DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12
  Печат  
Автор Тема: INXS  (Прочетена 48562 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #120: 30 Май 2007

Цитат
Те добре му подариха гега ама можеше да е с посвещение да си ходи в Австралия да си пасе овцете, щото явно с това шутовско поведение само те биха го понесли.
Ухилен
Всъщност, като гледах ми се стори, че и в групата го приемат добре. Което на свой ред ме кара да си мисля, че нямат нищо против прасе в групата си, стига да е прасе касичка. Американско прасе, пасе овце в Австралия с българска тояга...ще стане материал за цяла басня.
albena_vn85
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #121: 30 Май 2007

Публикацията е изтрита поради нарушаване на правилата на DM.org
Преди да предложите билет за продаване моля припомнете си правилата, с които сте се съгласили!
the fein
Последна редакция: 30 Май 2007 от The Fein
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #122: 30 Май 2007

Цитат
Всъщност, като гледах ми се стори, че и в групата го приемат добре. Което на свой ред ме кара да си мисля, че нямат нищо против прасе в групата си, стига да е прасе касичка. Американско прасе, пасе овце в Австралия с българска тояга...ще стане материал за цяла басня.

Това меко казано е много грозно!

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Emchoty
Гост
Отговори #123: 30 Май 2007

След като снощи гледах предаването, не знам Джей Ди с какво самочувствие се нарича "рокзвезда". Визията и поведението му нямат нищо общо с моята представа за това понятие (може и аз да съм в грешка и да бъркам - ако е така и момчето си е на място, ме поправете, но едва ли.). Предполагам така се държи по време на интервю Джъстин Тимбърлейк, съжалявам, че в толкова хубав форум му споменавам недостойното име. Освен това и визията му е твърде лигава за подобен тип музика - рок музикант трябва да излъчва неподправена мъжественост, а не да е зализан като облизан от крава! Сигурно продуцентите са решили чрез този младеж да привлекат аудиторията на 12 - 15 - годишните момиченца и може и да са успели, но със сигурност са отблъснали заклетите фенове на групата. Горкия Хътчинс, предполагам, че се обръща в гроба при тази ситуация.
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #124: 31 Май 2007

Редовно пропускам предаването на Слави и вчера не беше изключение, но днес успях да намеря запис и го изгледах.
Отначало ми беше много забавно, но по едно време тоя JD се оля от лигавщини. Всъщност изглежда доста умен, от това, което чух, но или е изключително лигав, или беше яко надрусан. За момент ми напомни страшно много на Дейв от SOFAD... Млъкнал Иначе за пръв път чувам да пее песен, която е пял Майкъл... Поне пеенето му е наред, даже много наред. Гласът му много прилича на този на покойния Майкъл! Предполагам и, че това са целили, когато са избирали кастинга... Объркан

П.П.
Ако някой има желание да гледа предаването- http://vbox7.com/play:dd32699e
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #125: 31 Май 2007

Сутринта ги гледах на гости в сутрешния блок на БТВ. Най-вероятно поради ранния час Джей Ди не е имал възможност да пийне прилично и се държа доста по адекватно, естествено без да пропусне да покаже любовта се към Т. Фарис , с поне за мен странните целувки между двамата. Объркан
Обясни, че е голям фен на Джони Кеш, затова е татуирал CASH на пръстите на дясната си ръка, и мисли ако има син да го кръсти Cash Fortune  Ухилен. Бяха изненадали екипа, като поискали и за тях от трикольорчетата в знак на съпричастност към "Не сте сами" кампанията. Така и не разбрах , защо Фарис си мислеше, че медиците ни са отвлечени  Очиврът, но важна беше подкрепата. Джей Ди дори намери време да оплюе колежката му Кристина Агилера  Ухилен На въпрос , смята ли че е успял да замести Майкъл подобаващо, отговори че никой не може да бъде заместен.
Слава богу пропуснаха овчарския му период. Намигване
На всички утре пожелавам приятно изкарване на концерта Одобрение, може да е лигльо по интервюта, но искренно се надявам да направят едно добро шоу, заради паметта на Майкъл и името, което ги задължава.

"I'm my own worst enemy"
dm
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #126: 31 Май 2007

И аз лично бях много разочарована от новия им вокал след като гледах клипа на Pretty Vegas.
но  предпочитам 100 пъти да отида на концерт на INXS отколкото на George M например :РРРР
За мен лично една група не преставлява само вокала.Съгласна съм че Майкъл до голяма степен преставлява INXS но не е само той :Р Намигване

Единствено не знам какво ще правим хора ако утре валииииииииииииииии
Тъжен((((((((((((((

'Down on the ground I'm bound till the morning light'
Blagovesta
Странен Любовник

Профил
Отговори #127: 31 Май 2007

Цитат
Единствено не знам какво ще правим хора ако утре валииииииииииииииии((((((((((((((

Оказа се че това ще ни е най малкия проблем. Току що съобщиха по радиото, че местят концерта в ЗАЛА ФЕСТИВАЛНА

ExcitedandDevoted
Възбуден
**
Публикации: 140

Профил
Отговори #128: 31 Май 2007

Цитат
Единствено не знам какво ще правим хора ако утре валииииииииииииииии((((((((((((((

Оказа се че това ще ни е най малкия проблем. Току що съобщиха по радиото, че местят концерта в ЗАЛА ФЕСТИВАЛНА

Аз също преди 30 мин чух същото и чесно казано се зарадвах, понеже цял следобед съзерцавах дъжда.

