DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 5
  Печат  
Автор Тема: Нова промоция  (Прочетена 24353 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #15: 23 Април 2006

аз не разбирам много от бира, но според мен бг туборга е кофти бира. не съм очаквал, че дм ще бъдат обект на промоция от страна на кока-кола, сега ще я последват и туборг, а след тях вероятно и вива тел и кой знае още кой? не съм запознат дали в други страни е имало подобни промоции. за мен е напълно нормално радиа или музикални магазини да раздават билети или дискове, ама да отлепям етикетче на кола за да търся дм отдолу това ме дразни...това според мен е bad publicity. ок, никой не може да спре кока-кола да прави промоция с награди билети ако са партньори, но в крайна сметка имаше и официална стока, дискове, дивидита, фланелки, а за това би трябвало да имат разрешение. доколкото си спомням дм не са давали свои песни за някои реклами, а това си е чиста реклама. и колкото и да обичам кока-кола, макар че едновременно с това да я мразя...не бих искал дори и посредством промоция дм да се свързва с нещо толкова масово като кока-кола.

относно бг сайта на туборг, влязох в сайта, вижда ми се безумен, а сигурно си мислят че е много идеен.

такива промоции водят до това хора, които слушат чалга, да харесват и дм защото сега са модни...предполагам всеки от вас се е натъквал на такива тъмни субекти, а на мен винаги ми е харесвал факта, че колкото и голяма група да са те, винаги са били малко или много ъндърграунд... а за хората с кожените, бели и черни чехли, блузки в цветовете на дъгата, златни ланци и пясъчно бели панталони и въобще всичко, което е "уж" фешън-защо насила да ги карат да ходят на стадион локомотив с подобни промоции, като в заведенията, където се танцува по масите на весели ритми си им е по-добре.

извод: дръжте промоциите на правилните места, а не под етикети, капачки и в прима пакети.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Lin
Гост
Отговори #16: 23 Април 2006

Според мен промоциите си имат добра и лоша страна...лошата maomode си я каза - и е изключително прав...добрата(поне според мен) е че дават възможност на хората,които не са успели да си закупят билет(като мен),сд-то или нещо друго...какво толкова лошо има ако някой ти предлага 1000 безплатни билета?нищо,нали?но ако човек се замисли определено ще разбере,че е по-добре да си вземе лично оригиналите,от колкото да си купува безброи бутилки и да чака късмета му да проработи.....защото това наистина е въпрос на късмет...пък и шанса е едно на милион...просто не си струва....пък и всичко се прави с комерсиална цел..което е доста дразнещо...чудя се дали Депеш Мод са уведомени за цялата тази работа......ааа сега се сетих,че радио Фреш бяха направили такава "промоция" - отговаряше на въпрос и можеше да спечелиш два билета за концерта на ДМ в Париж на 22 февруари(май нещо такова беше)....така и не разбрах кой спечели...
PuFF
Агент
Публикации: 118

Профил WWW
Отговори #17: 27 Април 2006

Напълно съм съгласен с maomode! Но... какво да се прави - ориент...

Освен всичко - живеем във времена на безжалостна и абсурдна комерсиализация и индустриализация!!!...............
Последна редакция: 27 Април 2006 от PuFF

I hurt my most beloved...
halojo
Опасен
Публикации: 227

Профил
Отговори #18: 29 Април 2006

...добрата(поне според мен) е че дават възможност на хората,които не са успели да си закупят билет(като мен),сд-то или нещо друго...какво толкова лошо има ако някой ти предлага 1000 безплатни билета?нищо,нали?
Напротив... Тази масова промоция дава шанс на хора, които въобще са нямали идея за какво става въпрос да се сдобият с билет. Защо не направиха това с концерта на JLo... По-скоро си представям разните фустички, които ги има ужасно много в нашата прекрасна родина, да си тренират нескопосания розов маникюр, като махат етикетчета на кока-кола, докато обсъждат първите си менструации... Такива хора не биха извадили 50 лева за концерт, но пък за сметка на това биха се скъсали да махат етикети, капачки и пр. Жалко и е обидно за Депеш, като група и за нас като фенове да ставаме свидетели на подобни 'примоции'. Можеха да измислят много различни начини по-големите награди (като срещата с групата), да бъдат заслужени.. Като примерно fan art или whatever... Но на никой не му се занимава. Колкото до тези, които са останали без билет... ами представи си как Бъчволинка от село Шибек отиде на концерта, а някой човек който просто не е имал възможност остане на сухо... и примерно ако това си ти, Lin... Вместо да пуснат още малко билети, те ще ги хвърлят на вятъра.
Последна редакция: 29 Април 2006 от halojo

I need to drink, more than you seem to think
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #19: 29 Април 2006

И още една промоция. Може би вече сте видяли рекламите по телевизията Намигване
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=10&id=2924
или направо може да се регистрирате www.tuborg.bg
"Чрез регистрация на сайта www.tuborg.bg, желаещите могат да участват в томболата, която ще раздаде 5 награди – лична среща с Depeche Mode и една голяма награда – безплатно пътуване и билети за победителя и двама негови приятели за рок фестивала Роскилде (Rosklide) в Дания това лято, на който на 7 сцени се очаква да участват близо 150 групи, сред които Guns ‘N Roses, Placebo, Bob Dylan, Roger Waters, Franz Ferdinand.
Множество по-малки награди, сред които 1000 билета за концерта на Depeche Mode в София, ще бъдат раздадени чрез игра с кодовете, които могат да бъдат намерени на задния етикет на промоционалните бутилки Туборг и скреч карти, раздавани с наливната бира по заведенията. "
Последна редакция: 29 Април 2006 от Videlina

