DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9
  Печат  
Автор Тема: 15 АПРИЛ 2006 - depeche-mode.org Convention в град Пловдив  (Прочетена 33143 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #105: 17 Април 2006

И аз най-после се включвам по темата.Днес се надигнах от леглото към обяд Ангелче,което не ми се беше случвало от години,но след цял ден обиколки из Пловдив,парти от 21 до 5:30  Пощурял и 7 часа пътуване с влак е обяснимо. Ухилен
Огромни благодарности за всичко на организаторите на събитието,на любезния ни guide Кирил,на MaoriGirl и Ginger,които бяха така добри да ме посрещнат на гарата на 14-ти вечерта и изобщо на всички- за присъствието и веселбата (наистина публиката беше изключителна! Одобрение).
Партито съвпадна и с моя имен ден.Излишно е да казвам,че това беше най-страхотното му посрещане ever,с любимата ми музика и хора! Усмивка
Моите снимки от партито и най-вече-от футболната среща  Зъл са вече в дневника ми.Enjoy!
http://www.depeche-mode.org/index.php/submenu,11/uid,154/record,11763#images

Нямам търпение да се видим отново с всички вас на 20-21.Юни, знаете къде и по какъв повод Намигване! До нови срещи,приятели! Готин

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #106: 17 Април 2006

И така да кажа и аз най-сетне. Усмивка
Цялото мероприятие по сбирането на толкова много специални хора протече при отлична организация. Поздравления на екипа. Пловдив ,бях сигурен, че ще е подходящ избор. Така се и оказа. 
Най-напред футболната среща, която се състоя край Марица, и в която взехме участие и се позабавлявахме искрено, а после и разглеждането и отпиването в стария град предизвикаха само приятни емоции. А най-приятни те бяха вечерта, която също никога няма да забравя.
   Петното на Роршах се оказа с привлекателна обстановка, а Миро и Юлиян се представиха повече от прилично. Супер бяхте. Благодаря и на Кирил, който се беше подготвил и като професионален екскурзовод.

Най-ценното в цялата работа за мен беше срещата с толкова много приятни и лъчезарни хора. Истински щастливци . Нищо не бе в състояние да ни отнеме хубавите изживявания от тези ден-два.
    Освен различни фенове, с които се бяхме запознали наскоро в София по партита, на нова година във Велико Търново и по време на екскурзията в Загреб, се запознах и с още бая съфорумци.
    Миро,  оказа се специален и не само във форума. ..и не само като диджей... че даже и като футболист.
    Благо, приятно ми бе да се запозная с един сериозен и скромен абитюрент.
    Деси, Мая, аз всъщност май си ви спомням от разни снимки в Алкохол, но не е като да прекарам заедно цял ден във ваша компания.
    Ники, ти макар и късно да дойде на "местопроизшествието", се представи изключително сериозно на дансинга.Толкова много радост в очите ти.
    Живко, ти не изостави до края нито отбора на терена, нито дансинга и чашката.
    Апостоле, и теб не ще забравя. Повече от кротък и повече от доволен. Смирен и горящ - точно като апостола.
    Ако не се лъжа, във форума потребител се представя за друго лице...
...това, което видях на дансинга ме довежда до твърдото решение, че във форума членува и самата Шърли Менсън от garbage, представяща се за Надя от Пловдив.  Не беше трудно да се досети човек там отстрани кой е celene.

Трудно ми е да си спомня всички срещнати, а разбирам, че и още доста потребители са присъствали. Няма и как да е иначе. Ще има и още срещи, то се знае.
   Ето и две снимки, на които могат да бъдат забелязани "обичайните заподозрени".отдолу изброявам никовете за да се разбере и от други поне частично кой кой е:

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

Последна редакция: 17 Април 2006 от viktor

for all the right reasons
miroultradm
Агент
*
Публикации: 88

Профил
Отговори #107: 17 Април 2006

Ето и две снимки, на които могат да бъдат забелязани "обичайните заподозрени".отдолу изброявам никовете за да се разбере и от други поне частично кой кой е:

