DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5
  Печат  
Автор Тема: Нова промоция  (Прочетена 24331 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #30: 31 Май 2006

Представяте ли си??? Един мой колега спечели билет от Туборг и дори бях свидетел като му го донесоха на работа Пощурял и после промих мозъците на всички с ДМ, защото трябваше да му пусна песни, че да си има малко от малко какво ще слуша на концерта Ухилен

Тъжно...

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #31: 31 Май 2006

Представяте ли си??? Един мой колега спечели билет от Туборг и дори бях свидетел като му го донесоха на работа Пощурял и после промих мозъците на всички с ДМ, защото трябваше да му пусна песни, че да си има малко от малко какво ще слуша на концерта Ухилен

Тъжно...
... а още по-тъжното е, че голяма част от спечелилите, продават билетите поне double... и печелят за сметка на някой истински фен, позакъснял със закупуването на билет Тъжен

See what I see!
kiko
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #32: 31 Май 2006

Мога да кажа за промоцията на Туборг, че важи току що ми донесоха билета.Билета е за жълтата зона на стойност 40 лв.Другата ми печалба от Туборг е CD case.
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #33: 01 Юни 2006

има и една нова на Анимато в abv

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
PuFF
Агент
Публикации: 118

Профил WWW
Отговори #34: 02 Юни 2006

С тия томболи, промоции, викторинки и награди съвсем развалиха публиката за ДМ.  ...........=)

I hurt my most beloved...
personal_Dessy
Ултрас

Профил
Отговори #35: 02 Юни 2006

Аз пък днес видях реклама в един вестник за още една друга промоция - среща с групата на двама от обадилите се на един телефон, които да кажат, кои са членовете на Depeche Mode  Объркан

julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #36: 02 Юни 2006

Наистина е прекалено! Аз се облагодетелствах от промоцията на туборг, но въпреки това взе много да ме дразни цялата тази история. А срещите определено не трябва да се печелят по подобен начин. Все пак тези, които ще се срещнат с групата, е хубаво да знаят нещо повече от иметата на членовете Шок
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #37: 02 Юни 2006

Нищо ненормално не виждам.В крайна сметка това си е БГ действителност. Щеше да ме учуди, ако всичко беше протекло по начин различен от този.

Good Evening, Sofiaaa!
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #38: 03 Юни 2006

С тия томболи, промоции, викторинки и награди съвсем развалиха публиката за ДМ.  ...........=)

Напълно правилно!!! Ми, представете си само: Сяда си някоя баба на градинското кафене, защото трябва да си изпие поредното лекарство точно в 12 часа. Купува си количка, защото е по-евтина, разлепва етикета и.. печели билет за концерта на ДМ  Шок

Е, не че стадиона ще се напълни с баби, но теоритично е възможно да присъстват няколко стотоин напълно случайни хора Шок

jump out of time
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #39: 03 Юни 2006

на стадиона ще присъстват много повече от няколко стотин напълно случайни хора - ако под случйни разбираш хора, които не са запознати с дм.

...а за бабите, те обикновено си пият лекарствата с чешмяна вода или в най-добрият случай с минерална,... и правилно правят ако мен питаш Усмивка
и колата съвсем не е евтина...ако беше щяха отдавна да са я вдигнали.

всъщност в случая дм май нямат никакво отношение по тези промоции, те се правят с промоутърска цел на концерта и за такива неща разрешение от групата не би трябвало да се иска. така ли е според вас?
Последна редакция: 03 Юни 2006 от maomode

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
PuFF
Агент
Публикации: 118

Профил WWW
Отговори #40: 03 Юни 2006

Мао, за бабите и колата си прав. Сравнението просто не беше добро.
Както и да е. За промоциите бих казал следното: Депеш Мод са уникална група, нямаща аналог. Харесвам и ценя смисъла на музиката и текстовете. Те нямат равни! Те са си Те. Но въпреки това, от много време насам музиката им е абсолютно недвусмислено комерсиално насочена. ДМ преди всичко са поп група. Дори повече от това - една от най-известните съвременни поп групи. Срещат се даже още по-крайни и интересни определения из българските печатни медии... Та, в крайна сметка - каквото и да си говорим, при ДМ става въпрос за много ПАРИ. Пари, които са абсолютната цел и постигнат резултат. Турнето, което в момента ДМ правят, само по себеси е страшен комерс, и на мен лично ми изглежда доста насочено към печеленето на още (много) пари...
 ...А що се отнася до всичките тези промоции, причини за тяхното появяване може да има много, но аз лично смятам, че основната причина се крие в самото събитие - концерт на ДМ. В реда на мисли идва и логичното заключение - щом от едно начинание като това турне се правят толкова пари, значи дори и от дъвки с лепенки, или от разлепящи се етикетчета с награда - рингтон, също ще се спечелят добри пари. И така. Това е обяснението на нещата за мен.
Или накратко казано - ДМ са си страшен комерс, от което неминуемо  следват и всичките тези странни промоцийки с цел припечелване на някой лев на техен гръб. А що се отнася до отношението на групата към тези промоцийки - едва ли изобщо им пука! Разрешение за промоциите би следвало да се иска според мен, но така или иначе - то не се иска от групата, а от техния 'мениджмънт тийм'. Не че съм запознат в случая как стои въпроса, но ако този 'тийм' не изисква да се търсят разрешения за такива промоции, няма и кой да ги поиска.
Абе, грозна работа, какво да се прави...
Да живее музикалната ИНДУСТРИЯ!.....

I hurt my most beloved...
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #41: 03 Юни 2006

Не ми харесва цялата тази популяризация на ДМ.Главно заради това,че се прави изцяло с комерсиална цел,а не заради музиката им.
Изведнъж Депеш стават известни и достъпни благодарение на тениски,рингтонове и други все полезни неща,което си е доста жалко.
Повече ми харесваше масата да не знае кои са Депеш Мод и те да останат само за тези,които наистина ги оценяват като изпълнители,отколкото да се говори за тях и да бъдат приемани като поредната модна музикална тенденция.
kiko
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #42: 03 Юни 2006

Според мен в тези промоции няма нищо лошо.Помислете не е ли по добре да се раздува и да се популяризира група като Депеш Мод отколкото някаква гадна и пошла музика която не носи никакво послание към нас потребителите на музиката.Аз лично се радвам че в момента Депеш Мод пресъстват във всяка втора реклама по тв или радио, а не имена на разни други изшълнители които дори не искам и да дам като пример Одобрение
personal_Dessy
Ултрас

Профил
Отговори #43: 03 Юни 2006

Според мен в тези промоции няма нищо лошо.Помислете не е ли по добре да се раздува и да се популяризира група като Депеш Мод отколкото някаква гадна и пошла музика която не носи никакво послание към нас потребителите на музиката.Аз лично се радвам че в момента Депеш Мод пресъстват във всяка втора реклама по тв или радио, а не имена на разни други изшълнители които дори не искам и да дам като пример Одобрение

Не ми се струва Depeche Mode да имат нужда от "популяризиране" или ако смяташ, че да - най-удачно е да не е точно по този начин.

Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #44: 03 Юни 2006

Изведнъж Депеш стават известни и достъпни благодарение на тениски,рингтонове и други все полезни неща,което си е доста жалко.
Тук не съм съгласна. Всеки знае кои са DM поне в моето обкражение де. Дори и тези от познатите ми които не ги слушат знаят всичките им по известни парчета.

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Страници: 1 2 [3] 4 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.