DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12
  Печат  
Автор Тема: INXS  (Прочетена 48560 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
TheRainfall
Кукла
Публикации: 39

Профил
Отговори #135: 02 Юни 2007

Мисля,че гупата не очакваше толкова много..и че много ни се израдваха на ентусиазма...Имаше нещо трогателно в радостта на хората към старите членове..Признание точно.Сигурна съм, че голяма част от публиката следеше тях не вокалиста.Fortunе..хм ;) доре се справи.Вписва се в групата макар голямата разика в годините..мислех, че ще е малко като изрезка лепната на някоя снимка но честно казано ако човек не знае предисторията - на сцената те са си една група.
Неопитността и хъса на млада звезда си личеше..хаха това, че много е искал да стане някой ден такава, и че е гледал много участия на DOORS също..но това си има и плюсовете..още не му е пислано вниманието на хората..опитваше се да има контакт с нас, да е интересно през цялото време..
Определено ми беше криво докато пътувах към зала Фестивална, че вечерта няма да видя точно INXS... И да, старите неща като че не бяха цялостни, но отношението им.излъчването.Беше чудесно.

touch me slow... like your fingertips might never let me go.
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #136: 02 Юни 2007

Цитат
Момчето има глас, музикантите са същите, но явно не стига само това да имаш контакт с публиката, да пееш добре и да си комбинация от поведението на Майкъл и Джим Морисън.

Lu, ако си отишла с нагласага да видиш "поведението на Майкъл и Джим Морисън" естествено е да не ти хареса Усмивка. Това според мен е грешна безумна нагласа, която само може да скапе настроението и впечатлението ти от концерта.  Тъжен Няма начин да е същото! Все едно Дейв да напусне Депеш и това да е същата група.

Цитат
И накрая - обещаха догодина пак да дойдат 
  ДАНО  Пощурял

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #137: 02 Юни 2007

И аз съм много доволна от снощния концерт!  Одобрение Въпреки импровизираната сцена от квартална вечеринка и проблемите с мониторите и звука, момчетата се раздадоха и много се забавляваха. Отидох непредубедена на концерта, сякаш отивах да чуя друга група, а не тази, чиято вокалист е бил Майкъл, иначе нямаше смисъл да ходя изобщо. Откритието на вечерта за мен беше Джей Ди - пее много добре на живо, раздаде се момчето, има все още хъс и желание за близък контакт с публиката (и при мен беше физически  Ангелче плюс окъпването с шампанско направо истинска романтика Ухилен ). Снощи в поведението му намерих по нещо от Дейв от периода на Дивоушънъл, Майкъл и Джим Морисън. Публиката наистина беше много шумна и естествено това беше отбелязано от групата и мисля, че наистина им хареса и биха дошли пак. С удоволствие бих отишла пак на техен концерт.  Усмивка
Последна редакция: 02 Юни 2007 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
ExcitedandDevoted
Възбуден
**
Публикации: 140

Профил
Отговори #138: 02 Юни 2007

Еми аз на сляпо гласувах доверие на групата в сегашния й състав, когато си купувах билет.Но радвам се, че съвсем не останах разочарована.Напротив!!!Страхотна вечер.Този младеж Джей Ди кипи от енергия, много комуникативен и определно, не само ние долу, а и той горе си изкарваше екстра.Е сцената беше малко като в сатиричния театър и звука не печели много суперлативи от мен, НО това като че ли не попречи на шоуто!Хората по дрехите постещат, по ума изпращат.А ние в случая по гласа изпращахме.Форчън в това отношение бе перфектен.Останах с впечатление, че той е живеца на групата.Той подканяше останалите да са по раздвижени.Но мисля че това не трябва да ме очудва, ЕГН-то си казва думата.
Е в борба за 1/2палка получих фрасване по лицето, а младежа който го нанесе пък улови палката, след което в знак на извинения ми я подари Плезене.Е имам малка раничка, ама то юнак без рана не може Ухилен!
Ето малко снимки от събитието

Обичайте се бе хора!
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #139: 02 Юни 2007

Браво!!! Страхотни сте! Радвам се, че всички сте изкарали толкова добре! Доста съм учудена от държането на фронтмена, но може наистина да се дължи на това, че още не е претръпнал и му е ново (както казва The Rainfall) и забавно да се прегръща и целува с фенките (то това едва ли би му писнало на някой всъщност)  Плезене а може пък просто да си е по - емоционален, не е задължително да си друсан или пиян за да се прегръщаш с хората и да изразяваш емоция  Намигване
Имаше ли 'отключваща песен' вчера? Такава, която е наелектризирала залата?
Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #140: 02 Юни 2007

Lu, ако си отишла с нагласага да видиш "поведението на Майкъл и Джим Морисън" естествено е да не ти хареса Усмивка. Това според мен е грешна безумна нагласа, която само може да скапе настроението и впечатлението ти от концерта.  Тъжен Няма начин да е същото! Все едно Дейв да напусне Депеш и това да е същата група.

