DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9
  Печат  
Автор Тема: 15 АПРИЛ 2006 - depeche-mode.org Convention в град Пловдив  (Прочетена 37952 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #15: 03 Март 2006

Адресът на хотел Палас Сага: ул. Стефан Караджа No.4 , тел.: +359 32 651348, факс: +359 32 628082
Двойната стая е 40 лв, не включва закуска, но срещу 3 лева може да се приготви. Хотелът има подземен паркинг, цената е 9 лв.

Ако повечето хора резервираме там ще е супер.

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
v1l10l80r
Господар
Публикации: 190

Профил
Отговори #16: 03 Март 2006

искам да споделя,колко много се радвам,че сте се спрели точно на петното,с което ме свързват невероятни спомени и моменти... Усмивка
имах възможността да присъствам на Wave Night over Plovdiv 2(кр.2003),което макар и да не е надминало успеха на първото(на което не се случих), се запечата в мен,като едно от най-истинските ДМ партита,на които съм присъствала. Селекциата на парчетата не ни остави да седнем или да си поемем дъх нито за миг,цяла вечер...от моментът на пристигане до тръгването(по принуда Намигване)Посетителите...поне на мен се сториха..странна смесица от редовни посетители и любопитни ентусиасти...потокът беше еднопосочен..вход-бар-дансинг...и след това..просто нямаше значение... it doesn't matter(2)...само музиката...
А за атмосферата в петното,винаги е оставяла някакъв уютно-лежерен привкус...като удома...без излишна изкуствена натрапчивост,където все трябва да се криеш по ъглите,за да се отпуснеш и почустваш Home...

Не се съмнявам в успеха на DM-Convention....продължавайте в същия дух!!!
WE FOLLOW U Усмивка  Намигване
Последна редакция: 03 Март 2006 от v1l10l80r

I wrap my white arms around the
black box where you live now and
listen to you talk to me all night.
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #17: 03 Март 2006

А за атмосферата в петното,винаги е оставяла някакъв уютно-лежерен привкус...като удома...без излишна изкуствена натрапчивост,където все трябва да се криеш по ъглите,за да се отпуснеш и почустваш Home...

Много добре знам за какво говориш Усмивка

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #18: 03 Март 2006

Цитат
Двойната стая е 40 лв, не включва закуска, но срещу 3 лева може да се приготви. Хотелът има подземен паркинг, цената е 9 лв.

Офертата е доста интересна, ще проверя дали можем да говорим за групова отстъпка и да си направи всеки сметката. Ще включа данни на още няколко места, подходящи за спане. От понеделник се захващам с тази задача.
PuFF
Агент
Публикации: 118

Профил WWW
Отговори #19: 06 Март 2006

Клуб ПЕТНОТО
Пловдив, ул. "Йоаким Груев "36, Капана, срещу Съдебната палата.

www.PETNOTO.com
може да постнете тема за предстоящото събитие във форума.
аз лично нямам никакво време, иначе бих го направил.
здраве на всички ви!

I hurt my most beloved...
SinnerInMe
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #20: 06 Март 2006

За ПЕТНОТО съм съгласна. Там е типично за такива партита, защото съм присъствала на такива  и е било страхотно изживяване. Всеки, който е бил там и е почувствал атмосферата ще е на същото мнение като мен. Думите са излишни, ENJOY THE .....   Усмивка

<a href="http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf" target="_blank">http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf</a>
MO.
Гост
Отговори #21: 06 Март 2006

MO., не знам кога за последно си бил в ПЕТНОТО, но заведението е обновено изцяло и изглежда отлично. Ще съм ти благодарен ако не се изказваш неподготвен, особено когато не си наясно с даден въпрос. Получихме съгласие от всички заведения в града, с които преговаряхме, но сметнахме, че ПЕТНОТО е най-удачен вариант.
А култово, приляга на заведение от ранга на ПЕТНОТО, защото е институция в града...особено що се отнася до хубавата музика. За вкуса не се притеснявай, ще е добър...за това ще помогнат двамата специални гости: DJ Shunt и DJ Julianep
Гответе се за велико парти!
Кирил, имах в предвид, че се пак Shunt aka. Recoil се изказваше доста кофти скоро по темата за клубът! Смятам неговото мнение и преценка за миродавни се пак. Моето последно свирене там е преди 2 години. Сори ако съм накарал някой да се чувства некомфортно за това къде ще е партито. Относно хотел SAGA познавам от години лично собственика и ако желаеш мога да договоря намаление ако сме група или ако отново не желаеш да помагам с каквото и да е направи го сам!  Одобрение Относно познатите ни диджеи и музиката, която ще ни пускат не се съмнявам, че ще е куул....едва ли ще ни изненадат или разочароват.....за мен важното е да релакснем, да се съберем отново и да хапнем баклава и бяло сладко в старият град!  Ухилен
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #22: 07 Март 2006

