DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12
  Печат  
Автор Тема: INXS  (Прочетена 48523 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
inner_smile
Агент
Публикации: 103

Профил
Отговори #60: 28 Декември 2006

INXS ще имат концерт лятото в България според
http://avtora.com/news/nowini/michael_bolton_i_inxs_idwat_za_koncerti_w_bulgariya

footprints gone,you never love someone
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #61: 28 Декември 2006

INXS ще имат концерт лятото в България

Добре започва годината   Усмивка
А като се има предвид, че това ще им е вероятно последното турне под това име...присъствието е задължително  Зъл

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #62: 28 Декември 2006

Тази новина определено ме натъжи. Това е една любима моя група, но не съм чула нито една песен издадена след Майкъл. Много се надявам на концерта да не пеят песни изпълнявани от него. И дано смяната на името да изпревари турнето.
Последна редакция: 28 Декември 2006 от Blagovesta

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #63: 28 Декември 2006

Това е една любима моя група, но не съм чула нито една песен издадена след Майкъл.

Новият албум не е лош и мисля, че си заслужава да се чуе. Не е от онези албуми, които съм слушал десетки пъти, вероятно не съм слушал нищо от него от месеци, но във всички случаи е едно прилично завръщане.

А преименуването влиза в сила от 2008-ма, това турне ще започне и приключи под името INXS.

Колкото до по-старите песните - не виждам причина да не ги пеят. Все пак са тяхни, а вероятно хората отишли на концертите им биха искали да ги чуят. Поне аз бих искал.

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #64: 28 Декември 2006

...
Новият албум не е лош и мисля, че си заслужава да се чуе. ...

Светльо, не ни се сърди, че ние от по-старата генерация Намигване все още страдаме по Майкъл и някак не приемаме новото (горкия нов вокал - не му е лесно да има такъв предшественик)... аз лично отдавна не съм слушала INXS... а новия албум нито съм го чула, нито съм го търсила... вероятно не съм права, но за мен INXS умря с Майкъл Плачещ

То, че ще сме на концерта е ясно, но аз също се натъжавам всеки път, като се спомене името на тази група Тъжен....

See what I see!
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #65: 28 Декември 2006

Светльо, не ни се сърди, че ние от по-старата генерация Намигване все още страдаме по Майкъл и някак не приемаме новото (горкия нов вокал - не му е лесно да има такъв предшественик)... аз лично отдавна не съм слушала INXS... а новия албум нито съм го чула, нито съм го търсила... вероятно не съм права, но за мен INXS умря с Майкъл Плачещ

Аз съм също на мнение, че INXS са умрели с Майкъл, а като се има предвид, че INXS са умряли комерсиално още преди смъртта на Майкъл (една от причините, които често се разглежда за фаталната му депресия са ниските продажби на албумите им от 90-те) можеха да се прекръстят още тогава, тъй като реално само дай-хард феновете ги интересува какво става около членовете на групата.

Но има и друго: хората, които ги е страх даже да видят резултата от усилията може всъщност да загубят от това. И не само горко му на новия вокалист с такъв предшественик, но и горко му заради многото предубедени хора, които не са се опитали да оценят труда му и вече го зачеркват.

А и дори цялата работа да беше отишла изцяло на лошо не мисля, че това по някакъв начин разваля миналото - добрите албуми си остават добри албуми, каквото и да се случва след това.

SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #66: 28 Декември 2006

Имам един въпрос: щом INXS умря с Майкъл, какво ще правите на концерт на една умряла група??

ages of delirium
curse of my oblivion
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #67: 28 Декември 2006

Вече има и официално потвърждение:

Концертът ще се състои на стадион Академик на 31-ви май, а билетите ще са от 35 до 50 лева и ще се пуснат в средата на януари.

Последна редакция: 28 Декември 2006 от The Fein

Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #68: 28 Декември 2006

Имам един въпрос: щом INXS умря с Майкъл, какво ще правите на концерт на една умряла група??

... ще се опитаме да оценим труда на новия вокалист Намигване

Лично аз ще отида на концерт на група, която въпреки, че не е INXS, ще изпълни и някои мои любимости и вероятно ще успее да направи добро преставяне...

