DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12
  Печат  
Автор Тема: INXS  (Прочетена 53166 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ExcitedandDevoted
Възбуден
**
Публикации: 140

Профил
Отговори #105: 09 Март 2007

И аз днес се сдобих с картонено билетче и също се изумих от вида му.Е моя е от 35 лв, но пак си му се радвам като дете на близалка!Надявам се ако не перфектен, то поне приятен концерт  на INXS!  Плезене. Нали всичко е заради положителната емоция Намигване

Обичайте се бе хора!
natalie
Някой
**
Публикации: 12

Профил
Отговори #106: 25 Април 2007

Ей хора да разкажете после как е било на концерта ... и аз щях да дойда ама някак си имах нещастието да си изгубя парите за билета и оставам на сухо с този концерт  Плачещ  ..."късмет"... айде пожелавам ви весело изкарване и кеф на мах! да повикате малко и за мен  Усмивка

I'm not going down on my knees
Begging you to adore me...
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #107: 04 Май 2007

За тези от нас, които се вълнуват от престоя на INXS в София  Усмивка вчера в списание Ева имаше кратка статия. Освен обичайните храни, напитки и т.н. ето и част от програмата

"............. Новината, която ще зарадва всички почитатели, че INXS пристигат у нас по-рано – в края на май. Новият им вокал Джей Ди Форчън ще се срещне с талантите от  Music Idol, а преди концерта групата ще се види със свои фенове.
Организаторите „Болкан ентертеймънт” и „Рок енд Мор” твърдят, че световно известната банда готви страхотно шоу."

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #108: 05 Май 2007

Цитат
Абе според мен тъкмо там е проблема - същият е. На моменти звучи като имитация...
Аз лично ще му дам шанс
.

Ами да така е - точно в това е проблема, дявол да го вземе.Супер ми е странно и въобще не мога да възприема това, че чувам глас, който асоциирам с М.Х., а  насреща си виждам друго лице...Мисля си, че хората, които се гневят, че името на групата не бе сменено преди това турне, имат основание за това, ала това е без значение на този етап.Аз няма да имам възможност да ида на концерта, но пожелавам незабравими емоции на тези, които ще идат Усмивка
А иначе и аз съм 'За' даването на шанс - но нека да видим дали с друго име и гласа на М.Х. , нещата ще потръгнат  Намигване
Последна редакция: 05 Май 2007 от RizaaR

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #109: 10 Май 2007

Времето си минава и 1 юни все повече наближава.
Сигурна съм, че още имам шанс да си купя билет и да посетя концерта, но ... няма да го направя Тъжен
Причината е, че за мен те умряха заедно с Майкъл, колкото и несправедливо да звучи това спрямо останалите членове на групата.
Може би го приемам много емоционално, но не мога иначе.
Е, не са всички като мен (и Слава Богу) тъй че за тези, които ще присъстват там заради приятното изкарване им желая то наистина да бъде такова!
Пък ако се спретне някъде едно подобаващо афтър парти, ех - там съм!  Одобрение
ExcitedandDevoted
Възбуден
**
Публикации: 140

Профил
Отговори #110: 20 Май 2007

Някой знае ли нещо за сетлиста?

Обичайте се бе хора!
dead_of_night
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #111: 20 Май 2007

Това е единствения set list ,който успях да намеря и той е от 4 април Нова Зеландия :
SUICIDE BLONDE
DEVILS PARTY
MISTIFY
NOT ENOUGH TIME
AFTER GLOW
PERFECT STRANGERS
DISSAPEAR
ORIGINAL SIN
HUNGRY
NEVER LET YOU GO
NEED YOU TONIGHT
WHAT YOU NEED
HEAVEN SENT
DEVIL INSIDE
PRETTY VEGAS
GODS TOP TEN
NEVER TEARS APART
NEW SENSATION
DON'T CHANGE

Oчаквам много здрав концерт! Michael ще липсва ,но..........такъв е живота!

life is better there on the other side, the grass is greener there on the other side
Blagovesta
Странен Любовник

Профил
Отговори #112: 21 Май 2007

Тъжен Очаквах по малко песни от старите албуми. По скоро надявах се.

dead_of_night
Кукла

Профил
Отговори #113: 21 Май 2007

Като за 1 концерт в БГ  мислия ,че максимум 4,5 песни трябва да изпълнят от новия албум. 7 песни ми се струват прекалено,както е в Н.Зеландия.Наи-вероятно заради вокала изпълняват повече песни от последния.До последния момент ще се надявам да има повечко песни от култувия "WELCOME TO WHEREVER YOU ARE".Който не си е взел билет за INXS и е фен ,да бяга да си взима,ще е размазващ концерт,обещавам!!!

life is better there on the other side, the grass is greener there on the other side
Blagovesta
Странен Любовник

Профил
Отговори #114: 22 Май 2007

Някой знае ли дали Suzie McNeil е с тях? Виждам, че в сета е и Gods Top Ten. Това е песен, която ми е в топ 3 от албума и без нея май няма да ми e същата. Другите две са Аfterglow и Нungry Очиврът.

