DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Ще успее ли България да се класира за ЕВРО 2008?
Ще успее - 17 (51.5%)
Няма да успее - 9 (27.3%)
Какво ми пука - 7 (21.2%)
Общ брой гласове: 33

Страници: 1 ... 14 15 [16]
  Печат  
Автор Тема: Футбол  (Прочетена 59142 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #225: 01 Ноември 2006

Незнам за вас момчета, ама аз бях в сектор Б и няма да ви разказвам какво беше и как се чувствам днес. Що се отнася за играчите мога доста да понапиша какви ли не истории, защото ги гледаме по цял ден, когато са свободни. А този Мухо....Михайлов, то тати го е взел от стадиона и беж вкъщи заключен  на сигурно място>Тъжен

Angels of the Universe
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #226: 02 Ноември 2006

Не може в мач от шампионската лига да пуснат за титулярен вратар 18-годишно момче. Специално вратарите се утвърждават едва към 25-годишна възраст. На тях им трябва в по-голяма степен да трупат опит преди да стигнат евентуално футбол на по-високо ниво.
    Той трябваше да е титуляр примерно в Хасково. Там и да си вкара подобен автогол, нито ще е фатално, нито ще му изяде главата.
    Като натрупа дастатъчно опит за Левски или друг в Европа, тогава вече би могъл да играе и до 40-годишна възраст.
    Той не е виновен, че са го пуснали сега титуляр. И надали неговата кариера ще продължи. Преди години срещу Бран Берген, ако не се лъжа, пак се контузи титулярния вратар на Левски във важен момент и тогава за няколко стотин хиляди лева бе нает за около месец само вратаря на Нефтохимик, който се престави блестящо, макар и само за един-два-три мача. Така се прави.
  Но сега явно им се досвидиха парите. А уж ги заринаха в тях с влизането в ШЛ.
    Проблема е , че В Левски в момента ими главно прекалено млади и прекалено стари играчи. Бекенбауер отива да Гледа Вердер-Левски и наши журналисти го питат "помните ли Боримиров?" Той отговаря учтиво, че го помни и после пита "А той на колко години е?" Родния пишещ събрат му отговаря, Кайзер Франц само се засмива иронично и се обръща на друга страна.
И Боримиров ни е на нас звездата.
  Бардон, изхвърлен от западните клубове явно, защото вече не може да тича, прави само фалове и картони. Останалите почти всички са младежи, които само дето не са хукнали да гонят Роналдиньо за автографи. Единствените двама, които са на зряла активна футболна възраст и движат отбора - Телкийски и Йовов, така и не се продадоха в по-голям клуб и не се наложиха в националния тим.
   Дано поне опита от тази година ни е от полза следващата ако се озовем пак там.
Последна редакция: 03 Ноември 2006 от victor.

for all the right reasons
smokyninho
Кукла
Публикации: 37

Профил
Отговори #227: 02 Ноември 2006

не знам друго,ама поне сега Левски са с 2 гола в ШЛ...евалата,само и двата да бяха в противниковата врата...а иначе Михайлов син/внук ше бъде показван поне следващите 2-3 месеца,за наи-...хм,интересен автогол по Евроспорт и мисля че ше бъде сигурно 2 пъти по-известен тия месеци от колкото баща си през лето Божие 94-то...и за тва евалата.
а иначе за цялостното представяне на отбора то се тая,когато са ти набутали 3 гола с два шута към вратата за 5 мин и за цялото 1-во полувреме.а иначе мисля че отдавна никой,който редовно следи ШЛ не е виждал смяна на вратар на полувремето по некадърност.и вико,бате,тва и 5 годишно лапе шси спре топката по-добре,какво значи че не е виновен?!?!?пуснали са го,значи имат доверие в него,значи очакват,че когато му върнат някоя топка той няма да си я забие във вратата и 5 минути след това да се мъчи да вади топката обратно!а иначе бъдеще той има-татко Боби му е уредил и живота,и живота на децата на Николчо,че и вницуте му,с 2 думи ама хич не е за жалене,се пак живеем в България,където не това колко си талантлив и добър е от значение,а това-кой ти е баща,кой дядо или кой баба!

flesh and bone by the telephone
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #228: 03 Ноември 2006

Естествено, че е виновен за този идотски гол.
Казах:
Цитат
Той не е виновен, че са го пуснали сега титуляр
Просто обърнах внимание, че има и по-виновни от него.

