DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12
  Печат  
Автор Тема: INXS  (Прочетена 48520 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #45: 23 Ноември 2005

http://www.michaelhutchence.org/cgi-bin/guestbook?r0=user&r1=show&r2=entries&n=20

Тези и още много други ще ти покажат Victor, че любовта и почитта си към Майкъл изказват както мъже, така и жени...

Но повече не ми се коментира
 Всичко е върос на лично усещане

...you take me there, you take me where...
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #46: 24 Ноември 2005

След по-малко от 5 минути ще знам, какво да очаквам за в бъдеще от групата, същото можете да направите и вие, ако сте запознати с правилата на торент системата Намигване
switch
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #47: 24 Ноември 2005

Първата песен Afterglow оставя приятно впечатление, макар да не е запомняща се...веднага след нея обаче се появява Devil's Party,
в която се проявява имитатора на Michael в JD...добре се справя, но в случая е просто copycat, все едно слушам ХИТ -1(Devil Inside). Началото на God's Top Ten, е с женски вокал, звучи по-скоро като кънтри песен на Шаная Туейн...песента претърпява развитие, но темпото е прекалено непостоянно и се губи нишката. Hot Girls не е лоша...отказвам се да продължа с ревюто...добър албум и сигурно щях да го приема по-радушно, ако бяха отдали нужната почит на Michael с една смяна на името на групата, вместо да се опитват да доказват, че и без него са INXS, желая им успех, албума им е добър, но за мен книгата INXS е затворена.
Най-слаба песен от албума за мен Never Let You Go!
Най-силни песни Pretty Vegas (добре подбран сингъл), Devil's Party!
Us е послание към феновете, от групата:
Your Love Is All We Need
To Bring Us Togethed

за финал си пуснах Devil Inside, гласа помете всичко като ураган, остана само песента...оригиналът!!!
Последна редакция: 24 Ноември 2005 от kirilart
Nyna
Ултрас

Профил
Отговори #48: 24 Ноември 2005

...добър албум и сигурно щях да го приема по-радушно, ако бяха отдали нужната почит на Michael с една смяна на името на групата, вместо да се опитват да доказват, че и без него са INXS, желая им успех, албума им е добър, но за мен книгата INXS е затворена.
Най-слаба песен от албума за мен Never Let You Go!
Най-силни песни Pretty Vegas (добре подбран сингъл), Devil's Party!
Us е послание към феновете, от групата:
Your Love Is All We Need
To Bring Us Togethed

за финал си пуснах Devil Inside, гласа помете всичко като ураган, остана само песента...оригиналът!!!

Благодаря ти, Кирил !

Цитат

След тези думи се чувствам някак......добре... Усмивка
Последна редакция: 24 Ноември 2005 от Nyna

Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #49: 25 Ноември 2005

И според мен албумът е добър, но наистина е дразнещо това, че се опитват да имитират Майкъл. Защо не осъзнаят, че без него INXS никога няма да са това, което бяха! Трябваше да направят като Аудиослейв, т.е. да си изберат ново име и както казва Киро - книгата да се затвори, а те да започнат на чисто без имитации!
Последна редакция: 25 Ноември 2005 от Admirer

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
cxt
Посветен
*
Публикации: 320

Профил
Отговори #50: 26 Ноември 2005

да определено ... това е добър пример за неуспешен опит за комерс ... според мене ... без Майк няма INXS ... той е лицето и гласа на групата. Глупава постъпка според мен и още по глупава идея да се опитва другия вокал да прилича на него все едно признава, че той е по слаб вокал от Майк и ... абе поздравче с Elegantly Wasted от мен  Усмивка

So High so Far to Fall
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #51: 27 Ноември 2005