А мен къде ме забрай ? Физиономията горе в ляво над Маори !! Малко съм се по-размазал но то това е от обектива.
Последна редакция: 17 Април 2006 от miro-ruse

Finally I've found that I belong here
miroultradm
Агент
*
Публикации: 88

Профил
Отговори #108: 17 Април 2006

Просто прекрасно ! Едно от поредните приятни изживявъния в компанията на толкова много прекрасни фенове ! Искренно благодаря на Кирил и Миряна за посрещането , на Recoil и Julian за прекрасната музика , на всички занимаващи се с организацията на партито и най-вече на DEPECHE MODE обединяващи и свързващи ни в едно голямо и постояно растящо семейство !! Очиврът Мисля че Пловдив беше прекрасен избор за парти въпреки нередовния транспорт до Русе но всичко се подреди добре . При мен всичко беше като на турне . Петък разходка в София ,след това път до Пловдив.Вечерта разходка из добрите клубове в Пловдив . В събота разходка в стария град , футболна среща която трябваше да ръководя като професионален съдия ,която пропуснах заради жаркото слънце и чифт слънчеви очила. Вечерта едно доста изморително ,костващо доста енергия парти .Благодаря отново на всички за прекрастните емоции ! Одобрение За тази ДМ година от мен толкова.
Останалата част от годината ще прекарам в Англия  Плачещ ,дори не мога да отида на концерт в България  Плачещ .

Finally I've found that I belong here
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #109: 17 Април 2006

Страхотни общи снимки Ухилен !BTW, за пръв път виждам Криси с черни очи Шок(уникална снимка!)!

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #110: 17 Април 2006

Очиврът Роузи, "черните" очи на Криси и ги направих аз - малко пообработих нейните, както и моите, защото бяха дяволски червени.  Наистина снимката е много хубава, както и всички останали!  Одобрение

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #111: 17 Април 2006

А мен къде ме забрай ? Физиономията горе в ляво над Маори !! Малко съм се по-размазал но то това е от обектива.
Цитат

Ау, Миро , извинявай много. Точно ме беше яд, че те няма и теб някъде там. То нали не може всички.
   А между другото "зацапването на свещите" при теб в този момент не ще да е само от обектива. Ухилен

Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #112: 18 Април 2006

Благодаря за прекрасните думи.Следващият път се надяваме да е още по-прекрасно. По предварителни планове, утре трябва да започна с обширният коментар и да публикувам малко повече снимки. Макар че решихме да изберем най-добрите снимки и да ги сложим в "Събития", ще си позволя да прикача още няколко към тази тема.
А също и още едно клипче от вечерта. Напомням, че аудио файла е съставен от няколко 40-50 секундни клипчета, които са записвани през различен интервал от различни песни.

Радвам се, че успях да се запозная с престрашилите се да дойдат по-близо. Надявам се, че следващата година ще се задържим поне два дена на едно място. Определено подобни събори действат сплотяващо, а пък и хората реално могат да преценят характера на даден човек.
Следващият път може вместо футболна среща, да е някакво друго спортно мероприятие. Доста помага на нервната система.

Ако се разпознавате на снимките - супер... Не знам колко от вас ходиха до бара, но съвсем инкогнито във вътрешната страна, стоеше и Жоро от Остава, който преди време даде специално интервю за DM.org.

Малко ми е като след концерт... Спомням си какво е, но е трудно да се опише, а когато тръгнеш да си спомняш в детайли... все нещо убягва.

[Прикаченият файл е премахнат]

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* 07.jpg (75.79 KB, 420x315 - видяно 531 пъти.)

* 08.jpg (71.99 KB, 420x315 - видяно 518 пъти.)

* 09.jpg (69.84 KB, 420x315 - видяно 529 пъти.)