Всъщност това беше мача, който ми остави най-неприятни спомени в целия ми живот. Даже не издържах да стоя на стадиона след тези голове.

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #229: 05 Ноември 2006

има къде-къде по гадни мачове, веднага изниква мачът срещу антверпен когато водехме с 3-1 като гости в 90-ата минута и единствения вариант да отпаднем бяха поне 3 гола в нашата врата. съдията набута 7 минути продължение, което беше нечувано по онова време, а белгийците вкараха точно 3 гола за 7 минути.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
smokyninho
Кукла

Профил
Отговори #230: 05 Ноември 2006

да,ама сега можеш ли ад виниш съдята за нещо???виновен е оня сопол!е кат се сетя и само се нервирам!дайте да меним темата  Усмивка

miroultradm
Агент
*
Публикации: 88

Профил
Отговори #231: 13 Ноември 2006

Не може в мач от шампионската лига да пуснат за титулярен вратар 18-годишно момче. Специално вратарите се утвърждават едва към 25-годишна възраст. На тях им трябва в по-голяма степен да трупат опит преди да стигнат евентуално футбол на по-високо ниво.

може ако и татко му е гола вода . говежда работа направо се насрах от кеф най-слабия отбор в шампионската лига в историята и . а пак ви говеда сте готови да унищожите всеки един провалил се играч . а ако случайно депеш турнето се бе провалило щяхте и тях да изхварлите на боклука а??  Идиот истината е че прекалено много хора си мислят че разбират от футбол а реалноста е друга че не Михаилов е виновен проста нямате място там . тъжно нали  Плачещ  но пак това е то и на мен ми харесва  Ухилен

Finally I've found that I belong here
miroultradm
Агент
*
Публикации: 88

Профил
Отговори #232: 13 Ноември 2006

Всъщност това беше мача, който ми остави най-неприятни спомени в целия ми живот. Даже не издържах да стоя на стадиона след тези голове.

колко още лоши спомени ще има само стои и гледай  Одобрение

Finally I've found that I belong here
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #233: 23 Ноември 2006

Хмм, след последният мач на Левски очаквах, че някой от феновете на синият отбор ще каже една-две добри думи за играта на своите любимци, но...май че, сините футболисти изразходваха изцяло кредита на доверие, с който стартираха в Лигата.
Вчера според мен Левски изигра един приличен(или поне не безличен) мач (особено първото полувреме) пък макар и срещу доста неубедитлено играещият  напоследък тим на Барселона.Естествено разочаровнанието предполагам е гомямо, но реалността е такава - макар и в местното първенство Левски да е #1 , то извън него и особено в турнира на Големите, отбора няма нужната класа и едва ли скоро ще я има.Изводите за нивото на футбола в родната А група съответно не са добри... Млъкнал
Все пак вратите на ШЛига вече са отворени и ако приемем, че тази година Левски бе на дъното, то през следващите години, който и бг отбор да се класира за участие в турнира, ще се представи по-успешно(разбира се и с малко повече късмет при жребият  Усмивка)

П.П. Изявите на Петков вчера , макар и определено  да не е най-куул вратарят, който съм виждал, заслужават адмирации  Усмивка

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #234: 24 Ноември 2006

Не съм Левскарка, но не искам и да говоря лошо за отбора.
Истината е, че ние не сме готови за шампионската лига и това си пролича с участието на Левски в турнира. Ще изминат още доста години, докато натрупаме необходимия опит за подобен тип съревнование. Най-малкото опитът на футболистите участници им дава необходимото самочувствие за успех, а ние такова нямаме и не знам дали скоро ще имаме!
Футболът в БГ продължава да е курумпиран и недъгав. Не казвам, че нямаме истински таланти, но или ги подтискаме да се развиват или ги губим за сметка на чужди отбори. Да не говорим за конфликтната личност на националния селекционер - може да е някой или поне да е бил някой, но от време на време е необходимо да комуникираш и да мотивираш отбора си (това в рамките на националния футбол без конкретни референции към тима на Левски!).
Левски май е на дъното... но От опит глава не боли са казали хората...

