DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 10 11 [12]
  Печат  
Автор Тема: INXS  (Прочетена 48584 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
aleksgift
Новороден
**
Публикации: 3

Профил
Отговори #165: 01 Януари 2009

ехо здравей и аз съм голям фен на INXS и DM направо умирам за тях
аз също бях на концерта на INXS и чакам с нетърпение да го гледам все пак това са година и половина чакане мисля, че може да се видя даже Намигване
Последна редакция: 01 Януари 2009 от Kevy
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #166: 03 Януари 2009

Концертът на  INXS в София e вече качен в zamunda.net
Честита нова година на всички
Последна редакция: 03 Януари 2009 от Пях-сДепеш

freelove for everyone
hitrana
Гост
Отговори #167: 03 Януари 2009

Голям фен съм на INXS, но останах безкрайно разочарована от концерта, който гледах снощи. Вероятно подходих с твърде големи очаквания. Новият вокалист стои абсурдно на сцената, преиграва и копира Майкъл Хътчинс, поне като сценично поведение. Стори ми се смешен, жалък и неправдоподобен. Изобщо като цяло нещо ми липсваше през цялото време, дори любимите ми парчета не ме развълнуваха. Съвсем друго си е, когато въртя старите им концерти. Май им е време да прекратят този фарс - от глупавия начин по който избраха вокалист до слабият им последен албум, тази група си е изпяла песента за съжаление!
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #168: 12 Януари 2009

Май им е време да прекратят този фарс

За добро или за лошо - мисля, че той вече е приключен. Преди повече от година INXS останаха без договор, а оттогава няма признаци нещо да се е  променило. В следващите месеци JD ще издаде солов албум (който, ако не ме лъжат спомените беше планиран още за 2007-ма) и поне на думи изглежда интересна афера. Цялата мисия със завръщането на INXS се занемари след турнето към "Switch" и не съм сигурен кога ще бъде подновена, ако въобще бъде...

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #169: 12 Януари 2009

...завръщането на INXS ...

Мхм, дето се вика "от умрял писмо". Ще ме прощавате за марчноватия хумор...  Млъкнал

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
ember
Гратис Любовник
Публикации: 53

Профил
Отговори #170: 08 Февруари 2009

всеки човек е неповторим , но никой не е незаменим - има две групи "inxs" - с майкъл и без майкъл -нека все пак не омаловажаваме качествата на новия вокал - пича има големи възможности и си го показва - евала за избора на останалите от групата Намигване

NOTHING'S IMPOSSIBLE
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #171: 18 Февруари 2009

Цитат
Мхм, дето се вика "от умрял писмо". Ще ме прощавате за марчноватия хумор...

Амин! Като един от най-отявлените противници на "новите" INXS, не мога да скрия задоволството си от факта, че са били шута на Джей Ди. Разбира се не прави чест и на останалите от групата, че го използваха по този начин, за да напълнят кесиите. Балона с глупостите, как се чувствали сплотени и т.н. се спука и остана само звъна на монетите от 23 месечното им турне с тийн идола Джей Ди.
Дано Майкъл Хътчинс не гледа отнякъде какво се случва с групата след смъртта му.

Ето и източника + едно клипче интервю с вече безработния Форчън.  Зъл

http://www.starfm.bg/read-news/dzhej-di-forchun-izhvurlen-ot-INXS-otnovo-zhivee-v-kolata-si.html
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #172: 18 Февруари 2009

Би било интересно да се чуе мнението и на другата страна, но ако всичко, което казва Джей Ди е истина...много грозно отношение от страна на другите...
Последна редакция: 18 Февруари 2009 от The Fein

Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #173: 19 Февруари 2009

Амин! Като един от най-отявлените противници на "новите" INXS, не мога да скрия задоволството си от факта, че са били шута на Джей Ди. Разбира се не прави чест и на останалите от групата, че го използваха по този начин, за да напълнят кесиите.
Да даа съвсем точно казано! Дали са виновни наркотиците или просто е използван само и единствено за турнето, то предстои да разберем! Хич не пее лошо момчето, но просто мястото му не беше там.

Angels of the Universe
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #174: 27 Септември 2011

Преди години имаше доста дискусии за възраждането на INXS - е, време за втори рунд.

Новият вокалист се казва Киаран Грибин - ирландски изпълнител, който случайно се среща с Андрю Фарис по време на парти и на балкона решават да изпълнят Mistify. Запознанството преминава в съвместна работа - демо на новата песен, всъщност изключително приятната Tiny Summer, може да се чуе в Soundcloud.

А макар името на Киаран Грибин да не говори много, във визитката му присъстват записи с Мадона, Пол Оукенфолд, Snow Patrol, както и турне с Пол Маккартни.

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #175: 27 Септември 2011

Харесва ми, че поне в тази песен не личи стремежа да се подражава на старите INXS, както беше с предния вокал. Ще следя с интерес развитието на проекта. В сайта на Киаран Грибин е споменато, че се стриймва само една от няколкото записани нови парчета, а на сайта на INXS - че целта е нов студиен албум. Преди месеци гледах нискобюджетния филм Killing Bono и ми хареса саундтрака към лентата, но не си направих труда да потърся автора. Днес прочетох, че именно Киаран Грибин е създал авторската музика към филма, което още повече изостря вниманието ми.
Само ще добавя още, че е обявено и предстоящо турне на INXS, което ще започне през ноември и ще продължи и през следващата година.
Страници: 1 ... 10 11 [12]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.