* 10.jpg (78.11 KB, 420x315 - видяно 517 пъти.)
Последна редакция: 18 Април 2006 от Recoil
MO.
Гост
Отговори #113: 18 Април 2006

Като гледам снимките атмосферата ми нахлува съвсем като наживо тук! Страшно съжалявам, че не бях и аз ама другият път ще си наваксам....радвам се, че сте изкарали толкова хубаво! Снимките са страхотни и всичко изглежда много фенско! Браво на Вас другари!  Одобрение Стана ми смешно като четох сета на Миро....почти еднакви песни като тези, които пусках на 12 април в Грамофон....се едно сме се наговорили мухахахаха!  Пощурял  Ухилен Намигване
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #114: 18 Април 2006

Стана ми смешно като четох сета на Миро....почти еднакви песни като тези, които пусках на 12 април в Грамофон....се едно сме се наговорили мухахахаха!  Пощурял  Ухилен Намигване

Нищо, следващият път, вместо convention ще дойдем на твое парти. Така изобщо няма да ни се налага с Julian да пускаме, понеже сетовете очевидно са смешно близки.
Съжаляввам за конкретната ситуация с препокриването. Но наистина си нямах представа, че на обявено New Wave парти, реално ще пуснеш 70% песни на Depeche Mode...
Последна редакция: 18 Април 2006 от Recoil
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #115: 18 Април 2006

Да, определено се получи страхотно парти. Поздравления за всички, които се погрижиха да се случи. Страхотна работа на хората зад пулта (хм няма ръкопляскащ имоушън) Одобрение .Благодаря и аз за ключодържателя, с радост го добавям към колекцията с ДМ артефакти. Определено съм съгласен с "усещането като след концерт" този така силен заряд от емоции  на хората наистина  постигна това. Благодаря ви!

Good Evening, Sofiaaa!
insomnia
Гратис Любовник
**
Публикации: 47

Профил
Отговори #116: 19 Април 2006

Несъмнено спортът е много полезно нещо! На футбола не съм такава фенка, но на следващия convention може да премерим силите си на тенис на маса  Намигване !

To mess you up
To strip you down
And have their fun
With my little one
MO.
Гост
Отговори #117: 19 Април 2006

Recoil, едва ли има нужда да съжаляваш за сходство в сетовете на партита с подобна таргет група и музикални вкусове, които са сходни относно диджеите! Всички сме Депеш пристрастни и % на феновете им на парти преобладават често. Но КЛАС и Нова Генерация са едва ли не задължителни според мен на подобно парти в сета! За Депеш хитовете е нормално да има препокриване, често граничи според мен и с това да се пуфтарямий  Ухилен На "Директор на водопад" реагират много жадно също!  Одобрение
Блум
Новороден
*
Публикации: 1

Профил WWW
Отговори #118: 19 Април 2006

Мислех, че ще е страхотно така се и оказа. Призовавам всеки, който не беше на партито да съжалява много. Мача не можахме да видим, отидохме чак когато всички си тръгваха уморени Усмивка но както разбирам бил е на ниво. Бяха пристигнали много хора отвсякъде, организацията беше внушителна Усмивка поздравявам всичките хора с които се запознах в Петното и Найлона преди това (с имената съм зле), и всички които почувстваха Пловдив в онази нощ.
P.S. Лични адмирации към Миро, на чиито усилия за осъществяване на това парти бях пряк свидетел.

...they get much louder
each time I speak.
sinner
Възбуден
Публикации: 151

Профил
Отговори #119: 20 Април 2006

Призовавам всеки, който не беше на партито да съжалява много.
И без да ни призоваваш пак съжаляваме. Адски много при това. Но пък се радвам, че сте изкарали една страхотна и дълга нощ с музиката на любимата ни група!!! Следващият път идвам, сама или не - ИДВАМ!
Снимките са страхотни, но съм сигурна, че не пресъздават и част от прекрасната атмосфера и настроението онази вечер! Усмивка Но поне помагат да нарисувам до някъде картината в главата си и ужасно, ужасно много съжалявам, че не бях с вас... Плачещ

Страдание! Едно страдание безлично,
жалко, безразлично,
там негде по средата
на истината и лъжата...
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.