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #235: 26 Ноември 2006

Оги,
левски със сигурност щеше да измъкне няколко точки ако беше в друга група. жребияът обаче ни отреди да бъдем в най-тежката възможна, куъдето всеки от трите големи отбора трябва на всяка цена да ни победи. ние не можем да се сравнявамв с тези отбори това е положението. естествено, че футболът ни има много трески за дялане и левски също има много слабости, но конкретно за таази година в шампионската лига не мога да ги виня, на моменти играхме почти като с равни в периоди от мачоете и това е безценен опит за тези играчи. да се надявам, че при вторият опит жребият ще е малко по благосклонен.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #236: 26 Ноември 2006

Хмм, след последният мач на Левски очаквах, че някой от феновете на синият отбор ще каже една-две добри думи за играта на своите любимци, но...май че, сините футболисти изразходваха изцяло кредита на доверие, с който стартираха в Лигата.
Ами то няма какво да се коментира Объркан Ама пък чак да сме зи загубели доверието...то си е вътрешно чувство което те кара да си винаги с тях, макар че съзнаваш, че се копуват мачове, макар че знаехме че ще паднем от Вердер и от Барса....и въпреки всичко и студа и дъжда...пак бяхме на стадиона...факт. Това е да си верен фен Намигване Пък дано некадърните вратари да си стоят на скамейката и да не мърдат много много Намигване

Angels of the Universe
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #237: 27 Ноември 2006

Оги,
левски със сигурност щеше да измъкне няколко точки ако беше в друга група. жребияът обаче ни отреди да бъдем в най-тежката възможна, куъдето всеки от трите големи отбора трябва на всяка цена да ни победи. ние не можем да се сравнявамв с тези отбори това е положението. естествено, че футболът ни има много трески за дялане и левски също има много слабости, но конкретно за таази година в шампионската лига не мога да ги виня, на моменти играхме почти като с равни в периоди от мачоете и това е безценен опит за тези играчи. да се надявам, че при вторият опит жребият ще е малко по благосклонен.
Разбира се,че е така.Как според вас щяха да се представят отбори като Копенхаген,Стяуа,ЦСКА Москва,Динамо Киев,АЕК Атина и т.н. в тази група.Едва ли щяха да спечелят и точка.Ако Левски беше в група H съм сигурен,че щяха да са поне 3-ти.Догодина пак.И ако клуба не продаде звездите си можем да очакваме много по-добро представяне Усмивка Според мен Левски се представи повече от достойно.Това не са отбори от ниско или средно европейско ниво,това са 2 от най-силните отбори в света,а Вердер в момента е може би най-силния немски тим.Просто така се случи,хвърлиха 60 килограмовото боксьорче да се сражава със 100 килограмовите.Еми не става...Но все пак да играеш като равен с равен във всеки мач от лигата си е страхотно.Просто Левски още няма необходимото самочувствие и класа да бележи от 5 положения 4.А в Шампионската лига,където са най-големите,нямаш право на пропуски.Като за първо участие мисля,че само можем да се гордеем се Левски!

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
smokyninho
Кукла

Профил
Отговори #238: 29 Ноември 2006

не знам,честно казано мачът,който гледах на Левски с Локомотив (СФ) ме настрои доста негативно към сините,защото ако все пак нашият български лев/лъв Вагнер беше избутал Роналдиньо,ако после в настъпилото меле половината отбор на Левски беше наритал същия този Роналдиньо,може би последно назованият нямаше да буде изгонен от игра.както и да е-това по повод скандала с Караджинов.но колкото и да си кривя душата трябва да призная че сините играха отлично,имайки в предвид нивото на българския футбол,с/у европейския клубен шампион и определено липсата на шанс попречи.надявам се догодина Левски отново да се класират за ШЛ(както и другите отбори за УЕФА ест.)и да ни донесат нужната порция радост и сълзи от щастие (колкото и банално да звучи...)

валентин
Агент
**
Публикации: 94

Профил WWW
Отговори #239: 29 Март 2010

Новият екип на "Ливърпул", носещ логото на "Standard Chartered", ще бъде разкрит на осми април. Екипът ще се използва до 2012 година. Той ще замени сегашния, носещ логото на "Карлсберг", който се използва от сезон 1992-1993 насам.

Повече на: http://operatura.blogspot.com/2010/03/blog-post_29.html
Страници: 1 ... 14 15 [16]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.