Явно имате някакъв спор с Recoil, за който не съм наясно, но все пак ще е хубавo ако си говорите на ЛС, а не в темата. Относно клуба нямам забележки, абсолютно единодушен съм с останалите изказали мнение, че има нещо специално в това място. Не е супер претенциозно и точно в това му е чара. Клиентите му са запознати с музиката, която харесваме и няма да има сблъсък на интереси. Усмивка
Относно хотела, ако успееш да договориш по-ниска цена ще е чудесно.

П.П. Ето две снимки за загряване. Усмивка

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* 23.03.2005.jpg (46.7 KB, 420x315 - видяно 478 пъти.)

* 23.03.2005 2.jpg (48.35 KB, 420x315 - видяно 488 пъти.)
Последна редакция: 07 Март 2006 от kirilart
PuFF
Агент

Профил WWW
Отговори #23: 09 Март 2006

Тъпо е така да се заяждате на дребно! Не ви прави чест! Форумът се е превърнал в псевдо-интер-мaтериално-обществен пепелник! Изглеждате елементарни, а сте уважавани от мен човешки същества!

...body in heaven and a mind full of dirt.................
Последна редакция: 09 Март 2006 от PuFF

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #24: 09 Март 2006

"псевдо-интер-метериално-обществен пепелник"
е това определено трябва да влезе в хитовете излезли от тоя борд.

Пъф, има ли някаква причина да си се кръстил така?

Аз не съм бил в тоя клуб, но според мен със сигурност ще е гот, всъщност както си го направим. важното е със собственика да няма проблеми.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
sinner
Възбуден
Публикации: 151

Профил
Отговори #25: 12 Март 2006

Hello there.
Идеална дата сте избрали ейй...  Одобрение Все едно сте знаели, че на 14ти няма да учим /или преподавателя е знаел , че на 15ти ще има depeche-mode.org Convention няма значение/.
За Петното съм чувала само хубави неща, така че - поздравления за организацията. Усмивка
Последна редакция: 12 Март 2006 от sinner

Страдание! Едно страдание безлично,
жалко, безразлично,
там негде по средата
на истината и лъжата...
PuFF
Агент

Профил WWW
Отговори #26: 13 Март 2006

Пъф, има ли някаква причина да си се кръстил така?
Ами, от мнооого време почти всички ми викат Пуфи... и от там... Усмивка
Няма други асоциации. А и това съм си аз - PuFF - от много време из нет-а...

П.П.: Пуфи беше кученцето от учебника на Лонгман, чиято роля играх в един час по английски във втори курс........

dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #27: 13 Март 2006

Напомням на тези, които не са го направили да се регистрират за партито тук:

http://www.depeche-mode.org/index.php/submenu,14/sa,browse/event,949

kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #28: 17 Март 2006

Добре, след като 15-ти март мина и остава по-малко от месец до събирането ни в Пловдив, е време за първата от серия загадки, които ще предоставят на позналите различни награди! Усмивка
Ето първата 'загадка' за потребителите:

Във форума 'дебнат' два скрити ангела. който открие пръв един от двата (или и двата) и цитира текста до тях, ще спечели безплатен вход за партито (ако е открил и двата, ще спечели два входа)
единственото условие, което имаме към участниците е да не са част от екипа и да не живеят в Пловдив.
наградата ще е поименна, тоест дори и да не могат да дойдат, те ще бъдат включени във в.и.п. листа.
Успех на всички!
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #29: 17 Март 2006

http://www.depeche-mode.org/index.php/menu,3
аз за това се сетих...ама май не е търсеният Геле  Ухилен

Angels of the Universe
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.