DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: 5 Старс посегнаха на Enjoy The Silence  (Прочетена 12076 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ballbreaker
Екип
Публикации: 228

Профил
Отговори #15: 10 Март 2006

Добре,4е изклю4ителни ''звезди'' като Азис не са се сетили да им посегнат...
Чшшшшшшшшшшшшт!!!!! Пепел ти на езика! Не дърпай дявола за опашката Усмивка
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #16: 10 Март 2006

А пък представяте ли си самата Глория да беше изпълнила песента? Шок
С какво ли дЕпеш са заслужили това? Объркан Добре,4е изклю4ителни ''звезди'' като Азис не са се сетили да им посегнат...

О Боже мили,опази песните на святите за нас Depeche mode  Ангелче от гнусния и дебел циганин Азис  Бесен
Последна редакция: 10 Март 2006 от Mr Writer

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
Nihil
Някой
*
Публикации: 9

Профил WWW
Отговори #17: 10 Март 2006

хахаха  Одобрение не се притеснявайте за фолк-иконите.. те никога няма да изпеят песен на Depeche Усмивка по простата причина че ще загубят феновете си... тези песни са мноооого сложни и трудни за смиляне от мозаците на чалгарите.. иначе свикналите на проста..безцелна и лишена от всякакъв вкус.. ъъ..музика?...свирня е точната дума.. Усмивка
ама верно дайте да не дърпаме дявола за опашката.. че туко виж някое недоразумение от калибъра на Милко Калайджиев се изтапанчил да пее "Я елате пиленца при батко да ви видя stripped down to the bone.." Усмивка Идиот
а що се отнася до гавър на Enjoy the Silence чуйте този на Entwine  .. вокала е просто...мухахах Усмивка   предполагам дори 5те звезди не могат да се сравняват с него :Р Побъркан Пощурял

Everything Happens for a Reason..
Lin
Гост
Отговори #18: 18 Април 2006

сигуна съм,че абсолютно всички фенове,а и не само -всички,които по някакъв начин са се дакоснали до творчеството на Депеш са били повече от възмутени и обезумели...идваше ми да удуша всички през телевизора Бияч...
Последна редакция: 18 Април 2006 от Lin
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #19: 27 Април 2006

То тая изцепка на Глория, я пуснаха и по "Господари на ефира"... леле как се смях - до сълзи.  Ухилен
Освен с дЕпеш мод, била казала, че много ги слушала, като ученичка... но те тогава тъкмо излизали на музикалната сцена... и това било в началото на 90-те  Пощурял! Представяте ли си колко е проста, тая овца  Усмивка...
а от Господарите, я бъзнаха, че едва ли е била ученичка в началото на 90-те... а за фон бяха пуснали Little 15! Голям смях!!! Намигване

See what I see!
nikoto
Гост
Отговори #20: 27 Април 2006

А бе кво се занимавате с тея Глупаци!! Бесен Бесен
iliakinanev
Някой
Публикации: 18

Профил
Отговори #21: 09 Май 2006

Надявам се това нещо с гостуването на Депеш Мод в "Шоуто на Слави" да НЕ се случи. Това въобще не ми се вписва с концепцията на Депеш. Депеш са групата за "моята" или "твоята" стая но не и за комерсиалния ефир. Би ми станало наистина много неприятно да чуя "Personal Jesus"  с фолк елементи. Не че имам нещо против БГ фолка...но всяка жаба да си знае гьола.

You can’t change the world
But you can change the facts
And when you change the facts
You change points of view
If you change points of view
You may change a vote
And when you change a vote
You may change the world
Nick at Night
Гост
Отговори #22: 11 Май 2006

Без да обиждам когото и било ми се струва,че 5 старс и ETS е като индианец и сладолед! Побъркан
Nick at Night
Гост
Отговори #23: 03 Юни 2006

Индианците го направиха.
Днес следобед случайно попаднах на повторението на предаването им,в което изпълниха ETS!Тоест опитаха се,но ако искат и на главите си да ходят никога не ще достигнат класата на Депеш Моде.
А горката Глория трябва доста да тренира как се произнася името Depeche Mode!
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #24: 03 Юни 2006

И аз днес гледах повторението, защото преди го бях хванала точно когато започваше изпълнението на "Enjoy The Silence". Та днес даже разбрах, че Глория ги слушала още преди да прослуша сръбска и гръцка музика, т.е. цитирам ... "от преди десет години, когато излязоха"!
Доста се посмях, значи според нея ДМ съществуват от 10 години! То според някои сигурно съществуват и от една. Като си представя колко такива "Глории" ще има на стадиона и ми призлява.  Млъкнал

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Nick at Night
Гост
Отговори #25: 03 Юни 2006

Съгласен съм с теб Мая,също така изписаха по едно време,че Д.М.ще имат един единствен концерт в София на 21.06.06,а глория имала такива хиляди.
Каква наглост притежавали тези от 5старс само!
lady_evil
Кукла
*
Публикации: 22

Профил
Отговори #26: 03 Юни 2006

Аз разбрах за тая изродия от "Господарите", а след време чух и някви девойчета да коментират изцепките на "българската прима". Чудя се като не знае момето за кво става дума, що се излага публично. Поне да беше попрочела това онова преди да се изказва. Страшен смях!!! А колкото до "шоуто на Слави" едва ли ще посмеят...

"...той подскачаше,сякаш чуваше музика и танцуваше в ритъм, който отекваше само в главата му. А лунната светлина за миг озари лицето му и то беше като череп на ангел..."
ki6o`
Кукла
Публикации: 36

Профил
Отговори #27: 04 Юни 2006

хахахаха аз доволно си се посмях Ухилен Ухилен Ухилен тая простотия не беше нищо повече от жалка,даже и жалко е прекалено велико за тва което без да искамвидях  Ухилен
аз лично се издразних не на тва че изпuлниха Enjoy The Silence,а на факта че тъпата селянка ГлорИя си е помислила,че ще направи впечатление на много печена Побърканстана точно обратното Ухилен Зъл Ухилен

I choose not to choose life
I choose something else
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #28: 04 Юни 2006

Аз пък това прословуто предаване с Глория пак съм го изпуснала, но като знам как БТВ  няма какво да дават може и да го потретят, даже съм почти сигурна, че това ще се случи около 21-ви. Тогава може и да го хвана най-накрая Усмивка То добре, че от "Господари на ефира"  я осмяха, та  поне малко успях да видя, само великия "кавър" не съм го чула още.
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #29: 04 Юни 2006

Излагането си е за тяхна сметка ама да вземем да ги поканим на афтър партито и да изразим нашите БЛАГОДАРНОСТИ  Бияч Бияч Биячмисля че им го дължим на тези ЗВЕЗДИ. Ухилен
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.