DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 12
  Печат  
Автор Тема: INXS  (Прочетена 48579 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
17 Август 2005

еми все някой трябваше да я сложи отново темичката  Усмивка

а повода донякъде е възмущението ми във връзка с новия вокалист, който според вчерашния вестник най-вероятно ще е жена.......... някой да ми каже, че греша, моля...

ages of delirium
curse of my oblivion
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #1: 17 Август 2005

Жена? Объркан
Абе и мъж да е...Майкъл никой не може да го замени...

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #2: 18 Август 2005

Ramalama, добре си се сетила за темата  Одобрение , но няма какво да се притесняваш дали вокалът ще е мъж или жена - просто няма значение !!! Както казва Fein - Майкъл никой не може да го замени.
 Слушай всичко, което е до 1997 и се радвай на прекрасния му глас и невероятно излъчване, без да се затормозяваш с измъчените опити на неговите колеги да докажат, че и без Hutch могат да бъдат група...., едва ли...
Последна редакция: 18 Август 2005 от Nyna

...you take me there, you take me where...
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #3: 18 Август 2005

Нина,то няма лошо да опитват...но поне да не го правят от името на INXS!

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Nyna
Ултрас

Профил
Отговори #4: 18 Август 2005

Именно - бях написала по-рано точно това, да си бъдат Фарис Брадърс или нещо друго...
 Но без него просто няма INXS

bono
Възбуден
Публикации: 150

Профил WWW
Отговори #5: 18 Август 2005

"Но без него просто няма INXS"
да, съгласен съм
без Фреди няма Queen, без Кърт няма Nirvana. Според мен колкото и да се опитват да заместят човека с главно "Ч" никога няма да се получи, поне старите фенове на групата няма да го възприемат. Затова да си ги оствим да си почиват в мир и да ги споменаваме само с добро
INXS - By My Side поздрав с една любима моя песен  Намигване

One Love! One Life! When It`s One Need! In The Night! One Love!
Nyna
Ултрас

Профил
Отговори #6: 19 Август 2005

Всеки път като гледам Live Baby Live и дойде моментът, в който Майкъл я пее, просто полудявам и си я връщам по няколко пъти......Между др там изпълнението му е страхотно, с този негов на моменти дрезгав глас - сърцераздирателно, направо се пренасям в мрачната нощ, пълна със самота/въпреки навалицата/ и без надежда - за някаква промяна,за глътка свеж въздух, за възможен изход..............
Последна редакция: 19 Август 2005 от Nyna

SoFaD
Ултрас
*

Профил
Отговори #7: 19 Август 2005

естествено че без него не може да е същото, това се подразбира (аз между другото го сънувах тая нощ, исках да си купя дъвки като че ли бяха и той се оказа продавача насреща ми, и понеже аз се опитах да покажа по някакъв начин, че мноооого го/ги харесвам, той реши да ме успокои като ми каза, че това го знаел много добре и то си било ясно и без да го по/казвам  Намигване  Доволен)

та исках да кажа, че може и да не е същото, но новите парчета (2-3 на брой), които ми бяха представени лайф с оня Jon като вокал (е, не само на мен) си бяха добри, и не мога да свържа по никакъв начин музиката на INXS с женски вокал... може и Джордис ли беше, да е накарала хората да настръхват на The man who sold the world, аз обаче ще настръхна от ужас ако я чуя да пее стари парчета на Майкъл...

ages of delirium
curse of my oblivion
bono
Възбуден
Публикации: 150

Профил WWW
Отговори #8: 19 Август 2005

според мен няма да е INXS, а някоя друга група

One Love! One Life! When It`s One Need! In The Night! One Love!
Nyna
Ултрас

Профил
Отговори #9: 19 Август 2005

Ние в тая тема както е тръгнало, май само това ще обсъждаме..........
  Не че в момента ми идват вдъхновяващи идеи.......

v1l10l80r
Господар
Публикации: 190

Профил
Отговори #10: 20 Август 2005

e mnogo radikalni mnogo neshto...
ami zashto ne se zamislim ako primerno Michael beshe jiv...
ma ei taka mu beshe pisnalo ot vsichko(kakto ne vednuj) v daden moment...
i da e reshil primerno che mu stiga v kraina smetka i predpochita malko semeen jivot s onaq skripq i Lily Tiger(dushterq my,koqto skoro izleze sys 'slava bogu' nespoluchliv  opit za hip-hop single...............................da mojeshe da q vidi bashta i... shte se oburne choveka.. taka de vsichki znaem kade). Spored nqkoi tabloidi,bashtata na Mike i nqkoi blizki priqteli tvurdqt, che Michael v kraina smetka e iskal da si uredi jivota s Paula Yates i da si dade pochivka.

Ta misylta na men mi e,ako toi deistvitelno go beshe napravil,smqtate li,che choveka shteshe da napusne bandata s:Ami,sorry,pichove, na men mi pisna i zatova INXS trqbva da prestanat da sashtestvuvat.

Taka ili inache bandata veroqtno bi napravila nqkakvi neshtastni opiti s HoBu entusiasti...i v tozi smisul sum napulno suglasna s Ramalama,che onzi avstraliec Jon izobshto ne beshe zle - otkum izluchvane na scenata i glas...
i oshte vednuj mislq, che ne trqbva da se fiksira chak tolkova vurhy Mike... a vyrhu stoinostnata muzika, i ako e vazmojno s nqkoi drug, to az moga samo da se radvam i da gi podkrepqm.

I wrap my white arms around the
black box where you live now and
listen to you talk to me all night.
Nyna
Ултрас

Профил
Отговори #11: 22 Август 2005

За мен няма абсолютно никакво значение  по каква причина Hutch не е в бандата, съвсем сериозно го казвам. Има членове на групи, който ако си тръгнат това няма чак толкова голямо значение.Това,обаче не се отнася до Майкъл- той просто е незаменим и е обречена кауза да му намерят достоен заместник.Той беше прекалено обаятелен, харизматичен...за да бъде заменен в сърцата на феновете му!
 Ами ако Dave не се беше справил преди........?!

SoFaD
Ултрас
*

Профил
Отговори #12: 22 Август 2005

да не би фарисовците да са написали някаде "търсим заместник"?? те хорицата си правят музика и искат някой да им я изпее, няма да събира прах я, просто си търсят вокал и това е. вече по въпроса, дали това все още може да се нарича INXS или не... има ли някакво значение... всеки знае много добре какъв е бил Майкъл за групата, но живота си продължава. само женски глас трудно ще понеса  Нерешителен а може би пък целят точно това, да се разграничат от старото, за да не ги обвиняват после, че искат да го заместят

а ако Дейв не се беше справил щяхме да имаме една камара соло-албуми на Мартин  Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
Nyna
Ултрас

Профил
Отговори #13: 22 Август 2005

Да, но едва ли щеше да има Depeche, нали. Има и незаменими хора.

SoFaD
Ултрас
*

Профил
Отговори #14: 22 Август 2005

всеки човек е незаменим, защото е единствен...

ама се отклонихме от темата  Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
Страници: [1] 2 3 ... 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.