... Пощурял
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #99: 17 Април 2006

Това беше първото ми пътуване до Пловдив и ще остане незабравимо! Партито беше страхотно!  Пощурял Много се забавлявах, запознах се на живо с много хора от форума и останах с много добри впечатления от всички.  Одобрение Благодаря на Кирил, Миро и Юли за всичко!
Понякога думите не стигат, за да се опишат емоциите, остават спомените и очакването за следващото DM Convention!  Доволен
Снимки от събитието може да разгледате в дневника ми.  Очиврът
Последна редакция: 17 Април 2006 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
dmod
Кукла
Публикации: 40

Профил
Отговори #100: 17 Април 2006

Мега парти! С такъв мащаб!Перфектна организация.
Мен лично това парти ме върна в далечната 1994г.,когато за първи път присъствах на подобно събитие,организирано от тогавашния фен клуб на ДМ с ръководител ЛИЛИ от Вижън.
Диджеите бяха повече от на ниво.Приятно съм изненадана от диджейските способности на Мирo/Recoil/-Браво! Юлиян също се справи чудесно.
Благодарности на организаторите,на диджеите и не на последно място на преданните фенове.
myJoy
Новороден
**
Публикации: 3

Профил
Отговори #101: 17 Април 2006

Посещението ми на 15 април в Пловдив ще остане незабравимо!!!
Огромно благодаря на всички тези, които спомогнаха това да се случи - организатори, диджеи и верните форумци, с част от които имах приятното удоволствие да се запозная и лично  Усмивка
До нови срещи  Усмивка

My joy
The blood in my veins
My joy
Flows in your name
My joy
You move me...
Liony
Някой
*
Публикации: 9

Профил
Отговори #102: 17 Април 2006

Здравейте,
Наистина миналата събота беше много хубаво и специално. Тъй като за първи път отивах в клуб "Петното", в началото ми се стори, че заведението е донякъде тясно за всички дошли, но после забелязах, че именно това спомогна за "интимната" и уютна атмосфера, която се създаде впоследствие, след като хаоса бе овладян. Пощурял Запознах се с някои от героите на партито, а на следващия ден когато по случайност се срещнах с някои от тях и решихме да се прибираме заедно изкарах доста весело. Мерси на всички, организирали събитието за голямото старание всеки да се почувства добре.  Намигване "More than a party" наистина. Надявам се да се видим пак. 
ballbreaker
Екип
Публикации: 228

Профил
Отговори #103: 17 Април 2006

Безсънна нощ, която ще помня много дълго време  Усмивка За съжаление чак когато разглеждахме снимките с Кирил и Миряна след партито разбрах каква голяма част от дошлите бях наши потребители, но както celene отбеляза
...от танцуване не ми остана време за почти нищо друго .... Пощурял

Е  Усмивка аз отделих и "малко" време за консумациа на алкохолни напитки  Зъл
 БРАВО и БЛАГОРАДЯ на Киро, Миро и Миряна за перфектната организация  и разбирасе на Джулиан.
 Thank you people!!

П.П. Още съм гипсиран от мускулна треска след цялото това дивеене  Зъл
Последна редакция: 17 Април 2006 от ballbreaker
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #104: 17 Април 2006

С всяко следващо парти ще трупаме опит и ставаме по-добри. Искренно се надявам партитата на depeche-mode.org да станат традиция. Така ще знаем, че макар и няколко пъти в годината ще имаме нашето време да се почувстваме у дома си на съвсем ново място Усмивка
Благодаря на всички, които дойдоха в Пловдив, защото колкото и добре да е организирано едно парти, без публика е нищо. Публиката е тази, която прави тези моменти забележителни като атмосфера и настроение!

Снимки от партито съм качил в Дневника си . След като редактирам и останалите ще кача малко снимки като предистория и послеслов. До следващата среща!
 Усмивка
Последна редакция: 17 Април 2006 от kirilart
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.