Angels of the Universe
Lin
Гост
Отговори #20: 30 Април 2006

Напротив... Тази масова промоция дава шанс на хора, които въобще са нямали идея за какво става въпрос да се сдобият с билет. Защо не направиха това с концерта на JLo... По-скоро си представям разните фустички, които ги има ужасно много в нашата прекрасна родина, да си тренират нескопосания розов маникюр, като махат етикетчета на кока-кола, докато обсъждат първите си менструации... Такива хора не биха извадили 50 лева за концерт, но пък за сметка на това биха се скъсали да махат етикети, капачки и пр. Жалко и е обидно за Депеш, като група и за нас като фенове да ставаме свидетели на подобни 'примоции'. Можеха да измислят много различни начини по-големите награди (като срещата с групата), да бъдат заслужени.. Като примерно fan art или whatever... Но на никой не му се занимава. Колкото до тези, които са останали без билет... ами представи си как Бъчволинка от село Шибек отиде на концерта, а някой човек който просто не е имал възможност остане на сухо... и примерно ако това си ти, Lin... Вместо да пуснат още малко билети, те ще ги хвърлят на вятъра.

Всъщност си 110% права(къде ми е бил акъла,когато съм писала Побъркан)
.... и аз определено съм за пример,защото наистина съм на сухо...дори , когата приятелките ми ми казаха да почвам да отлепям етикети(туко виж съм спечелила Идиот) аз им казах ,че трябва да са откачили..аргументите ми бяха същите като твоите...
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #21: 02 Май 2006

Нещото което ме дразни повече от самите промоции са наградите на самите промоции. Имам предвид това, че обявените награди, за които се състезават рекордьорите по наливане с напитки(както в случая) са най-често поредната уловка за потребителите.Те просто не съществуват.Но не искам да споря,че в БГ това е един добър нерегламентиран начин за изкарване на пари на чужд гръб.
Хайде наздраве...хлъц....ей рингтон евала от кога го чакам Ухилен

Good Evening, Sofiaaa!
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #22: 06 Май 2006

Ухилен да,и аз спечелих някакъв рингтон,който обаче беше ного далеч от всякакви критерии за качество,Precious звучеше като песен на Prodigy  Ухилен

[:There's a devil lying by my side:]
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #23: 07 Май 2006

Преди няколко дни спечелих малка бутилка Кока-Кола от тази промоция - явно толкова им се е "откъснало" да дават като награди... Не съм чула някой да е се е сдобил все още с нещо повече от бутилка или рингтон  Ядосан

Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #24: 07 Май 2006

Ееее, хора, вие поне рингтон сте спечелили Усмивка

Което ми напомня, че някой прекрасен слънчев ден трябва да седнем и да тестваме всичките песни като рингтонове, след което да ги качим в сайта, че е срамота подобни неща да бъдат изобщо споменавани като награда.
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #25: 07 Май 2006

Ето на този сайт има една много богата колекция от рингтонове:

http://depeche-mode.ru/index.php?chapter=downloads&topic=midi
Последна редакция: 07 Май 2006 от Mr Writer

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #26: 08 Май 2006

Ето на този сайт има една много богата колекция от рингтонове:

http://depeche-mode.ru/index.php?chapter=downloads&topic=midi

Ееееееее  точно бях се подкарал 1 бира - 1кола  и ти ги поднесе на готово.

Good Evening, Sofiaaa!
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #27: 09 Май 2006

Рингтонове  от сайта на RollingStone:

http://rollingstone.dwango.com/AudiotonePreview.html?__pid=EKKBoa

http://rollingstone.dwango.com/AudiotonePreview.html?__pid=J5x9Qo

http://rollingstone.dwango.com/AudiotonePreview.html?__pid=ZWlLuq
Последна редакция: 09 Май 2006 от MaoriGirl
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #28: 09 Май 2006

Цитат
Което ми напомня, че някой прекрасен слънчев ден трябва да седнем и да тестваме всичките песни като рингтонове, след което да ги качим в сайта, че е срамота подобни неща да бъдат изобщо споменавани като награда.

Имам направени в mp3 формат саунд клипове от песните на Депеш. Подготвени за мобилен телефон, заемат от 150 до 300 кб. Повечето от тях са около 45 секунди, но има и няколко от по 10 секунди, удобни за SMS. Когато решим да направим секция рингтонс, ще направя още и ще добавя и тях към колекцията. В клиповете съм включил някой култови моменти, от любими на всички песни. Полифонични бях теглил от един торент сайт, но повечето бяха много нескопосани...а за монофоничните не си заслужава да се говори въобще. Ето например моя стар боен другар С25 звъни с Freelove, но само аз си знам...най-сполучливата монофонична мелодия, която съм чувал е на Strangelove.
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #29: 31 Май 2006

Представяте ли си??? Един мой колега спечели билет от Туборг и дори бях свидетел като му го донесоха на работа Пощурял и после промих мозъците на всички с ДМ, защото трябваше да му пусна песни, че да си има малко от малко какво ще слуша на концерта Ухилен
Последна редакция: 31 Май 2006 от Videlina

Angels of the Universe
Страници: 1 [2] 3 4 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.