Отидох с нагласата да видя нова, различна група. Надявах се да видя човек, който НЕ имитира Майкъл и Джим Морисън. ОК, видях достатъчно. Просто това, което видях не ми хареса. Всеки има право на мнение.

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #141: 02 Юни 2007

много се радвам за доброто представяне и от двата фронта Усмивка като особено се радвам, че "лигавщините" на J.D. явно не са ви попречили да се насладите... Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
TheRainfall
Кукла
Публикации: 39

Профил
Отговори #142: 02 Юни 2007

Taste It...за мен.Като че залата експлодира от викове и ръце и светлини.

touch me slow... like your fingertips might never let me go.
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #143: 02 Юни 2007

Хммм, интересно как за една вечер Джей Ди от лигльо с не особено адекватно поведение се превърна в кипящ от енергия секс символ и очарователен фронтмен - определено контакта 'на живо' с младият левент е меко казано омагьосващ  Зъл Ала не се и съмнявам, че момъка си е заслужил суперлативите - явно има талант и умее много добре да комуникира с публиката  Намигване
Във всеки случай, макар че от това което видях, и което се потвърждава от прочетенето, звукът и сцената не бяха на ниво, фенове и група направиха поредният запомнящ се концерт в БГ.Радвам се за всички, които са имали възможност да присъстват на живо  Усмивка

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
ExcitedandDevoted
Възбуден
**
Публикации: 140

Профил
Отговори #144: 02 Юни 2007

Taste It...за мен.Като че залата експлодира от викове и ръце и светлини.

Moето мнение тук е малко по различно.Песента за мен беше Disappear.На всичкото отгоре цялия ден преди концерта си я тананиках Ухилен.

ПС.Някой може ли да каже какъв беше точно сет листа, понеже нещо не мога да се сетя на 100%

Обичайте се бе хора!
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #145: 03 Юни 2007

Хммм, интересно как за една вечер Джей Ди от лигльо с не особено адекватно поведение се превърна в кипящ от енергия секс символ и очарователен фронтмен ...

Джей Ди вероятно продължава да е лигльо по интервюта, а може и да не е... всъщност аз коментирах лигавото му поведение единствено в шоуто на Слави, възможно е в други интервюта да не се държи по този начин... не виждам какво общо има едно интервю с лайв изпълнението, а и не прочетох някой да е писал, че е лигльо на сцената Ядосан
Иначе за мен лично това момче не е секс-символ (просто защото не е точно мой тип), но определено е запомнящ  се фронтмен и му предричам добра кариера в или извън тази група Очиврът За съжаление мисля, че колкото по-известен става, толкова повече точно този тип контакт с публиката ще намалее, но това е неизбежно... както каза една приятелка "Ако беше слезнал Дейв, вероятно щеше да излезне без дрехи"... от друга страна той избра да дойде при най-културните фенки  Зъл (Мая, парчето беше Never Let You Go), та дори не се наложи охраната да се намесва Намигване
Като цяло, мисля, че публиката беше доста интелигентна и с няколко изключения, без фанатизирани елементи... не знам защо, но точно такава си представям публиката и на R.E.M. примерно. Доволен

За протокола: за мен "отключващото" изпълнение беше  Mystify, най-емоционалното изпълнение лично за мен беше Never Tear Us Apart и ужасно съжалявам, че не изпълниха Elegantly Wasted.
При всички положения този концерт осигури присъствието ми на евентуален следващ в БГ (щом са обещали няма как Зъл)

П.П. Единствено ме озадачи кючека, който Джей Ди врътна по едно време... но определено беше забавно Ухилен

See what I see!
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #146: 04 Юни 2007