Обичайте се бе хора!
Blagovesta
Странен Любовник

Профил
Отговори #129: 31 Май 2007

Гледах най накрая прословутото шоу на Слави. Лично аз съм виждала в пъти по големи лигльовци или просто на мен не ми се е сторил такъв, защото не съм очаквала да плете чорапи по време на интервюто. Според мен той е от онзи тип хора ...... по енергични. Може би си е помогнал с някоя и друга доза или алкохол, но това си е негов избор. Той е там да пее а не да се държи прилично все пак.
Майкъл си е Майкъл и никой НИКОГА не може да бъде като него! Но аз не правя сравнение между него и Форчън. Все едно да сравнявам примерно Дженезис, които бяха едно с Питър Гейбриъл и съвсем друго с Фил Колинс. Същото ми е с INXS. Мисля, че и малкия  канадец не се изживява като Майкъл.
Желая на всички, които все пак се престрашиха да си купят билет една приятна и запомняща се вечер.

inner_smile
Агент
Публикации: 103

Профил
Отговори #130: 01 Юни 2007

приятно изкарване на всички и от мен Усмивка

footprints gone,you never love someone
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #131: 02 Юни 2007

Искам да споделя, че за мен концерта на INXS снощи беше невероятно изживяване - всъщност сцената не блестеше с нищо, даже беше леко противна, звукът също беше доста далеч от перфектния (уважавам групата, за това че излезна в тези условия и очарова публиката)... НО лично аз до сега не съм била на концерт, в който да има такъв контакт между изпълнители и публика (в моя случай, контакта беше даже физически Зъл)... въобще групата имаше изключително присъствие и за мен концерта беше невероятна емоция... Личната ми равносметка е две перца и спомен за цял живот  Доволен Одобрение

Edit: Бяхме невероятна публика и отново получихме добре познатия комплимент, но мисля, че си го заслужихме напълно - днес нямам глас, което ми напомня за едни други следконцертни дни Намигване
Последна редакция: 02 Юни 2007 от Kevy

See what I see!
Blagovesta
Странен Любовник

Профил
Отговори #132: 02 Юни 2007

И на мен концерта ми хареса и то много Одобрение. Радвам се, че навреме се отървах от негативизма си и успях да изкарам една страхотна вечер. Звука в тъпата зала /в която Форчън скачайки вдигаше облачета прах/ не беше добър но те се справиха по мое мнение добре. За моя голяма изненада Форчън пееше песните на Майкъл по добре от песните  в Switch Шок. Това момче е доста диво, много секси Очиврът и има хубав глас. Имаше непрекъснато контакт с публиката и даже слезе при нас и успяхме да го гушнем докато ни поливаше с шампанско. Мая даже не беше полята а изкъпана Ухилен. По късно влезе зад загражденията, но за съжаление в другия край Бесен. Имаше проблем със слушалките, които непрекъснато му падаха даже по едно време дойде един да му ги нагласи и смотаха песента. Това май го ядоса защото ги махна. Мисля, че и самата група се забавляваше. Дано малкото хора сме отсрамили феновете в България и сме оставили добри впечатления на групата за да дойдат пак.

Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #133: 02 Юни 2007

Това снощи беше приятна, дружеска, музикална вечеринка. Момчето има глас, музикантите са същите, но явно не стига само това да имаш контакт с публиката, да пееш добре и да си комбинация от поведението на Майкъл и Джим Морисън. За мен има нещо много важно, нещо с което се раждаш и то се нарича харизма.
Не ме разбирайте погрешно. Беше ми хубаво, скачах, пях, виках. Но само чувах музиката, не я усещах. МАГИЯТА Я НЯМА.

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
Депешарка
Гратис Любовник
Публикации: 51

Профил
Отговори #134: 02 Юни 2007

Концерта беше страхотен ! Групата се раздаде максимално,а публиката беше невероятна ! Най- тъпото беше,че закъснях за концерта и не ме питайте как се чувствах отвън на опашката,когато точно в 20.30 залата буквално щеше да експлодира от грохота при излизането на групата на сцената Шок На втората песен успяхме да се доберем до залата и там вече се размазах от кеф - всички пееха песните,чухме най-добрите им парчета,а Джей Ди е невероятен фронтмен и заигравката му с публиката беше  впечетляваща  Ухилен След концерта решихме да изпием по биричка пред залата,не ни се тръгваше още, всички бяхме заредени от енергията от концерта и тогава видяхме паркираният автобус. Аз първо помислих,че той е за братята македонци,защото  имаше доста от тях,но после видяхме охраната около него и веднага се присламчихме и ние  Пощурял Както си чакахме ,вратата на автобуса се отвори и излезна Кърк да поздрави феновете и да ни благодари за концерта !Раздаде ни човека автографи,снима се с някои и през цялото време обясняваше колко е доволен от концерта и публиката  ОдобрениеСлед това от залата дойдоха и другите от групата,но без Джей Ди,който пръв си тръгнал и аз успях да се добера за автограф  и до Андрю  УхиленВсички бяха много приятелски настроени ,в супер приповдигнато настроение и  бяха много  доволни от концерта и представянето ни  Ангелче И накрая - обещаха догодина пак да дойдат  Очиврът
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.