DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12
  Печат  
Автор Тема: INXS  (Прочетена 48519 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
v1l10l80r
Господар
Публикации: 190

Профил
Отговори #15: 31 Август 2005

Az imah vazmojnostta da chuq nqkoi ot zlatnite parcheta na inxs,izpulneni ot taka narechenite 'kandidati'... pri koeto imashe naistina neveroqtni coveri...i tochno tova che ne bqha unikalno performed by Mike im pridade nqkak novo zvuchene,
no tova v nikakyv sluchai ne gi napravii po-malko stoinostni.

I oshte neshto,imashe edna osoba tam,koqto vizualno davashe Default  Побъркан, no puk dokara Mike 1:1 v glas i beshe neveroqten profesionalist.Da,ama ne i go izkliuchiha oshte 3-tata sedmica...
tochno tova me navejda na misylta,che horata(INXS) imat naistina ideqta ne da zamenqt nqkoi si(bez da mi se obijda vaprosniq),a prosto da pravqt neshto HoBo,neshto za koeto se iziskva smelost...

I wrap my white arms around the
black box where you live now and
listen to you talk to me all night.
v1l10l80r
Господар

Профил
Отговори #16: 20 Септември 2005

Hooray,Hooray,
следващият вокал на INXS ще е мъж по простата причина,
че всички дами така да се каже се отдеглиха...напуснаха,запалиха сандалите и т.н.
и така човекът in exess...
a)Marty              -
b)Mig
c)J.D.

доста колоритна троица,само мога да кажа...
така или иначе героите на деня нямат почти нищо общо от гледна точка на арт. поведение и като личности.Според мен и тримата са доста талантливи, но в съвсем различни стилове...вече и аз имам чувството,че нито един от тримата не би се справил... НО... моята оценка...
Marty   - го обича твърдо...Nirvana, Nick Cave etc.
J.D.   -бунтар...
Mig   -верно в чупките докарва Майк,но уви залита в Латиното и това е

повече инфо на  http://rockstar.msn.com/

Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #17: 20 Септември 2005

Е, поне не е жена, искрено се радвам

Преди години имаше един безумен кавър на Never Tear Us Apart , който така опропастяваше песента, че може да ти се доплаче........

...you take me there, you take me where...
v1l10l80r
Господар

Профил
Отговори #18: 21 Септември 2005

малко опттимизъм,Нина  Намигване
песните ще оживяват отново на сцената
и то,от януари 2006,
когато групата тръгва на турне...
към MSN имах възможността да чуя някои от песните в работен вариант...
и звучаха обещаващо...

колкото до детето(J.D.) - много се раздава и си мисля, че поне гласът му легна много добре...и в класиките на INXS.

The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #19: 22 Септември 2005

Цитат
От 1997 до днес INXS не са записвали цял албум. Тогава почина техният фронтмен/вокал Майкъл Хъчънс Michael Hutchence. Тази година останалите музиканти от групата пожелаха както да намерят негов заместник, така и да издадат албум и да направят турне. По всичко личи, че ще успеят.

Името му е Джейсън Дийн Форчън (Jason Dean Fortune), от Канада е, на 31, и наистина е късметлия (fortune - късмет, успех). Защото постигна детската си мечта да стане член на култовата австралийска група чрез риалити шоу. През "Rockstar: INXS" - шоуто на CBS, чрез което на принципа на елиминациите, познати от Star Academy, трябваше да бъде избран новият вокалист на групата, минаха общо 15 участника от 6 континента, различна възраст и пол. Форчън стигна до полуфинал с още двама кандидати - все мъже над 30. Всички 8 момичета отпаднаха на по-ранен етап.

Джейсън, или Джей Ди, бе обявен за победител във вторник (20 септ.) вечерта в телевизионен ефир. "Да кажа, че се сбъдна моя мечта, ще бъде меко.", е първата му реакция. "INXS ми оказваха силно музикално влияние, докато пораствах. Слушах песните им и се чудех какво ли би било да бъда в тази банда. Това, че ме избраха за техен нов вокалист направо е зашеметяващо.".

Не толкова щастливи от търсенето на заместник на Хъчънс и то чрез ТВ шоу бяха много от верните фенове на групата. Специално за тях неговите колеги декларираха, че той няма да бъде изместен, че не търсят човек, който да заеме мястото му.

"Джей Ди ще донесе на живите ни изяви известна спонтанност - той има такава страна. Освен това той едновременно притежава качествата на звезда, които ние търсехме и е вдъхновен автор на текстове. Смятам, че с нас ще израстне на всички нива. Сега отново сме истинска група", казал е китаристът на INXS Тим Фарис (Tim Farriss).

