DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Лас Вегас, 30 Април 2006  (Прочетена 2967 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
02 Май 2006

Лежа си аз тук покрай басейна на Hard Rock Hotel, ден след концерта и си обещавам, че ще започна да работя, но вместо това решавам да опиша вчерашното събитие. Усмивка

Сцената беше импровизирано конструирана в паркинга на хотела. Около 5000 души присъстваха на този невероятен концерт. Моята компания се нареди около 16:30 часа и макар че бяхме невероятно уморени, усилията си струваха напълно. Успяхме да се доберем до 5-ия ред. Аз не знаех новите попълнения в сет листата (нарочно) и бях невероятно приятно изненадан от Stripped, Nothing's Impossible и Photographic. Да не говорим за Blue Dress!!! Тази песен ме разби напълно. Не е от любимите ми от Violator, но на живо беше фантастична. Ако бях момиче 100% щях да се подмокря Усмивка. Три момичета пред мен припаднаха по време на солото на Мартин!Мартин трябва да изпълнява повече соло песни на китара - много по-добре се получава отколкото с акомпанимент на пиано от Питър Гордено, чийто стил подхожда повече на песните на Марая Кери. Относно In Your Room, версията беше идентична както при Ексайтър минус бекинг вокалите. Вече изказах мнението си по въпроса - разваля любимата ми песен на ДМ напълно.

Концерта определено беше един от най-добрите на които съм присъствал. Хората се бяха накачулили по терасите на хотела да гледат на аванта (за което между другото, подгряващата група ги оплю). Към края, голи девойки танцуваха по терасите, а камерите ги показваха на екраните. Бандата беше в невероятно добро настроение, неспирайки да се шегува един с друг.

За всички, които ще ходят на концерта в София - очаква ви грандиозно изживяване! Усмивка

Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #1: 02 Май 2006

Да не говорим за Blue Dress!!! Тази песен ме разби напълно. Не е от любимите ми от Violator, но на живо беше фантастична. Ако бях момиче 100% щях да се подмокря Усмивка. Три момичета пред мен припаднаха по време на солото на Мартин!Мартин трябва да изпълнява повече соло песни на китара - много по-добре се получава отколкото с акомпанимент на пиано от Питър Гордено, чийто стил подхожда повече на песните на Марая Кери.

Ехеее, това пък никога не съм го очаквал.

Между другото Питър може да съвсем спокойно да го няма изобщо на сцената Усмивка За беквокалистките се сетиха да ги разкарат... Дано се сетят и за него на следващото турне.
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #2: 02 Май 2006

Да, никой не очакваше Blue Dress и доколкото знам ДМ я изпълняват за 3-ти път през цялата си кариера. Мартин я изпълни с ел. китара, но с лек дисторжън и беше наистина фантастично изпълнение със супер басов вокал и разтреперващо вибрато. Просто гений.

kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #3: 02 Май 2006

http://www.youtube.com/watch?v=591yektmP7Y

не бил във форма а? та той  да не е играч по американски футбол.
макар да не е на ниво видеото се добива визуална представа след коментара на добо.
Феномен това е

Good Evening, Sofiaaa!
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #4: 02 Май 2006

Добо, завиждам ти Усмивка !

За пръв път от издаването на PTA съм приятно изненадан от групата.
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #5: 02 Май 2006

Добо, завиждам ти Усмивка !

За пръв път от издаването на PTA съм приятно изненадан от групата.

Не очаквах, че ще има толкова добър сет. А и това, че ще го гледам и тук и в Букурещ си е удар в десятката  Зъл
Мартин е невероятен в това турне! 

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
MO.
Гост
Отговори #6: 03 Май 2006

Las Vegas, Theater Under the Stars, 30/04/2006
Setlist:
Intro
A Pain That I'm Used To
A Question Of Time
Suffer Well
Precious
Walking In My Shoes
Stripped
Home
Blue Dress
In Your Room
Nothing's Impossible
John The Revelator
I Feel You
Behind The Wheel
World In My Eyes
Personal Jesus
Enjoy The Silence

Shake The Disease
Photographic
Never Let Me Down Again

Усещах, че ще е невроятен концерт и си го поръчах на пре ордер още преди да са го изпълнили на диск, нещо не се кефа на дигитален платен даунлоад само! А сега след този сетлист савсем тръпна в очакване....а след ревюто на Добо как ще спим не знам!
 Побъркан Ухилен Пощурял

www.depechemodelive.com

setlists:

http://www.depeche-mode-world.de/tour-news/tour-news.html
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.