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #115: 29 Май 2007

Докато си превключвах телевизионните канали съвсем безцелно, попаднах на безумното шоу на Слави, в което по някакви причини се местонахождава друг водещ в момента ... обикновено го подминавам това предаване, НО този път гостите ме станаха особено интересни - INXS (или поне това, което е останало от тях) - толкова простотии и глезотии отдавна не бях гледала Бесен Потресена съм!!!
Аз и преди не приемах особено добре новия вокал, но поне го намирах за симпатичен - сега обаче съм абсолютно категорична, че това не е групата, която познавам и харесвам... в петък няма да отида с особено удоволствие на концерт Млъкнал Аз лично очаквах това момче да се държи доста "по-смирено", да отдаде заслуженото уважение на великия си предшественик... за съжаление видях единствено един малък лигльо, който се изживява като звезда, с огромно самочувствие и държание, абсолютно неподходящо за "наследник" на Майкъл... толкова съм разочарована, че не знам как изобщо ще се замъкна на концерта   Плачещ
Последна редакция: 29 Май 2007 от Kevy

See what I see!
dead_of_night
Кукла

Профил
Отговори #116: 30 Май 2007

Aз също гледах предаването случайно и съм съгласен с Кevy ,че J.D. беше малко превъзбуден ,но това е нормално ,след като до преди 3г е живял в стария си Нисан(това бяха думи на вокала,казани в предаването) а днес е в INXS. Другото интересно нещо беше ,че Тим си подари китарата а нашите му върнаха жеста с гега.Човека си гледал овце в Австралия.Щом му харесва! Изпълниха Prrety Vegas в началото на предаването и бяха с гост-вокалистка ,но незнам дали е Suzie McNeil.
Последна редакция: 30 Май 2007 от dead_of_night

Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #117: 30 Май 2007

Цитат
J.D. беше малко превъзбуден ,но това е нормално
Не знам дали е нормално, защото на мен ми изглеждаше или доста подпийнал или леко надрусан, но каквото и да е направил не мога да понеса, че заместника на Майкъл е такъв позьор, голям лигоч и нагъл тип! Може мнението ми да е малко крайно, но е съвсем искрено и ако нямах билет, това предаване тотално щеше да ме откаже да си купя. Дано да не са разчитали на тази реклама, защото си беше чист автогол.

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #118: 30 Май 2007

Другото интересно нещо беше ,че Тим си подари китарата а нашите му върнаха жеста с гега.Човека си гледал овце в Австралия.Щом му харесва!

Едва ли може да се нарече чак интересно, по-скоро беше редовната тъпотия, която мислят сценаристите на това шоу... аз моментите с подаряването на китарата, както и изпълнението в началото съм ги пропуснала, но това с гегата, както и подаряването на чана (или както там се нарича) ги видях "в целия им блясък", като пак особено ми се наби лиготията на новия вокал Идиот
Кой знае какви ще "ги надробят" в Мюзик Айдъл... мисля да го пропусна това гостуване, за да мога все пак да отида на концерта в петък...

See what I see!
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #119: 30 Май 2007

Aз също гледах предаването случайно и съм съгласен с Кevy ,че J.D. беше малко превъзбуден ,но това е нормално ,след като до преди 3г е живял в стария си Нисан(това бяха думи на вокала,казани в предаването) а днес е в INXS.

Определено е по-добре да си беше останал в Нисана  Млъкнал Въпреки че поведението му беше на човек живял в пещера до вчера. Объркан

Другото интересно нещо беше ,че Тим си подари китарата а нашите му върнаха жеста с гега.Човека си гледал овце в Австралия.Щом му харесва!

Те добре му подариха гега ама можеше да е с посвещение да си ходи в Австралия да си пасе овцете, щото явно с това шутовско поведение само те биха го понесли.
Предаването снощи надмина и най-големите ми очаквания за простотия и лиготия, което за шоуто си е нещо нормално, но защо INXS  Тъжен

"I'm my own worst enemy"
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.