Новият албум на INXS трябва да излезе на 29 ноември 2005 г. Той ще се яви наследник на "Elegantly Wasted" (1997). След този албум групата не престана да съществува - тя смени няколко временни вокалисти, сред които Терънс Трент Дарби (Terence Trent D'Arby).

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

v1l10l80r
Господар

Профил
Отговори #20: 22 Септември 2005

Цитат
... сред които Терънс Трент Дарби (Terence Trent D'Arby).

и Jon Stevens...

v1l10l80r
Господар

Профил
Отговори #21: 22 Септември 2005

J.D.
 Усмивка

v1l10l80r
Господар

Профил
Отговори #22: 22 Септември 2005

+++
Последна редакция: 22 Септември 2005 от v1l10l80r

Nyna
Ултрас

Профил
Отговори #23: 26 Септември 2005

Цитат

Новият албум на INXS трябва да излезе на 29 ноември 2005 г.

Въпреки добрите думи на Тими за новия им вокал, едва ли ще съм от хората, които ще си купят новия им албум  Объркан

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #24: 26 Септември 2005

Ще се радвам ако са търсили ново звучене в албума, ще е тъпо да се опитват да имитират себе си от доброто старо време Объркан Дано не е "старата песен на нов глас".
v1l10l80r
Господар

Профил
Отговори #25: 04 Октомври 2005

Ще се радвам ако са търсили ново звучене в албума, ще е тъпо да се опитват да имитират себе си от доброто старо време Объркан Дано не е "старата песен на нов глас".

мисля,че заслужават да им се даде шанс...
можете да хвърлите едно око на  http://rockstar.msn.com/videos
в случай, че зарежда Одобрение

Nyna
Ултрас

Профил
Отговори #26: 05 Октомври 2005

Цитат
мисля,че заслужават да им се даде шанс...
можете да хвърлите едно око на  http://rockstar.msn.com/videos

Хвърлих не едно, а доста повече, защото ми стана интересно и ми минаха някои мисли през главата :

Новото парче, което е авторско на J.D. и им е първото общо с INXS /Pretty Vegas/ всъщност никак не е лошо.

А за тримата, които останаха накрая
Цитат
и така човекът in exess...
a)Marty              -
b)Mig
c)J.D.

Marty е супер интересен тип, има и невероятен глас, то тембърът му нищо общо с Майк, а все пак им трябва някой, който да изпълнява старите им парчета.
 Mig докато пее песен на INXS толкова преиграваше с чупките и жестовете на Майк на сцената, че верно го докарваше почти едно към едно, личеше си че доста е стоял пред огледалото; иначе имаше много добри перформънси.

И J.D. - определено той беше най-добрия избор от това, с което разполагаха. Той се справи много добре, както с песните на INXS, така и с др , заиграва се с публиката, готин тип е, който да привлича не само с глас, но и с чар.Пожелавам им взаимен успех.

За мен беше озадачаващо, че при започването на конкурса са били 8 жени и 6 мъже.
 Предполагам че самите INXS са избирали участниците, ако е така недоумавам. Единствената смислена причина, която ми хрумва е, че не са вярвали, че ще намерят подходящ мъж/или такъв,който достатъчно да се доближава до Майкъл/ и са решили да отидат в другата крайност, за да не може просто да има сравнение ?!

Последна редакция: 05 Октомври 2005 от Nyna

v1l10l80r
Господар

Профил
Отговори #27: 06 Октомври 2005

радвам се,
на това което чета,
мнението ми за участниците се припокрива почти на 100%...
за марти мога само да добавя...
че свръх-самочувствието му изигра лош номер...

Nyna,
погледни и клиниките в msn,
на мен поне ми бяха супер забавни...пък и там най-ясно се вижда как биха се сработили 3-мата накрая с INXS.

SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #28: 06 Октомври 2005

a na Mig razkysvaneto na bluzkata mu izigra loshiq nomer Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #29: 15 Ноември 2005

Току-що гледах Pretty Vegas и не знам какво да мисля Усмивка
От една страна показва, че групата все още има заряд и енергия, от друга страна...сякаш са различна група, и го удрят някакси по-рок ала Jane's Addiction си мисля...и някакси по по-американски...хм, не съм сигурен дали на феновете, прослушали INXS през 80-те и въобще дай-хард феновете на групата, биха харесали това...но може би трябва и да се чуе и целия албум и да се прецени тогава.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Страници: 1 [2] 3 4 ... 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.