DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12
  Печат  
Автор Тема: INXS  (Прочетена 49055 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Noirdez
Джуниър
Публикации: 71

Профил
Отговори #75: 28 Декември 2006

чудя се, какво ви пука какъв им е новият албум, така или ина4е тази група е оставила ужасно много велики парчета зад себе си, 4е едва ли може да се очаква да надминат себе си особено сега... както и да е, предлагам ви вместо да спорите да си пуснете малко хубава мусика, поздрав за вси4ки с afterglow
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #76: 28 Декември 2006

Вече има и официално потвърждение:

Концертът ще се състои на стадион Академик на 31-ви май, а билетите ще са от 35 до 50 лева и ще се пуснат в средата на януари.

Аз предлагам да се концентрираме около тази чудесна новина, и да оставим дискусиите за жизнеността на INXS за след концерта.Истина е, че след смъртта на Майкъл,престанах да смятам, че групата съществува в настоящето, и гледах на нея по начина,по който гледам на The Doors - една легенда от миналото.Но с най-голяма радост бих отишъл на техен концерт, та дори и те да не са това, което бих искал да бъдат.Нядявам се това турне да е последна почит към паметта на Майкъл, след което останалите членове на групата да започнат начисто, колкото и трудно да е това.Все пак ще се радвам да добия директни впечатления, за това дали в бъдеще ще си направя труда да следя развитието им.
И аз си мисля, че зала би бил по-добрият вариант, но...добрата реклама може да направи чудеса Усмивка
Така че нека се радваме:INXS идват за пръв и последен път в БГ  Млъкнал!
Последна редакция: 28 Декември 2006 от RizaaR

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
Rush_for_DM
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #77: 28 Декември 2006

Със сигурност идването на INXS в България,ще бъде повече от радостно.
Много ми е интересно дали това наистина е така или,както в някои случаи първо се говори за това,че някоя група ще дойде да изнесе концерт в България, и после се оказва,че самата група не е била известявана за това,че ще ни гостува.
AC/DC уж щяха да имат концерт в България през септември 2006г.Дори и мястото,на което се очакваше да свирят беше ясно.Не къде да е,а на стадион "Берое".......е то и Busta Rhymes трябваше да пее там,но все пак дойде и изнесе коцерт в София.
От друга страна ми е странно как така България не фигурира в листа на турнето на INXS.
Tour date matches for INXS       

06.05.2007  Colston Hall  Bristol   

06.06.2007  Royal Centre Concert Hall  Nottingham   

06.08.2007  La Cigale  Paris   

06.08.2007  Festival Montereau Confluences  Montreau   

06.10.2007  Galaxie  Amneville   

06.12.2007  Scottish Exhibition & Conference Centre - Clyde Auditorium  Glasgow  Sc

06.14.2007  Apollo Manchester  Manchester   

06.15.2007  Newcastle City Hall  Newcastle upon Tyne   

06.17.2007  Brighton Dome  Brighton   

06.18.2007  Symphony Hall  Birmingham   

06.21.2007  Apollo Hammersmith  London   

06.25.2007  Sheffield City Hall  Sheffield   

06.26.2007  Cambridge Corn Exchange  Cambridge
Е разбира се, има и още една вероятност,а именно INXS да са решили да вмъкнат и някоя друга източноевропейска държава в листа,но още да не са я публикували.
Да се надяваме,че това не е поредният номер на промоутърите да обявават за гостуването на дадена група и впоследствие да търсят спонсори.Въпреки че на евентуалния промоутър и спонсор може да се има доверие,тъй като вече неведнъж са се доказали като надеждни.
Естествено Майкъл е запазена марка на INXS,a новият вокалист си е просто музикантът,който замества Майкъл.

Светът е голям и спасение дебне отвсякъде
Lillian_21
Гратис Любовник
Публикации: 57

Профил
Отговори #78: 29 Декември 2006

Една от големите ми мечти е да отида на концерт на INXS. По-точно беше, защото нещо ми е трудно да възприема  INXS без Майкъл Хътчинс. Все едно Нова Генерация без Димитър Воев - мъчително е...
Мисля да го пропусна този концерт, или ако все пак отида, ще е с нагласата че това е нова, непозната група за мен. А когато ми се яви желание да послушам  INXS, просто ще си пусна техен концертен запис - там Майкъл е особено магнитичен, нещо което притежават много хора днес...

