DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Touring The Angel-Stage Design  (Прочетена 3604 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
24 Април 2006

От доста време си мисля да ви попитам одобрявате ли сценичния дизайн на Touring The Angel?
Аз лично винаги съм харесвала прожекциите зад групата,още от Exciter (особено тези на It's No Good & Waiting For The Night Очиврът) и Devotional Tour.Сегашните също (за съжаление липсваха в Загреб,така че нямах възможност да ги видя live Тъжен) имат интересен замисъл и прекрасно допълват отделните песни.Но,честно казано,летящите чинии и светещото кълбо ми идват малко в повече (всичко това донякъде ми напомня на прословутия лимон,от който излизаха U2 по време на техния ZOOTV Tour). Макар и сценичният дизайн да е много добре обмислен,винаги с определена концепция и при двете групи на мен лично сцената ми се струва твърде кичозна и някак прекалено претрупана с всичко това.Вие как мислите?

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #1: 24 Април 2006

Прожекциите са най-ефектното нещо за мен от цялата сцена на PTA tour.Спомням си,че в Загреб имаше кадри по време на Walking In My Shoes.Някой друг ако се сеща за още нещо- да допълва.
Летящите чинии и аз ги намирам за излишни,но пък кълбото ми се вписва добре в концепцията на сцената.
nikoto
Гост
Отговори #2: 24 Април 2006

Абсолютно съм съгласен,че проекциите са невероятни!Също много ме кефи кълбото,но и на мен еми идва малко в пове4е косми4еските чинии! БесенМисля,че трябваше да е както винаги семпло,но ефектно Очиврът
TCKool
Някой
**
Публикации: 12

Профил
Отговори #3: 26 Април 2006

И аз 6те се съгласиа с вас 4е екраните са най- ефектната 4аст от сцената, но мислиа факта 4е не е прекалено с изли6ни детайли по сцената дава вазможност на нас публиката да се средото4им върху David, а не да го тарсим на фона на безброй екрани.
ballbreaker
Екип
Публикации: 228

Профил
Отговори #4: 26 Април 2006

Може би, когато отида на 10-ия си концерт на depeche ще си позволя да имам някакви претенции относно стейдж дизайнът, но тъй като концерът в Будапеща ми беше 1-ви, всичко ми изглеждаше много добре.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #5: 27 Април 2006

Много се надявам в бъдещото концертно DVD да бъдат включени и прожекциите като бонус-материал,както в ONIP,защото от снимки не може да се придобие кой знае каква представа от тях (въпреки,че са много подходящи за wallpapers,например),а за концерти да не говорим-аз лично съм твърде заета да гледам групата и дори явно съм пропуснала прожекцията на Walking In My Shoes Побъркан.
Много ми е интересно дали в София сцената ще бъде в пълния си вариант или ще липсват повечето прожекции,както в Загреб Тъжен...

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
nikoto
Гост
Отговори #6: 27 Април 2006

Много ми е интересно дали в София сцената ще бъде в пълния си вариант или ще липсват повечето прожекции,както в Загреб Тъжен...
A да,това е мн интересно,нека да обсъдим дали сцената в Сф според вас ще е в пълния си блясък Усмивка
Valentin Anguelov
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #7: 28 Април 2006

Az bjah na dvata koncerta v Barcelona i za poreden pat se ubedih v strahotnia profesionalizam ne samo na benda, no i na vsichki hora okolo tjah. Tova mi bjaha 6 i 7mi koncert na DM i opredeleno se vijda 4e te napredvat i v tova otnoshenie - toest sceni4no. Strashno mnogo mi haresa raz4upenite ekrani otzad, kalboto be sashto interesno s otdelnite nadpisi koito varvjaha. Edinstvenoto neshto koeto me pritesni be formata na Martin. Za razlika ot Dave, koito be unikalen za poreden pat...
No da se varna na stage design-a - naistina ot vsichki koncerti dosega mislia che sega designa be varha i na dosta visoko nivo...
nikoto
Гост
Отговори #8: 28 Април 2006

Az bjah na dvata koncerta v Barcelona i za poreden pat se ubedih v strahotnia profesionalizam ne samo na benda, no i na vsichki hora okolo tjah. Tova mi bjaha 6 i 7mi koncert na DM i opredeleno se vijda 4e te napredvat i v tova otnoshenie - toest sceni4no. Strashno mnogo mi haresa raz4upenite ekrani otzad, kalboto be sashto interesno s otdelnite nadpisi koito varvjaha. Edinstvenoto neshto koeto me pritesni be formata na Martin. Za razlika ot Dave, koito be unikalen za poreden pat...
No da se varna na stage design-a - naistina ot vsichki koncerti dosega mislia che sega designa be varha i na dosta visoko nivo...
Кое те притесни в формата на Мартин?
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.