... и не съм казала, че това е умряла група... казах, че тази група няма да  е INXS...

See what I see!
SoFaD
Ултрас
*

Профил
Отговори #69: 28 Декември 2006

никак не искам да се заяждам, но може би просто аз съм възприела думите "за мен INXS умря с Майкъл" и "Аз съм също на мнение, че INXS са умрели с Майкъл" погрешно...аз лично смятам, че INXS са и ще бъдат живи, докато има жив човек, който слуша тяхната музика.
честно казано жалко, че концерта ще е на стадион... първо, не вярвам, че ще се напълни и второ, в малка зала има по-голям шанс всички да бъдете приятно изненадани от тях Усмивка съдя по себе си, и хората около мен, когато ги видях преди няколко години. тогава също бях ужасно скептична и консервативна по отношение на вокала (най-вече поради причината че нито го бях чувала, нито виждала), но самия концерт беше прекрасен, близостта в малки помещения определено влияе Намигване

И не само горко му на новия вокалист с такъв предшественик, но и горко му заради многото предубедени хора, които не са се опитали да оценят труда му и вече го зачеркват.

именно Усмивка също така не разбирам съвсем ситуациите, в които някой се опитва да спори, когато отказва категорично да се запознае с въпроса по-отблизо...
Последна редакция: 28 Декември 2006 от SoFaD

ages of delirium
curse of my oblivion
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #70: 28 Декември 2006

аз лично смятам, че INXS са и ще бъдат живи, докато има жив човек, който слуша тяхната музика.

Добре казано.

Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #71: 28 Декември 2006

За последно... за мен INXS умря с Майкъл.... добре е, че има нов вокалист, но съм на мнение, че името на групата трябваше да се смени още тогава, защото за мен това е съвсем различна група... тя може да е много добра, може дори фен да й стана, но това не означава, че ще е INXS...

... също така не разбирам съвсем ситуациите, в които някой се опитва да спори, когато отказва категорично да се запознае с въпроса по-отблизо...

А аз не разбирам какъв точно е проблема!
Кой се опитва да спори и с кой въпрос отказва да се запознае категорично?

Нормално е хората да имат различни мнения - това не означава, че спорят, защото не съм видяла някой да се опитва да убеди останалите в правотата на позицията си... лично аз до тук прочетох само лични мнения... нека не се опитваме да създаваме излишно напрежение!

See what I see!
SoFaD
Ултрас
*

Профил
Отговори #72: 28 Декември 2006

Kevy, естествено, че са лични мненията, но аз зададох конкретен въпрос на конкретни хора, тези за които INXS умря с Майкъл... по отношение на въпроса, с който ти (а и други хора) отказваш да се запознаеш, е последния албум на същата група... както и да е, нямам желание да споря...

ages of delirium
curse of my oblivion
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #73: 28 Декември 2006

... по отношение на въпроса, с който ти (а и други хора) отказваш да се запознаеш, е последния албум на същата група...

... аз съм запозната с албумите на INXS... относно посления такъв - просто не смятам, че е албум на същата група, не съм давала оценки за този албум точно защото не съм запозната ... освен това явно не съм отказала да се запозная толкова категорично с него, след като казах, че възнамерявам да отида на концерта им все пак...

Въпросът, обект на "спора" ми е ясен, но не разбрах, как реши че се опитвам да споря и с кого точно се опитвам да споря... ти зададе въпрос, аз ти отговорих... къде видя спор просто не ми е ясно, но явно имаме различни представи за спор!

Предлагам да прекратим този офф-топик, който и без това се оказа напълно излишен!
Последна редакция: 28 Декември 2006 от Kevy

See what I see!
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #74: 28 Декември 2006

Цитат
никак не искам да се заяждам, но може би просто аз съм възприела думите "за мен INXS умря с Майкъл" и "Аз съм също на мнение, че INXS са умрели с Майкъл" погрешно...аз лично смятам, че INXS са и ще бъдат живи, докато има жив човек, който слуша тяхната музика.

INXS винаги ще са живи! Но INXS!

И аз мисля, че това не са албуми на същата група.  Объркан
Нямаше да обсъждаме всичко това ако просто бяха сменили името по рано.  Ядосан

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.