Концертът беше много добър, но за мен не беше на INXS, а беше един страхотен кавър концерт. За първи път ми се случва да съм на такова събитие, което започва точно навреме и за група от такъв ранг-без подгряващи. Джей Ди има чудесен глас и пя много добре, дано да продължава така и в бъдеще. Но нека само да пее, без да говори по разни предавания, че вгорчава вкуса. Има невероятно сценично поведение, все още не му е омръзнал контакта с публиката-засега много добре я ухажва/ дори "Благодаря", "Много благодаря", "Наздраве" и още няколко израза ги казваше често и почти по нашенски/, но не мисля, че ще продължи дълго време с тази група, според мен ги ползва само за трамплин /доколкото знам подготвя солов албум - Death of a Motivational Speaker /, но това е обяснимо, все пак има такава разлика в поколенията между тях.
Малко странно ми беше, че имаше само една подгряваща песен и тя беше на AC/DC, но явно младежа им е фен, защото излезна първоначално с тяхна блузка или просто уважава сънародниците /които всъщност са родени в Шотландия/ на останалите...
Беше дразнещо, че отчайващо много се опитваше да прилича на Майкъл, дори днес си пуснах няколко концертни изпълнения с Майкъл, за да се разубедя, но уви те само потвърдиха това мое мнение. Намерили са си чудесен копи пейст вокал. Единствената разлика беше в извивките в края на песните, но честно казано тази лична нотка беше голямо преиграване. Хареса ми изпълнението му на песента на Джони Кеш, която беше бонус за изпълнението тук, поне не я виждам в другите сет листи. Не знам коя песен беше, защото нямам познания за дискографията на Д.Кеш. Иначе новите им песни си бяха ОК. Elegantly Wasted не са я изпълнявали никъде, но са включвали Perfect Strangers, Original Sin и Heaven Sent.
От целия концерт сцената беше най-голямото разочарование за мен, не мога никак да ги оправдая за излизането им само с едни найлони зад тях. Едва ли не са имали предвид, че някъде ще ги очаква и такова време. От друга страна пък добре, че концерта беше преместен в залата иначе щахме да изглеждаме смешно малко на стадиона, дори се замислям дали времето не беше само оправдание.
Това, което най-много ми хареса беше публиката, бяхме отново на ниво, ентусиазирани, пеещи и очарователни. Усмивка
Ето и сет листа:
Intro - TNT (AC/DC)
1. Suicide Blonde
2. Devil's Party*
3. Mystify
4. Hot Girls*
5. Disappear
6. By My Side
7. Afterglow*
8. Taste It
9. Hungry*
10. Never Let You Go*
11. Need You Tonight
12. What You Need
13. Johnny Cash song
14. Devil Inside
15. Pretty Vegas*
Encore:
16. God's Top Ten*
17. New Sensation
18. Never Tear Us Apart
19. Don't Change

* Песни от албума Switch, 2005г.

П.П. Доста неща разхвърлиха из публиката, перцата за китарите, чаши с вода, шампанско, а Джей Ди си даде и ризката, за която имаше голяма борба, в замяна получиха един сутиен, една шапка и една роза. Ухилен
Един младеж отнесе сет листа, на който пишеше Sophia.
Последно - това май е първият концерт в България, предаван в реално време онлайн.

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
dm
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #147: 05 Юни 2007

Аз също много се забавлявах на концерта
мисля че групата беше на ниво и даде много на публиката
но и аз забелязах че хората биаха доста прилични
някои сякаш бяха дошли на театър не на концерт Плезене
аз лично после имах болки от пляскане и скачане но затова пъкпуснах някои недоволни фенове че ги настъпвам пред мен  Очиврът
но мисля че липстваше пълната еуфория защото "obsessed" феновете бяха малко 
но мисля че това е разбираемо Намигване

'Down on the ground I'm bound till the morning light'
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #148: 05 Юни 2007

...
но и аз забелязах че хората биаха доста прилични
някои сякаш бяха дошли на театър не на концерт Плезене...

Това се нарича добро възпитание и  не виждам какво общо има между запаления фен и блъскането и настъпването на хората...

аз лично после имах болки от пляскане и скачане но затова пъкпуснах някои недоволни фенове че ги настъпвам пред мен  Очиврът

Искрено се надявам да не си девойката зад мен, защото тя беше откровенно ненормална...

See what I see!
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #149: 05 Юни 2007

Песента на Джони Кеш, която изпълни Джей Ди на концерта се казва Folsom Prison Blues.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.