аз не мога да разбера как може някой да стигне до мнението, че една група може да имитира сама себе си Идиот... или пък че едно име играе такова огромно значение за това дали музиката е добра или не... мен изобщо не ме интересува как се казва някоя група, а и съм далеч от мисълта да седна да ги сравнявам "преди и сега". и въобще смятам, че съдниците им и без това са много, и определено ще си остана твърдо зад тях, понеже ги уважавам достатъчно, за да не ги наричам глупави за това, че момчето, което са намерили, просто е имало нещастието да има такъв глас...
според мен единствения им проблем е "сянката на сравнението" както се изрази kirilart, и тази сянка им бива създадена изкуствено, само заради някакво си име, и заради неоснователните обвинения, че вокала се прави на Майкъл... а може би ако бяхте чули другия вокал, който ама наистина вадеше същия глас /и който, предполагам, не избраха точно поради тази причина/, нямаше да ви дойде изобщо наум да твърдите, че сегашния "имитира" М. човек или има глас или няма. съжалявам, че не можете да преглътнете изречението "без Майк няма INXS" и да чуете с други уши това което са направили. тогава ще чета с удоволствие оценките и мненията за албума.

ages of delirium
curse of my oblivion
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #52: 06 Декември 2005

Switch се оказа малко по-добър отколкото очаквах и има някои добри парчета като Hungry например. Запазили са нещо от звученето, но съм още на мнение, че не трябваше да продължават под същото име...

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #53: 27 Април 2006

Скоро започват снимките за биографичния филм за Майкъл, като за неговата роля се спряга Джони Деп.

Nyna
Ултрас

Профил
Отговори #54: 04 Май 2006

Скоро започват снимките за биографичния филм за Майкъл, като за неговата роля се спряга Джони Деп.

Баш не ми се връзват двамата като визия.

The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #55: 26 Ноември 2006

INXS планират да спрат да работят под това име след приключването на турнето им догодина, но ще продължат в същия състав, този път като The Farriss Brothers.
Последна редакция: 26 Ноември 2006 от The Fein

SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #56: 26 Ноември 2006

INXS планират да спрат да работят под това име след приключването на турнето им догодина, но ще продължат в същия състав, този път като The Farriss Brothers.

ее, сега вече всички ще са доволни и щастливи Очиврът освен горките останали членове на групата, или пък ще станат всички кръвни братя? Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #57: 01 Декември 2006

Аз се чувствам удовлетворен от решението на групата. Не знам само защо трябваше да чакат толкова време...сигурно за да изкарат повечко парички, кой знае? Сега поне със сигурност книгата INXS ще е затворена и няма да може всеки младок със самочувствие да драска по нея.
 Полицай
lover
Агент
Публикации: 120

Профил WWW
Отговори #58: 01 Декември 2006

Цитат
Сега поне със сигурност книгата INXS ще е затворена и няма да може всеки младок със самочувствие да драска по нея.
Да, така е по-добре. И според мен (естествено!) Майкъл е незаменим като вокал на групата. След като сам е решил да сложи край на живота си, тъй като и е фронтмен, съзнателно или не, е решил да сложи край и на групата... Тъжен Това е положението. Отдавна. Добре че останалите членове на състава са се осъзнали най-сетне.  Очиврът
И така ще могат да създават хубава музика може би, с друг вокал, под ново име...
И с "New Life" както си пеят весело Депеш...  Намигване

http://blackandblue.free.bg
WHEN YOU'RE BORN A LOVER, YOU'RE BORN TO SUFFER...
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #59: 01 Декември 2006

И аз съм доволна от смяната на името на групата, все пак това вече не са същите INXS, които обичаме и не е редно да се използва името им Бесен. Определено съм разочарована от новите им неща и окончателно се отказах да слушам техни бъдещи албуми Млъкнал. Това е все едно ако не дай си Боже се случи нещо с Дейв, да го заменят с някой младеж от Star Academy и да продължават да се наричат Depeche Mode Идиот. Това е меко казано нелепо. Според мен INXS не направиха правилен избор на вокал и фронтмен, а и едва ли феновете им изобщо биха одобрили някой друг при спомена за Майкъл...  Плачещ

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.