Will you lead me to your armchair
Or leave me lying here
Bubeto
Кукла
Публикации: 32

Профил
Отговори #79: 08 Януари 2007

И аз мисля, че трябваше да направят промяна в името си! Колкото и да е добър новият вокал..не мога да ги възприема така..За мен Inxs престанаха да съществуват след смъртта на Майкъл.. Изобщо нямам намерение  да посетя този концерт..
Последна редакция: 08 Януари 2007 от Bubeto

Seen the tears in my eyes,Heard my truth turn to lies, Seen the tears in my eyes,  I'm not proud of what I do, When I come up, When I rush, I rush for you....
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #80: 08 Януари 2007

На мен пък ми е малко любопитно как звучат старите парчета с новия вокал!Не ме разбирайте погрешно без Майкал те наистина са друга група а не INXS и може би наистина трябва да си сменят името!Но въпреки всичко ще отида на концерта дори и само от любопитство!А и сега се замислям ако недай си боже Depeche останат без Дейв и го заменят с друг дали ще отидем на концерт?Аз да !Пак от любопитство!А и незнаем може пък новия вокал на INXS да ни хареса! Намигване

Let me show you the world in my eyes...
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #81: 16 Януари 2007

Цитат

Концертът ще се състои на стадион Академик на 31-ви май, а билетите ще са от 35 до 50 лева и ще се пуснат в средата на януари.

The Fein, можеш ли да кажеш нещо по конкретно. Кога точно пускат билетите за концерта? Днес рових из нета и нищо не намерих Тъжен

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #82: 16 Януари 2007

Цитат

The Fein, можеш ли да кажеш нещо по конкретно. Кога точно пускат билетите за концерта? Днес рових из нета и нищо не намерих Тъжен

Не знам нищо ново за съжаление. Възможно е да обявят кога ги пускат всеки момент...

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #83: 24 Януари 2007

Искам да споделя, колко много ми хареса албума Switch. Малко ми е проблем гласа на новия вокал, защото на моменти много ми прилича на този на Майкъл Плачещ но като сменят името нещата ще си дойдат на мястото. Албума определено ми е в стил INXS и още от първото слушане имам няколко фаворита. Вече съм фенка на новата група.

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #84: 07 Март 2007

Най-после!
На сайта на INXS най-отгоре се мъдри новината, че ще пеят на Академиk на 01 юни.
Билетите са пуснати в продажба днес, от eventim.bg. Билетите пред сцената струват 45 лева, стандартните - 35 лева и ВИП - 60 лева.
Последна редакция: 07 Март 2007 от lanfear

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #85: 07 Март 2007

Най-после!
На сайта на INXS най-отгоре се мъдри новината, че ще пеят на Академиk на 01 юни.
Билетите са пуснати в продажба днес, от eventim.bg. Билетите пред сцената струват 45 лева, стандартните - 35 лева и ВИП - 60 лева.

... тъй, тъй... чудесна новина Усмивка

Аз на стадион Локомотив си имам едно място и си искам пак него Ухилен... така че 45 е моята цифричка Доволен

П.П.... че той ВИП-а по-скъп от този за нашия концерт... май някои организатори започнаха да стават алчни Ядосан

See what I see!
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #86: 07 Март 2007

Цитат
Аз на стадион Локомотив си имам едно място и си искам пак него Ухилен... така че 45 е моята цифричка Доволен
Само че, този път трябва да смениш стадиона  Ухилен за Академик става въпрос не за Локомотив.
Последна редакция: 07 Март 2007 от sisterofnight

"I'm my own worst enemy"
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #87: 07 Март 2007

Цитат
Само че, този път трябва да смениш стадиона  Ухилен за Академик става въпрос не за Локомотив.

... хахахахахахаха, ааууу че срам!!!

Нищо де, често се бъркат двата стадиона предконцертно Ухилен Намигване

See what I see!
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #88: 07 Март 2007

35 лв. стандартните, 45 лв. пред сцената....хмммм Млъкнал

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

TheRainfall
Кукла
Публикации: 39

Профил
Отговори #89: 07 Март 2007

Хаха..е не...ще запощне да ми става навик юни месец да си изпълнявам по една мечта..май пак ще се рея по градския транспорт няколко дни след това.Нямам търпение да не мога да си намеря място и да изтъркам натписа на бутона replay в главата ми..о да..идвайте..може много да очаквам и да съм сигурна че ще е добро..но предпочитма да падна здраво и да си го представям така за момента8)

touch me slow... like your fingertips might never let me go.
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.