DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: 20 Март 2006, Понеделник, DEPECHE MODE LIVE Party, Клуб АЛКОХОЛ, София  (Прочетена 3241 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MO.
Гост
01 Март 2006

Invitro Independent Music Presents:
DEPECHE MODE LIVE Party / Before trip to Zagreb Fans Converge
20.03.2006 (Mondaynight)
Club ALCOHOL, Sofia
Played by MO.
Start: 20h, Enter: 3lv

***Това парти се организира специално по случай екскурзията до Загреб за концерта на групата под крилото на VISION и НА ТЪМНО. Сбора на феновете за пътуването ще е на самото парти, входа за снабдените с билет за концерта екскурзянти е безплатен! Загряваме и се качваме на автобусите около полунощ и .....let me take u on a trip!!!  Пощурял Ухилен Намигване Одобрение Ангелче
MO.
Гост
Отговори #1: 06 Март 2006

Току що се договорихме с мениджъра на VISION и НА ТЪМНО (още миналата седмица) за механизма около тръгването за екскурзията до Загреб на 20 срещу 21 март (понеделник срещу вторник в полунощ). Партито по случай екскурзията както вече знаете е от 20 часа в столичният клуб АЛКОХОЛ, който се намира на бул."Г.С.Раковски", безистена до театър "Сълза и смях", в близост е и градинката на ресторант "Кристал", срещу Министерство на търговията и финансите. Все още не е решено от къде тръгват автобусите, но засега е вероятно това да е паркинга на "Александър Невски" или паркинга срещу клубът или раьона наоколо. За феновете с билет за Загреб от екскурзията загряващото парти е с вход свободен! Ще се постарая музиката и видео стената да ни загреят максимално с атмосферата, която обичаме....ще слушаме и гледаме изключително и само DEPECHE MODE изпълнения на живо до полунощ! Малко след 00:00 часа ще се събираме пред автобусите и потегляме заедно! Това е засега малко светлинка около заминаването и загряването преди това!  Ухилен Пощурял Намигване Знам, че има фенове, които ще пристигнат от различни краища на България преди 20ч, дано не е студено и снеговито и намерите навреме Клуб АЛКОХОЛ за партито! Успех на всички от мен!  Одобрение Усмивка
Последна редакция: 07 Март 2006 от MO.
resurrection
Джуниър
**
Публикации: 69

Профил
Отговори #2: 11 Март 2006

чакай, а вие като заминете кой ще пуска

.iMMersE your soUL in LOVE.
adamantine
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #3: 11 Март 2006

Здравейте фенове!

Ние сме малка група. Снабдихме се с билети направо от Загреб. Незнаехме за организираното ви пътуване.  Одобрение!!! Пътуваме рано на 20,03,06 и ще нощуваме на 20 и 21 в Загреб. Ще оставате ли след концерта или ще тръгвате веднага след него?

Чао

Готин

Let's have a black celebration...
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #4: 15 Март 2006

Цитат
Току що се договорихме с мениджъра на VISION и НА ТЪМНО

Чудесно значи това ще е сборния пункт.

Цитат
Ние сме малка група. Снабдихме се с билети направо от Загреб. Незнаехме за организираното ви пътуване.  !!! Пътуваме рано на 20,03,06 и ще нощуваме на 20 и 21 в Загреб. Ще оставате ли след концерта или ще тръгвате веднага след него?

Доколкото съм наясно с нощувките в Загреб, двете при организирана екскурзия ще са с дати 21ви и 22ри!
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #5: 15 Март 2006

чакай, а вие като заминете кой ще пуска
аз Ухилен Ухилен Ухиленсериозно.ще се радвам ако дойдат повечко хора от вас Усмивка

[:There's a devil lying by my side:]
MO.
Гост
Отговори #6: 16 Март 2006

Да, ще ме замести на пулта след 23ч колежката Лузмайселф  Одобрение А последната информация е, че тръгваме в 23:30ч от "Александър Невски" срещу клуб "Планет", там има една пицария "Академия". Ще мушнем по едно и малко танци в АЛКОХОЛ и после потегляме! Готин Ухилен Пощурял
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.