DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14
  Печат  
Автор Тема: Книги  (Прочетена 66982 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
the_sinner
Гратис Любовник
Публикации: 53

Профил
Отговори #135: 27 Август 2006

някой чел ли е "Мъртвите сибирски полета"? аз сега я чета и се подмокрям от кеф - много ме кефи тази книжка (без да омаловажавам 720те страници)  Ухилен

I'm not evil, I'm just not up to anything good...
inner_smile
Агент
Публикации: 103

Профил
Отговори #136: 27 Август 2006

аз се каня да я започвам,но точно 720-те страници ме спират на този етап...иначе и аз получих добри отзиви за нея Одобрение

footprints gone,you never love someone
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #137: 27 Август 2006

..... аз сега я чета и се подмокрям от кеф - много ме кефи тази книжка (без да омаловажавам 720те страници)  Ухилен

Aбе Sinner-чe,бе бива ли така да пускаш такива мокри постове посред нощите,а Шок Ухилен?
Бе тука са все хора с богато въображение,а тук там забелязвам и такива с неизпрано подсъзнание Ангелче-пък ти такива провокативни послания Зъл!
Недей вкарва в грях и други души-да вземат и те Мъртвите сибирски полета и да търсят същия ефект ...А пък кой знае какви сънища ще има докараш до главите-хехехе Ухилен
Ама че дяволии Бияч Ухилен

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
the_sinner
Гратис Любовник
Публикации: 53

Профил
Отговори #138: 27 Август 2006

пердоно муа! не беше търсен ефект  Очиврът но наистина си заслужава книгата! пък и като си помислиш сънуването не е лошо - аз обичам - нека сънуват народите - да доразвиват фантазията и после да седнат да напишат нещо, което да бие "полетата".
а освен всичко друго е буквално спираща дъха... като си сложиш 720 страници на... гърдите... и малко трудно се диша...  Ухилен

I'm not evil, I'm just not up to anything good...
nelly
Гратис Любовник
**
Публикации: 48

Профил
Отговори #139: 27 Август 2006

някой чел ли е "Мъртвите сибирски полета"? аз сега я чета и се подмокрям от кеф - много ме кефи тази книжка (без да омаловажавам 720те страници)  Ухилен
Страхотна книга...Виктор Фалк-много добро попадение the_sinner  Одобрение..Книгата се чете буквално на един дъх..! Усмивка

Do i need to sell my soul for pleasure like this Did I have to lose control To treasure your kiss Did I need to place my heart In the palm of your hand Before I could even start To understand
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #140: 30 Август 2006

http://www.depeche-mode.org/index.php/submenu,11/uid,156/record,22052

for all the right reasons
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #141: 30 Август 2006

Вместо тази книга за ивота на Ван Гог, препоръчвам сборника от негови писма до брат му Тео Усмивка

Ji
Някой
Публикации: 16

Профил WWW
Отговори #142: 31 Август 2006

От българските автори - искам да препоръчам Естествен роман на  Георги Господинов (това ми е персонален фаворит), Виктор Пасков също е интересен, донякъде и Людмил Станев. Антон Дончев.
Класици - Стайнбек и Ремарк, Елин Пелин (с Ян Бибиян), Талев и Димов.

Толкин, Елфриде Йелинек

I follow you!
victor.
Нарушител x 4

Профил
Отговори #143: 01 Септември 2006

Степният вълк>>Игра на стъклени перли>"Сидхарта" - Херман Хессе

Вероника.., Край река Пиедра..>>11 минути>Дневникът на един маг, О Захир - Куелю. Мисля си че има нужда от почивка Паоло- сдякаш се е поуморил, но книгата все пак е добра. Одобрение

Цар плъх >'Шогун' -Дж.Клавел http://www.depeche-mode.org/index.php/submenu,11/uid,156/record,22223

Последна редакция: 01 Септември 2006 от Нарушителят

RizaaR
Странен Любовник
*

Профил WWW
Отговори #144: 01 Септември 2006

НарушителЮ, "Шогун" ме завладя най-вече с прекрасния начин ,по който е предсравен мирогледа на японеца.Идеята за 'карма',философията за живот,която приема несгодите с безмълмвно себеотрицание ,красотата на 'малките','обикновените' неща от ежедневието-все асоциации които свързвам с тази книга Усмивка
Никой да не се плаши от 700-те страници - те даже ще ви се сторят малко Усмивка

o                
victor.
Нарушител x 4

Профил
Отговори #145: 01 Септември 2006

Одобрение, Рицарю!

Вместо тази книга за живота на Ван Гог, препоръчвам сборника от негови писма до брат му Тео Усмивка

Объркан      http://www.depeche-mode.org/index.php/submenu,11/uid,156/record,22243
Последна редакция: 06 Октомври 2006 от victor.

The_White_Raven
Някой
**
Публикации: 13

Профил
Отговори #146: 01 Септември 2006

Дочитам следните книги:
" Viva La Revolucion
Куба: 50 години тръстика, пури, смърт "
- Степан Поляков
" Мъртва Зона " - Стивън Кинг
" Антикварят " - Марина Юденич

Mandy:"Love is for the weak minded."
boby
Гост
Отговори #147: 03 Септември 2006

Като говорим за хубави книги ви препоръ4вам Цар плъх от Джеймс Клавел-страхотна книга,ме4тая си да я филмира някой много добър в жанра.Някой 4ел ли я е и кои артисти виждате в ролите на Питър и Царя?
RizaaR
Странен Любовник
*

Профил WWW
Отговори #148: 03 Септември 2006

Като говорим за хубави книги ви препоръ4вам Цар плъх от Джеймс Клавел-страхотна книга,ме4тая си да я филмира някой много добър в жанра.Някой 4ел ли я е и кои артисти виждате в ролите на Питър и Царя?

Чел съм я и ми хареса,но не е от любимите ми книги-доста горчив вкус остава на края,но пък такава е действителността Тъжен
За Царя, на прима виста,веднага ми хрумна Джон Траволта- по-цинична усмивка от неговата трудно ще се намери Намигване

o                
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #149: 03 Септември 2006

King Rat - 1965
Не е от любимите ми книги.

Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.